ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas dlaczego akurat tam?
2
@JohnA a co ty myślałeś że jeden znokautuje dwóch jednym liściem? Czy może będą się bić w kółku? To było do przewidzenia że najpierw dwóch rzuci się na jednego
0
@MaziFCB teoretycznie tak pewnie będzie przebiegać walka. Moim zdaniem dwaj potencjalnie słabsi zawodnicy rzuca się na tego groźniejszego, a gdy go już ubija to pozostaną we dwoje gdzie może być wyrównany pojedynek. Gdybym ja miał stoczyć taką walkę to pewnie z jednym bym się dogadał jak to rozegrać. Szczerze mówiąc nie widziałem bardziej idiotycznego pomysłu jak ten z trójką w oktagonie,żenada totalna. Szukają jakiegoś punktu zaczepienia, sensacji na siłę a oglądając to mrozi strasznie
0
@VegetaPolska A to ten Romano jest jakimś chłopakiem Mbappe ze wie co on chce i wie co będzie chciał za rok? Rok w piłce to naprawdę kawał czasu, wszystko może się zmienić
1
PSG nie sprzeda Mbappe z prostego względu. Chcą choć przez rok mieć galaktyczne trio, a nóż widelec Mbappe zmieni zdanie i podpisze nowy kontrakt gdy okaże się że nagle strzela więcej bramek niż w poprzednich sezonach
1
@Transu96 mnie to wkur te różne pierdoly wokół walk. Raptem kilka pojedynków a gale trwają po 4-3h, paranoja. Zobaczę sobie jutro jakieś powtórki bo jakbym miał oglądać to na żywo to by mnie krew zalała
2
@Encore chciał przykozaczyć, podszedł do rataja agresywnie chwytając go w celu założenia kimury ale się nie udało, oddał plecy jak jakiś amator a gdy się zorientował że Rataj jest już za jego plecami, wypłacił mu bombę aby wyjść z twarzą. Typowi słoma z butów wystaje, fajnie jakby temu Ratajowi siadł jakiś Lucky punch i usadzil tego gwiazdora
0
@Tigeros93 jakie on może pobić rekordy w dwa sezony?
1
@barca87f więc twoim zdaniem powinni przystać na postawione warunki przez małolata i dac mu dwa razy większa pensję mimo że obecnie ona wynosi już 2m? I to tylko dlatego że się dobrze pokazał w kilku spotkaniach?
1
@ForcaMilosz mi się wydaje, że wlepili mandat rowerowi bo prowadził chłopa który był w złym stanie
0
@barca87f czym się zarząd skompromitował?
1
Nie byłem online od 16 godzin, a Ronaldo już się nagral w City i za chwilę założy koszulkę United. Ale ten czas szybko leci
22
Nadal nie mogę uwierzyć w to jakim dzbanem okazał się ten chłopak. W obecnej Barcelonie mógłby walczyć o pierwszy skład, a mimo to gość może skończyć w Lipsku opuszczając słoneczną, piękną Barcelonę albo rok spędzi na trybunach. Od dobrobytu się poprzestawiało wiadomo gdzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dajcie fotę oprawy Legionistów
2
@Kgorecki2500 USA potrzebuje prezydenta z jajem. Trump wiedział kogo i jak trzymać za mordę. To jest polityka tutaj nikt nie bierze jeńców. A taki Biden ledwo objął prezydenturę i z Nienacka wycofuje wojska z kolebki światowego terroryzmu bo nie widzi w tym żadnego interesu. Jak im się znowu sufit na łeb zwali to będzie już za późno.
1
@HighestInTheRoom Cały czas nie wychodzę ze zdumienia, że ameryczka wybrała tego faceta w podeszłym wieku na prezydenta. Trump może i był w pewnym sensie wariatem ale miał łeb na karku.
0
@Przemek2323 Mów za siebie. Każdy zdrowo myślący fan klubu powinien wiedzieć że nie powinno być problemu z wyjściem z tej grupy. Może być problem z zajęciem pierwszego miejsca
4
@Sysia11 uprzedzę cie już teraz. Rudy jest przeciętnym trenerem niezależnie czy wyjdziemy z grupy czy nie
3
@kaamil1910 Nie chce mi się w to wierzyć. Facet ma kupę siana dzięki któremu może "kupić" sobie jakąkolwiek Pannę, a mimo to miałby ryzykować zepsucie sobie życia poprzez tak poważne przestępstwo jak gwałt i to czterokrotnie. Chyba, że faktycznie jest psycholem
5
@Dojaar ale oparte na faktach. Dzis w RMF o tym wspominali
1
@Przemek2323 Skoro tak bardzo Cie to irytuje to dlaczego nie skorzystasz z komunikacji miejskiej albo roweru? Remonty są wszędzie, nie tylko w WWA.
0
@Tatazolwinia tak poważne kontuzje jak ta z którą zmaga się Umtiti to jednak rzadkość w świecie urazów. Można zrozumieć kontuzje mięśniowe, czy jakieś mniejsze złamania ale gdy kolano odmawia posłuszeństwa i facet zamiast wykonywać swój zawód leży na stole przez ponad rok i w dodatku odmawia operacji to według mnie jest nie do przyjęcia.
1
@Ghotti według mnie byłby to naturalny ruch w przypadku odejścia Mbappe
0
@ForcaMilosz Ja nie słyszałem o takiej sytuacji i nie rozumiem dlaczego użytkownik X sugeruje tego typu historie skoro dyskusja dotyczy człowieka który nie dostał się do pracy z powodu braku szczepienia
1
@MesQueUnClub_87 Ale ja nie mam na myśli zapisku o rozwiązaniu kontraktu tylko chociażby o obniżeniu pensji w razie długiej absencji z powodu kontuzji
1
@Djzordon Nie wiem dlaczego poruszasz temat gejów skoro nie o tym mowa w tej dyskusji? Nawet jeśli ktoś nie chce homoseksualisty w firmie to też nie powinno interesować osób trzecich
0
@neeed sugerujesz że Laporta nie wiedział o zarobkach piłkarzy czy poprostu masz klapki na oczach?
0
Ja się trochę dziwię temu, że kluby nie sporządzają pewnych zapisów w kontraktach aby unikać takich sytuacji jak ta z Umtitim.
1
@PatrychoO Messiego nie ma więc będą musieli bardziej przyłożyć się do projektu koszulki aby sprzedaż się zgadzała.