0

at masq

Oczywiście zagłosuję na tak, pomimo faktu, iż próbują nam wmówić, że dymisja Laporty może wpłynąć niekorzystnie na klub. To kłamstwo, gdyż klub jest zdestabilizowany już od dwóch lat. Wybory uporządkowałyby wszystko.

o tym cytacie mowisz, he

0

@hanc

ostatni akapit - całym sercem z Toba :)

Nie dośc, że wygladąda jak diabeł...to jeszcze bruździł nieprzyzwoicie.

Jestem za kontynuacją polityki Laporty, a jego wystąpienia polityczne, rzekome kumoterstwo mam w dupie do momentu kiedy facet mówi: sprawdzam i daje klubowi WSZYSTKO co najlepsze w jego historii. Ktoś kto nie widzi zbieżnności chyba po prostu nie chce ich widziec.

0

Nic dodac nic ujac. Dobra robota!

0

i to powinno zakonczyc ocenę tego meczu! nie ma co roztrząsac porazki! Kazdemu się zdarza - nawet najlepszym - tym bardziej, że to Atletico!

0

wyglada na tym zdjeciu jak diabeł:)

0

Godall jest gwarantem kontynuacji polityki laportowskiej. I dobrze! Ale...niestety dla niego jest w sondażach daleko i nie jest rozpoznawalny jak Soriano i Rosell. Dlatego kandydatura obecnego sztabu z Soriano na czele wydaje się rozsądna. Choc jestem za Godallem. A wygra pewnie Rosell.

0

Tylko jedna uwaga. Abidal - w 32 minucie popełnil kardynalny błąd. Dał się ograc jak dziecko, co moglo sie skonczyc golem. Nie nazwałbym go bezbłędnym. Ani bohaterem meczu! Ale jak kazda ocena i ta jest subiektywna. Choc przyznac trzeba, ze to chyba jeden z jesli nie najlepszy mecz Abidala w tym sezonie.

0

no i Zlatan sie dostał na plecach Etoo :)

Zamiast Ibry Samuel!!!!!!!

0

Bardzo mi sie podoba jego podejscie! Za rok znowu sie zobaczy czy bedziemy go chcieli! A dzisiaj: bardzo sie ciesze ze podpisal kontrakt!

0

Cóż...mam nadzieję, że zostanie zachowana ciąglośc projektu...czy to bedzie Rosell czy Goddal czy ktos inny. Nie widze nic zlego w czestych wystapieniach Laporty w mediach. I w dodatku to zdecydowanie najlepszy prezydent jakiego miala Barca.

0

@kretoszczur

komentator w poprzednim meczu był makabryczny, ja tez wyłaczylem głos bo mi sie włosy jeżyły jak się wydzierał. mam nadzieję, ze dzisiaj go nie bedzie bo się podłącze do jakiejs chinskiej stacji. Już wolę ich słuchac.

0

Dlaczego redakcja nie reaguje na posty takie jak CzarnejWołgi, w którym sie chwali, że gogoś "stuknął". To jest promowanie bandyckich zachowań! Niedługo dzeiciaki zaczną się się chwalic kto kogo pobił! A tak krzyczymy, że na stadionach bandyci, to ich eliminujmy. Wy droga Redakcji FCBARCA.com TYM BARDZIEJ!!!

Zaczyna sie tu syf robic.

0

To graj!

0

Nie zgadzam się tylko z jedną oceną: Valdesa. Jeśli ktoś zasłużył na 10 to własnie on. Co jeszcze powinien zrobic, zeby dostac 10? Skorpionem wybic pilkę z bramki? Obronic karnego, tak? No, ale nie było takiej okazji. A i pewnie to by mu się w niedzielę udało, 5-6 korotnie uratował Barcę, został jednym z bohaterów, jeśli nie pierwszym. Gdyby nie on, Barca odrabiałaby straty i straciła jeszcze kilka bramek. Ja od bramkarza niczego lepszego oczekwiac nie mogę! No chyba, że oczekujemy od niego strzelenia bramki ;).

0

KOŁCZ? Co za program tak przetłumaczył tekst bo nie wierzę, że ktoś tak mógł napisac sam z siebie!

0

@challenger

Tradycyjnie świetny tekst i tradycyjnie...po co te udziwnienia - KONTENDERZY??? Rywale, tak? I po co te zbitki wtóry-rollercoaster?

0

@ gregu

no jeszcze by tego brakowało, zeby w jednym newsie byly sprzeczne informacje. Siegnij do archiwum, przeczytaj newsy z wczoraj a znajdziesz info o kryzysie sevilli :)

0

Raz piszecie, że to jeszcze nie kryzys, raz ze po swietnym początku nadszedł kryzys Sevilli. Ustalcie zeznania bo zaczynam miec wrazenie, ze przypadkowi ludzie zajmują sie tym serwisem!!!!

0

Zgadza się FCB keres!!!!!!!!!!!!!!!

0

Mourinho to nie trener tylko tłumacz i mistrz marketingu!

0

@Challenger

Świetnie, brawo!

0

@Bykunn

"To do Barcy niepodobne żeby musiała się oglądać na wyniki innych spotkań" - od całkiem niedawna :)

Dzięki Bogu :)

Pamietam jednak czasy kiedy z wypiekami na twarzy sledziło się poczynania innych drużyn :)

0

A Steven Gerard to niby za co? Czego szczególnego dokonał? Poza tym, że jak zawsze prezentuje niezłą formę.

0

No to najbliższy tydzień bedzie chrzestem dla paru wychowanków coś mi się zdaje. Zaczynamy kulec. Jeszcze nic zlego sie nie stalo - wierze i w Pepa i chłopców z La Masii, ale jesli nie zagrają w dwóch kolejnych meczach Ibra, Messi, Abidal, Toure to będziemy mieli problemy!

0

@gczoo

chłopie, nie zapowietrzaj się tak bo:są większe problemy niż ręka Henryego w meczu o coś - chocby powszechny doping. Bo takie sytuacje wyzwalają tzw. odruchy - słyszałeś o czymś takim jak uklad przywspółczulny? problem oszustw jest prosty do rozwiązania - video.

A skąd Ty chłopie wiesz, że Henry uważa siebie za legendę pilki noznej!!!??? Znam legendy, które popełnily większe pilkarskie przestepstwa i nie tylko!A Henry nigdy nie był święty.

A tak btw - dziękujemy, że dla nas ryzykujesz swoim życiem, ale ta informacja w tej dyskusji jest niepotrzebna nikomu, a Tobie nie daje żadnych dodatkowych argumentów ani praw w niej. NIe zrozumiales przenosni Moyarta

0

@gczoo

chłopie, nie zapowietrzaj się tak bo:są większe problemy niż ręka Henryego w meczu o coś - chocby powszechny doping. Bo takie sytuacje wyzwalają tzw. odruchy - słyszałeś o czymś takim jak uklad przywspółczulny? problem oszustw jest prosty do rozwiązania - video.

A skąd Ty chłopie wiesz, że Henry uważa siebie za legendę pilki noznej!!!??? Znam legendy, które popełnily większe pilkarskie przestepstwa i nie tylko!A Henry nigdy nie był święty.

A tak btw - dziękujemy, że dla nas ryzykujesz swoim życiem, ale ta informacja w tej dyskusji jest niepotrzebna nikomu, a Tobie nie daje żadnych dodatkowych argumentów ani praw w niej. NIe zrozumiales przenosni Moyarta

0

Jedyni winni to sędziowie i FIFA. Sędziowie - dwa błędy z rzędu. FIFA - już dawno powinien byc zapis video.

0

Vamos Gaby!

0

Misku112

a ja niejednokrotnie widzialem tego typu wymowki na róznych forach:)

0

i baaaaardzo dobrze!!!! Bedzie ciekawiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?