ElPistolero
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda mi Marqueza. To w dużej mierze też i jego zasługa, że jest jak jest. Kilkanaście meczów znakomitych w tym sezonie.
0
"niezwykle korzystny rezultat" - zimny z niego drań. Ciekawe ile musiliby wygrać zeby okazał euforię :)
0
Najlepszy na boisku był Andres i moze jeszcze Toure. Messi nie zagrał nic. Miałem wrażenie jakby sie obraził, że nie pozwalają mu grać tak jak chce i umie. Całkowicie wyłączony z gry. Valdes miał wspaniała interwencje i wybaczam mu te szmate z Lyonem kiedy nawet rąk nie podniósł. :) Pokazal że jest lepszy od niepewnego Cecha.
Mysle że gdyby mecz trwał kolejne 90 minut to nic byśmy nie wskorali.
A antyfutbol Chelsea? No coz. Bayern starał sie grać otwarta piłkę i pamiętamy jak to sie skonczylo.
Zaskakująco słabo zagrał Xavi. Jak napisano - bez pomysłu. Widać u niego zmęczenie sezonem.
Marqueza mi szkoda. Ocena jednak za wysoka. W jednej jedynej sytuacji kiedy mogła nam sie stać krzywda skiksował powodując, że
Valdes musiał sie spocic.
Jakos jestem spokojny o wynik na SB. Jak tylko Chelsea się otworzy dostaną gonga.
0
O tak, głównie odwagą!!!!!!!!!!
0
Bosingwa nie pasuje do walki z Messim. Cole byłby większym wyzwaniem. Boję się o to żeby nie połamał nóg Messiemu. To chyba będzie jego jedyna metoda aby powstrzymać Leo.
Mam nadzieję, że Eto'o wpadnie w pole karne kilka razy i ustrzeli coś ciekawego. To że Titi potrafi i wie jak grać z Chelsea wiadomo nie od dzisiaj.
Mam nadzieję, że szybko wejdziemy w mecz i po kilku minutach będzie 1:0. To ustawi oba półfinały. Wtedy już chyba nic nas nie powstrzyma. Szkoda, że nie mamy nikogo kto potrafiłby uderzyć technicznie z wolnego jak to robił onegdaj Ronnie. Xavi przy całym szacunku to jednak nie tama sama klasa (w wolnych oczywiscie).
0
Zawsze gdy się boję meczu jest dobrze lub bardzo dobrze a tym razem baaaazrdo obawiam sie tego meczu ;) Obym się nie pomylił. Valenci się nie bałem i było ciężko.
0
Ja myślę, że w tej chwili Xavi to prawa półkula a Iniesta to lewa półkula mózgu.
0
Najgorsze: Abidal-masa błędów. Messi-niewidoczny. Alves -bezproduktywny, Puyol-zbyt nerwowy + błąd wraz z Danim skutkujeutrata bramki. Taktyka Pepa-mam wrażenie, że popełnił błąd wstawiając dwóch DMów i przeuwajac Inieste do ataku. Xavi-gorszy dzień i brak wsparcia Iniesty
Najlepsze- iniesta i jego próby rozmontowania obrony (raz sie udało), Valdes, wynik.
0
@siwy
Ja nie do Ciebie akurat :) ale zgadzam sie - bez charyzmy. Taki rzemieślnik.
0
@siwy
Ja nie do Ciebie akurat :) ale zgadzam sie - bez charyzmy. Taki rzemieślnik.
0
Powiedzial to co musiał powiedzieć. Już nie przesadzajcie z tym szacunkiem i uwielbieniem dla niego. Ostatnio słyszałem wiele wypowiedzi Ramosa, ktore wskazywaly że raczej oderwany od rzeczywistosci był. A tak poza tym to z Sevilla 2 lata temu wielu innych trenerow osiagnelo by prawdopodobnie więcej. W tottenhamie narobil tylko szkód.
Poprawność polityczna czasami jest obludą.
0
Dwa prostopadle podania i bedzie 29-25 ;)
0
No to skoro ta kara jest tak drakońska to Pepe chyba zakonczy tę kariere jak zapowiadał:)))
Chyba bedzie tak rozbity swoim zachowaniem i decyzją, że postąpi honorowo i zrobi co zapowiadal:)))
Ciekawe czy chociaz przeprosił Casquero (prywatnie)?
Prześcieradła go nomen omen WYBIELĄ i będzie dobrze...
0
co do Bojana...
może to i kwestia małej liczby minut spędzonych na boisku...
może to i kwestia wieku...
ale coraz częściej zauważam, że w zasadzie jego wejścia na boisko są bezporduktywne...do pierwszego składu za słaby a na ławce aż szkoda go sadzać...ehh
Może jednak warto byłoby go wypożyczyć żeby się ogrywał, nabierał doświadczenia (które jak na jego wiek i tak jest olbrzymie),ale z drugiej strony czy nie podetnie mu to skrzydeł?
Pep chyba będzie mial kłopot jak postąpić z Krkiciem
0
Ależ nam wszystkim udziela się duch Guardioli:)
Tylko Kisieel póki co się zgodził z Nunezem:)
0
No juz bez przesady z tą tagedią Pepe. Myślę, że poszkodowanego to bardziej zabolało.
Zaraz się okaże, że Casquero zawieszą za symulowanie a Pepe dostanie order Virtutti Kopanie Leżącego.
SYF
0
Goal zamieścił ranking najgorszych transferów w Primera. Alex Hleb zajmuje tam "zaszczytne" pierwsze miejsce.
0
Tak sie zastanawiam :)
Ciekawe jakie nastroje u prześcieradeł:) Czy jeszcze w cokolwiek wierzą.
Gran Derbi to oczywiście zupełnie inny mecz, ale coś mi się nie wydaje żeby nam mogli zagrozić w jakiś szczególny sposób :)
A kiedy będzie jakaś decycyzja w sprawie Pepe? Baaaaardzo jestem ciekaw co z nim zrobią:)
0
@mały10
Wielkie dzięki.
0
@maly10
"otwierasz linki do meczow i tyle ( czy to na ustream.tv czy na rojadirecta.com)"
czy mógłbyś podać jakiś namiar na te linki - na szybko nie znalazłem a nigdy nie korzystałem z ustream. Bede wdzieczny za pomoc.
0
I prawidłowo...nie ma jeżdżenia na promocje jak Ronaldinho.
Zarabiają i tak grube miliony i gra w piłke jest ich pracą.
Jak ja idę z interesem do Zarządu to nie idę na wódę dzień wcześniej:) tylko przygotowuje sie do spotkania:)
Nie porównując:)
0
Było 0-3 u nich to czemu nie ma być 3-0 u nas.
Jestem spokojny o zwycięstwo i wynik. Z Messim czy bez Messiego mamy zespół lepszy od Sevilli choć oczywiście brak Leo to duża strata.
A co do : "Bo czy ktokolwiek będzie miał za złe Guardioli, jeśli mimo wszystko "utopi" ten sezon?" - to tak. Ja będę miał :) Z takimi wynikami, z taką grą z taką postawą nie wypada nam nie wygrać Ligi. Dla mnie to minimum. A triplet byłoby miło ogłosić wszem i wobec:)
Visca:)
0
Del Gnido jak zwykle buńczuczny:) Ale tym razem się z nim zgadzam, ja też nie chciałbym wyjeżdzać z Barcelony - czy po wygranej czy bez niej:)
0
Teraz to się okazuje, że Barca chciała wszyskich tylko nikt nie chcial Barcy. Bzdury. Zaraz sie dowiemy, że i Rasiak i Błaszczykowski i nawet "Nędza" Włodarczyk też byli obserwowani przek Txikiego:)
I bardzo dobrze żeś się związał z Sewillą - tam woje miejsce, tam Twój poziom Fredericu:) Rozumiem, że za Etoo?
Coś mi się nie wydaje!!!!Nie cenię go!!!! Choć pewnie w kilku meczach by się przydał!!!
0
I dlatego prześcieradła przegrają!!!
"...To oznacza, że napastnicy w pierwszej kolejności muszą pomagać w obronie."
A u nas wręcz odwrotnie...pressing atak, pressing atak, pressing atak. Nawet obrońcy mają napierać do przodu...
I czyja taktyka się lepiej sprawdza? Kto kogo goni? Kto wygrywa 1-0 a kto 3,4,5-0?
Kto gra dalej na wszystkich fronatach? Kto bije rekordy (choć nie są one najważniejsze)? Komu przygląda się świat? Kim zachwycają się najwięksi w historii piłki? Który klub jest jest w tej chwili uważany za najlepszy na świecie?
O....o....akie pytania bym zadał Pepe w odpowiedzi na tę bzdurną wypowiedź...że pominę
"Mogą czuć presję, bowiem wygraliśmy tak wiele meczów..."
A ja patrzę na tabelę i widzę, że Barca wygrła więcej meczów...Ależ oni za przeproszeniem głupoty gadają...Ale to AS to czego się spodziewać:)
Visca el Barca :)
0
@ravpelc
dzięki, szczerze mówiąc to myślałem, że już dawno zawiesił buty na kołku, a tu niespodzianka dopiero po poprzednim sezonie.
0
Do bardziej zorientowanych...a co sie dzieje z jego synem Jordim?
Naszym wychowankiem ;) Pamietam, ze chyba gdzieś w 2004 roku przeszedł z Espanolu do Metalurga Donieck i słuch po nim zaginął...czy to jego dziecko sie narodziło?
Tak czy siak...gratulujemy :)
0
Tylko, że my nie chcemy Van Buytena:)
0
Spokojnie z nimi wygramy. Bayern też miał być poważnym przeciwnikiem a w 45 minut i rozmontowaliśmy. Z niebieskimi zrobią to samo. Trochę wiary. Ja wiem że Chelsea to nie Bayern ale mam wrażenie że część komentarzy jest asekuracyjna.
0
No to jeszcze wieczorny pacer po Alianz Arena i do roboty bo w sobote znowu mecz w lidze:)