0

no no

cały Samu :)

0

@Henry15

spostrzegawcza uwaga - nawet trochę podobny :)

0

@ruudvanbetka

grali w meczu pozegnalnym?;) A zdjecie z tego meczu;)?

:)

0

Pinokio cos nie mial szczescia do karnych:)

Brazylii tez nie strzelil :) Gdyby Holandia wówczs wygrała z Brazylią to ograliby Francję w finale.

Chyba ze 30 bramek strzelił dla FCB.

0

No to chyba powiedział, że nie będzie Riberyego a za to będzie Pedro. I dobrze. Kiedyś trzeba zaufać wychowankom w 100%. Tak jak kiedyś zaufano Xaviemu.

0

Komentarz w trakcie meczu ponizej krytyki. To matoly!

0

Komentarz w trakcie meczu ponizej krytyki. To matoly!

0

Komentarz w trakcie meczu ponizej krytyki. To matoly!

0

Komentarz w trakcie meczu ponizej krytyki. To matoly!

0

Byloby czyms niesamowitym obronic el triplete. Nie wydaje mi sie to mozliwe wiec skupmy sie na la liga i LM. Odpuscmy CdR :)

;)

0

@Adi-messi

po prawej stronie jest taka zakladeczka NEWSY OD OSTATNIEJ WIZYTY. Nietrudno to znaleźc. Trochę więcej chęci.

Ale zrobie to za Ciebie:

Maxwell in

Keirison in

Zlatan in

Henrique in

Etoo out

Hleb out

Caceres out

Jak potrzebujesz wiecej to musisz sie wysilic, DŻIZAS!!!!

0

@Looky

To pawda, Copa del Rey jest nierentowny, ale mozna było zapisac w kontraktach takie premie, ktore zbilansowalby zyski. I tyle.

0

Ma 5 lat, zeby nam utrzec nosa.

Jestem fanem Eto'o i załuję, ze odchodzi.

0

Wymieńmy go na Fabregasa!

;)

0

Jakiego zdetronizowania Realu?

Zdetronizować to znaczy usunąć z tronu. A oni chyba na żadnym nie zasiedli.

Nie używajcie słów, których znaczenia nie znacie.

0

Teraz jak są sukcesy to sie nagle zechcial wypowiedziec o Barcelonie - sezonowiec ;)

0

Bravo, Bravo!!!!

Podoba mi się jego postawa. Bardzo dobry przykład dla niektórych piłkarzy i najlepszy wyraz idei Mes que un club

0

A moze Czarna Perła kombinuje tak: mam kontrakt, chcę zostac lae chce podwyzki. To co mi dali to malo, ale w przyszłym roku wybory to moze dadzą mi podwyzkę i zostane jeszcze 3 lata :)

0

@Looky

nie wyedukujesz ich, dopiero jak zobaczą na koszulce F - I - L - I - P - E to skapują "...o co chodziło temu z tego portalu co to podczas wakacji na niego wchodziłem..." :)

0

Rety... Co tu się porobiło na tym forum. Czytać nie potrafią. Bzdury wypisują. Bana żądają.

Po wakacjach się wykruszą :)

0

@ starforcebarca

a jak inaczej nazwalbys dzieci zamordowanych?

0

@Rozwad

znają, znają historię...

... ale od przyjścia Ronniego:)

Gorzej, że języków nie znają ;)

0

Zwariował ten Victor czy co? Coś mi się zdaje, że tata Valdes tam ostro miesza w głowie Victorowi.

0

Coś mi się zdaje, że tatusiowi VV odbiło dość solidnie!!!!

0

Myślę, że to są solidne pieniądze za tego zawodnika. 67 za Kakę czy 93 za Krystynę to jest zdecydowanie zbyt dużo. Ale jak widać Perez tak bardzo boi się Barcy, żewyda każde pieniądze żeby tylko znowu nie dostać 6 bramek ;)

A z drugiej strony to dobrze, że przyjdą tacy zawodnicy do La Liga. Będzie baaaardzo ciekawie. I wydaje mi się, że Ronaldo znacznie szybciej się dostosuje do piłki hiszpańskiej niż Kaka.

0

No trzeba się z Perezem zgodzić. To jeden z najlepszych.

0

Jimmy Jump to matoł!!!!! O ile zagrywkę z Figo mogę zrozumieć to innych akcji już nie.

Ani to fajne, ani przyjemne dla "atakowanego".

A poza tym już się przejadło. Jak jest ważne wydarzenie sportowe to wiadomo, że będzie...Jedyne czego mu trzeba pogratulować to, że potrafi się przebic przez ochroniarzy.

Jak chce zaistnieć to niech się nauczy śpiewać, tanczyć albo niech zrobi coś pożytecznego, a nie przeszkadza.

0

Co oni kombinują z Yaya Toure? Facet zagrał fantastyczny sezon, był jednym z najlepszych w zespole a oni coś kręcą. Yaya zarabia "grosze" i chce należnego mu kontraktu!!!! Nie wiem ile to jest ale naprewno więcej niż ma teraz, a gaże ma taką jak w Monaco. Ale mam nadzieję, że gazetki jak zwykle coś kombinują:)

0

Rijkardowi należy się szacunek od klubu i od kibiców. Miał dobrą ekipę i zrobił z nimi wynik. To, że się potem rozleciało wszystko to raczej nie wina Ryjka.

Takiemu Ronniemu po sukcesach po prostu przestało się chcieć, bo to że grać potrafi to wiadomo. Jedynym jego błędem było to, że nie wzmocnił zespołu, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Pep nie musiał przecierać scieżek i już wie, że trzeba pomieszać troszkę w składzie tak, żeby znowu troszkę gorącej krwi wpuścić do teamu. Pamiętajmy, że odszedł w momoencie kiedy wydawało się, że w klubie zmieni się wszystko! Nawet Laporta nie był pewien czy zostanie, więc jak miał budować kolejny projekt?

Oczywiście dzisiaj jestm zadowolony, że wszystko potoczyło się tak jak się potoczyło:) Ale Ryja trzeba SZANOWAĆ - to on stworzył trzon dzisiejszej ekpiy!

0

Już kiedyś pisałem, że Laporta to najlepszy prezydent Barcelony w historii. Nie potrzebujemy już działaczy. Potrzeba nam sprawnych menadżerów potrafiących otoczyć się specjalistami w swoich dziedzinach. Tak jak robi to Laporta. Mam nadzieję, że kolejni Prezydenci będą szli ścieżką Laporty i będą rozwijalu klub w kierunku Mes que un club. Zresztą wydaje mi się, że cała ta filozofia tak szybko się zaadaptowała i zyskała uznanie, że cieżko byłoby powrócić to tradycyjnego spojrzenia na klub. Zobaczycie, że wszyscy zaczną nasladować nasz "styl bycia".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?