7

@Andi18 Benzema czy Griezzman to wciąż jedni z najlepszych na świecie.

1

@tbas Pogba był też łączony z Barceloną

1

@Kamiloza91 Nie wierz w miłość do klubu. Są naprawdę nieliczne jednostki które stawiają dobro klubu ponad swoje. Piłkarze tacy jak Pique to skarb

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Greenalley transfer Griezzmana był kompletnie niepotrzebny. Jedyna pozyczka o jakiej mi wiadomo to ta z 2019 roku na kwotę 140 mln euro. Cała reszta jaka Laporta wyliczył to raczej straty z powodu pandemii. Bartomeu był idiotą ale Laporta jest od kilku miesięcy i zdążył pozwolić odejść Messiemu czyli największemu aktywowi Barcelony. Straty finansowe po jednym roku pracy Laporty będą jeszcze bardziej pogrążać klub.

0

@The_Man Ty naprawdę uważasz że odejście Messiego jest dobre dla Barcelony? Ta dyskusja nie ma sensu.

0

@sebasek99 to nie jest byle kotek. Te koty są zbyt inteligentne aby dały się oswoić podobnie zresztą jak wszystkie dzikie zwierzęta. Nie chcę cię skłamać ale chyba dwa lub jedno wcześniejsze pokolenie musi żyć w obecności człowieka aby móc zrobić z takiego zwierza "prawdziwego zwierzaka domowego"

0

@Greenalley w 2019 roku Barcelone było stać na Griezzmana wydając 120 mln traktując ten transfer jako rynkowa okazję. Masz błędne spojrzenie na całą sytuację finansową. Barca straciła ciągłość ekonomiczna gdy koronawirus sparaliżował piłkę. Polecam zapoznać się z liczbami jakie Barca straciła przez ostatni rok z powodu koronawirusa.

0

@The_Man Barcelona podpisała rekordowy kontrakt z Rakuten w 2016 roku, w tym samym roku przedłużony został kontrakt z nike. Dwa lata wcześniej podpisali kontrakt z Beko. Liczyłeś, że Barca będzie co roku renegocjowała swoje umowy? Nie po to podpisuje się umowy na 10 lat aby po roku ją renegocjować. W 2019 Barcelone stać było na transfer Griezzmana za 120 mln. 95% przychodów w dobie pandemii. Zanim świat został sparaliżowany ten odsetek był dużo niższy. Real stać na nowe wzmocnienia? Jak narazie to od dwóch lat nie kupili piłkarza za grube miliony i wciąż się na to nie zanosi. Bayern od lat nie wydaje dużych pieniędzy na transfery więc logiczne że finanse mają się dobrze. Barcelona zawiesiła sobie zbyt wysoko poprzeczkę bo przez wiele lat dominowała w Europie i po odejściu tak kluczowych piłkarzy jak Iniesta, Xavi czy Neymar Klub nieudolnie próbował ich zastąpić transferami które niestety nie wypaliły. Nowi piłkarze to loteria. Gdyby Dembele i Coutinho omijały kontuzje to dzis nie byloby obawy możliwość rejestracji nowych piłkarzy.

0

@ForcaMilosz Wystarczy że ktoś go o to zapyta.

0

@The_Man To nie jest tak, że przez 6 lat Barcelona była niszczona. Oczywiście był to proces i zbieg pewnych zdarzeń które były kluczowe w kontekście obecnej sytuacji finansowej klubu natomiast Bartomeu jednak podpisywał rekordowe kontrakty ze sponsorami. Dużo gorzej było ze sprzedażą i kupnem piłkarzy bo to była amatorka. Barcelona znalazła się w kiepskiej sytuacji głównie przez koronawirusa który sparaliżował Europe w Marcu ubiegłego roku więc to chyba normalne, że trzeba było szybko reagować na straty finansowe. Szybkie straty = szybkie działania. Ja nie widzę w tym nic dziwnego i wierzę że Bartomeu miał pomysł na końcówkę swojej kadencji.

1

Mam tylko nadzieję, że Laporta posłuży się liczbami i faktami, a nie osobistymi wycieczkami i frazesami o poprzednim zarządzie. Jak już ma odbijać piłeczkę to niech napisze swój pomysł na klub w 2021 bo w sumie to ja tego pomysłu kompletnie nie znam.

5

@Bykunn Dlaczego? Myślisz, że Mati puściłby byle jaki farmazon? Robert mógłby to zdementować a Mati na pewno by tego nie chciał

8

@LuisSalvano Laporta : Dobrze jest, dobrze robią, dobry przekaz leci

3

@Kengo Proces rozpoczął się zanim te dwa kotki w ogóle przyszły na świat. Ich matki musiały mieć już przyjacielskie stosunki z tym zaklinaczem

0

@fart Gdyby faktycznie tak było to pozwoliłby odejść Messiemu już rok temu za 100 baniek. Superliga jest najlepszym ekonomicznym projektem, ponadto Barcelona jest jednym z założycieli więc wątpię ze zaakceptowałby umowę CVC jednocześnie przekreślając projekt który postawiłby klub na nogi a nawet pozwolił rywalizować z klubami pokroju PSG

0

@Greenalley Skąd ty możesz wiedzieć co się da a co nie w 4 miesiące? Fakty są takie że nowy zarząd nie zrobił praktycznie nic. Gdyby Laporta podpisał umowy z tymi firmami mówiłbyś że jest to kunszt naszego wielkiego prezydenta. Polecam obiektywne spojrzenie na pracę obecnego zarządu ponieważ zdążyli już solidnie okłamać kibiców a ponadto nie zrobili jeszcze nic dla dobra klubu

31

Zanim zaczniecie powielać wciaz te same epitety to może najpierw dokładnie zapoznajcie się z listem bo są w nim jasno przedstawione intencje poprzedniego zarządu na rok 2021. Zostały podane liczby oraz potencjalni inwestorzy. Laporta wciąż wydaje się być w totalnym szoku, że sytuacja finansowa Barcelony jest w tak wielkim kryzysie. Co ciekawe obecny zarząd nie zrobił jeszcze praktycznie nic aby poprawić ciągłość finansową klubu, a wręcz ją mocno osłabił pozwalając odejść Messiemu który generowal dodatkowe pieniądze dla Klubu.

0

@fart nie podpisałby tej umowy gdyby wykluczałaby ona udział klubu w SuperLidze.

1

@PatrykBarcelona wariacie będę zgłaszać się do ciebie po typy. Masz już jakieś na przyszły tydzień?

1

@Comentateiro ja już odmówiłem dziesięć zdrowasiek a wy?

0

@QuiqueSetien1958 myślisz, że on się przejmuje dobrem ligi skoro jest przyupasem Ceferina i ma zapewnioną posadę w UEFIE?

1

@eydeem Myślę, że sensem życia jest dążenie do rozwiązania zagadki skąd wziął się cały wszechświat, a co za tym idzie przedłużenie gatunku bo jest to raczej oczywiste, że za naszego życia nie rozwiążemy tej zagadki

0

@LeoMessiah jestem pesymistą

2

@gruchaxd7 On też jest użytkownikiem tej strony i właśnie napisał ci ze nie podoba mu się twoje zdanie.

0

@Crakitic Emerson

1

@Jakchcesz w Anglii, Francji czy w Niemczech te stopy podatkowe są na bardzo zbliżonym poziomie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kamiloza91 Smiac się chce z takich komentarzy. To jest jego subiektywna opinia na jakim poziomie znajduje się Veratti.

0

@Kacper1432 Szczerze mówiąc ciężej było mi przetrawić odejście Iniesty ale to pewnie dlatego, że miałem wtedy naście lat. Odejście Messiego przyjąłem na chłodno z wielką ekscytacja na myśl że stworzy galaktyczne trio. To tylko piłka nożna, nie ma co płakać z powodu zmiany klubu przez Leo. Płakać będziemy gdy ten geniusz zawiesi buty na kołku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?