Oczywiście zagłosuję na tak, pomimo faktu, iż próbują nam wmówić, że dymisja Laporty może wpłynąć niekorzystnie na klub. To kłamstwo, gdyż klub jest zdestabilizowany już od dwóch lat. Wybory uporządkowałyby wszystko.
Nie dośc, że wygladąda jak diabeł...to jeszcze bruździł nieprzyzwoicie.
Jestem za kontynuacją polityki Laporty, a jego wystąpienia polityczne, rzekome kumoterstwo mam w dupie do momentu kiedy facet mówi: sprawdzam i daje klubowi WSZYSTKO co najlepsze w jego historii. Ktoś kto nie widzi zbieżnności chyba po prostu nie chce ich widziec.
Co oni kombinują z Yaya Toure? Facet zagrał fantastyczny sezon, był jednym z najlepszych w zespole a oni coś kręcą. Yaya zarabia "grosze" i chce należnego mu kontraktu!!!! Nie wiem ile to jest ale naprewno więcej niż ma teraz, a gaże ma taką jak w Monaco. Ale mam nadzieję, że gazetki jak zwykle coś kombinują:)
Ale to tylko statystyki. Ja uważam, że jeśli to nie zaplanowana obniżka forrmy przed najwazniejszym momentem sezonu to wkalkulowana obnżka formy. Sami pisalismy jeszcze 3 tygodnie temu, że kiedyś passa zwycięztw się kończy. Na szczęście mieliśmy 12 pkt zapasu i było z czego tracić. Chociaz racja:) Już lepiej więcej nie traćmy:)
Ja już to wielokrotnie pisałem. Chelsea nie zasłużyła na ten awans a Drogba powinien krzyczeć do lustra it's a fucking disgrace a nie do kamery :) miał 4 setki i dał po prostu ciała. A mówienie ze Hiddink przechytrzyl Pepa jest po prostu śmieszne. Taka taktykę to i ja potrafię wymyślić. A jestem w tym gorszy nawet od Marka Koniarka:) - skądinąd turbo buca :/
Najważniejsze jest to, żeby kontynuowana była obecna polityka. Przynajmniej w głownch celach, bo nie wyobrażam sobie żeby któryś z Panów prowdził identyczną politykę Laporty:)
Wolałbym stosunkowo młodego menadżera niż starszego Pana - działacza.
A co do nazwisk...jeszcze się kilka ciekawych propozycji pojawi:)
Komentarze
0
at masq
Oczywiście zagłosuję na tak, pomimo faktu, iż próbują nam wmówić, że dymisja Laporty może wpłynąć niekorzystnie na klub. To kłamstwo, gdyż klub jest zdestabilizowany już od dwóch lat. Wybory uporządkowałyby wszystko.
o tym cytacie mowisz, he
0
@hanc
ostatni akapit - całym sercem z Toba :)
Nie dośc, że wygladąda jak diabeł...to jeszcze bruździł nieprzyzwoicie.
Jestem za kontynuacją polityki Laporty, a jego wystąpienia polityczne, rzekome kumoterstwo mam w dupie do momentu kiedy facet mówi: sprawdzam i daje klubowi WSZYSTKO co najlepsze w jego historii. Ktoś kto nie widzi zbieżnności chyba po prostu nie chce ich widziec.
0
Nic dodac nic ujac. Dobra robota!
0
i to powinno zakonczyc ocenę tego meczu! nie ma co roztrząsac porazki! Kazdemu się zdarza - nawet najlepszym - tym bardziej, że to Atletico!
0
wyglada na tym zdjeciu jak diabeł:)
0
Co oni kombinują z Yaya Toure? Facet zagrał fantastyczny sezon, był jednym z najlepszych w zespole a oni coś kręcą. Yaya zarabia "grosze" i chce należnego mu kontraktu!!!! Nie wiem ile to jest ale naprewno więcej niż ma teraz, a gaże ma taką jak w Monaco. Ale mam nadzieję, że gazetki jak zwykle coś kombinują:)
0
Ale to tylko statystyki. Ja uważam, że jeśli to nie zaplanowana obniżka forrmy przed najwazniejszym momentem sezonu to wkalkulowana obnżka formy. Sami pisalismy jeszcze 3 tygodnie temu, że kiedyś passa zwycięztw się kończy. Na szczęście mieliśmy 12 pkt zapasu i było z czego tracić. Chociaz racja:) Już lepiej więcej nie traćmy:)
0
Ja już to wielokrotnie pisałem. Chelsea nie zasłużyła na ten awans a Drogba powinien krzyczeć do lustra it's a fucking disgrace a nie do kamery :) miał 4 setki i dał po prostu ciała. A mówienie ze Hiddink przechytrzyl Pepa jest po prostu śmieszne. Taka taktykę to i ja potrafię wymyślić. A jestem w tym gorszy nawet od Marka Koniarka:) - skądinąd turbo buca :/
0
Najważniejsze jest to, żeby kontynuowana była obecna polityka. Przynajmniej w głownch celach, bo nie wyobrażam sobie żeby któryś z Panów prowdził identyczną politykę Laporty:)
Wolałbym stosunkowo młodego menadżera niż starszego Pana - działacza.
A co do nazwisk...jeszcze się kilka ciekawych propozycji pojawi:)
0
Jeśli Ibra do nas przyjdzie to na czas jego obecności zawieszam płacenie składek. Nie będę finansował ;) tego pacana!