ElPistolero
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Punk
chyba Ci jeszcze buzuje wczorajsza "wygrana". To co? Barca tak naprawdę ledwo wygrała a pomógł na Webb?
oj stary, stary...
0
@max1990
Nikt tego nie zrozumie dopóki oficjalnie nie zostanie podana informacja o transferze:) Dopóki nic nie jest podpisane ribery może równie dobrze zagrać i w Legii:)
A w ślady Zizou to każdy by chciał pójść:)
0
Graliśmy jak dziady w meczu z Austrią a winą za niepowodzenie się obarcza Webba. Słuszałem o sędziach co robili większe błędy i wypaczali wyniki. To całkiem niezły sedzia. Może być...a poza tym...nie patrzmy na sedziego tylko strzelmy 3 bramki i będzie pozamiatane :)
0
@bundy
van buytena nie ma. jest w belgii
0
Jak ich Pep zagoni do pracy:) tzn. będzie im sie chciało grać, to nie widzę powodu dla którego powinniśmy się szczególnie obawiać Bayernu. Nastrzelali bramek poprzednio, bayern to bayern, mają Frnacka, Lucę, Philipa, Bastiana i kulku innych ale to nie to samo co leo, Etoo, Henry, Alves, Xavi, Iniesta. Każdy z naszych jest lepszy od każdego z graczy Bayernu. Mamy lepszą jakość. Zagrajmy jak zawsze...huragan od początku i nie będzie problemu na AlianzArenie...
0
@Neo67mt
Z tą trzecią ligą to troszkę przesadziłeś:)
Ale rzeczywiście...Alves już dawno zasługiwał na to miejsce
0
Wydaje mi się ze Messiego i Iniestę wpuści jak trzeba będzie przyśpieszyć grę.
0
Mimo przegranej z Atletico to był dobry miesiąc. El Trdente 13 bramek. Co prawda rozpoczęliśmy przykrą porażką, ale zakończyliśmy tak jak kończą mężczyźni:) Z przytupem.
To jaka tam średnia dla całej drużyny wypadła?
0
Tore nie jest "jednym z najlepszych" DMów tylko najlepszym na świecie:)
0
Casus Rivaldo?
0
Trener z niego żaden, ale.....ma nosa...przed ME pojawił się w PS wywiad z Lotharem. U nas huraoptymizm, wielkie plany a ON - nic nie ugracie na ME, nie wygracie meczu itd (po co sobie przypominać:).
Też sobie wmawiałem - co Ty wiesz Ty Niemcu:) A tu niespodzianka - miał rację.
No to teraz biorę słowa "Mateosa" za dobrą monetę i mam nadzieję, że się spełnią:)
0
Najważniejsze jest to, żeby kontynuowana była obecna polityka. Przynajmniej w głownch celach, bo nie wyobrażam sobie żeby któryś z Panów prowdził identyczną politykę Laporty:)
Wolałbym stosunkowo młodego menadżera niż starszego Pana - działacza.
A co do nazwisk...jeszcze się kilka ciekawych propozycji pojawi:)
0
@santiago
A kim chciałbyś zastąpić Eto'o?
0
No ja widzę 10 dopiero poraz 3 chyba:)
0
@azazeldef
uchh...to postawiłeś dość zaporowe rządania :) Ciężko będzie Pepowi zasłużyć na Twój szacunek...choć generalnie zgadzam się z Tobą. Jeszcze nic nie wygraliśmy więc też powstrzymałbym się z tym pochwałami ala geniusz, wielki itd.
Niemniej poczatek kariery IMPONUJĄCY
0
Waffel - ja wolałbym siedziec na ławce w Barcelonie niż grać w Arsenalu :)
Nie jestem przekonany, że Twoja argumentacja jest zgodna z tym co myśli Cesc. :)
0
Bardziej niż bayernu i ewentualnie Liverpoolu lub chelsea obawiam się tego że rewanże gramy na wyjeździe...
0
@challenger
Zgadzam się co do Ibry.
Dlaczego używasz angielskich słów z takim upodobaniem:)?
0
A moim zdaniem, najlepszym przykładem tego, że z Valdesem jest coś nie tak jest ta dyskusja! Skoro znajdują się ludzie, którzy czują, że nie jest tak dobrze jak mogłoby być to znaczy, że Valdes jednak popełnia błędy.
Już kiedyś pisałem, że nie wymagam od niego obrony 100% strzałów, ale większej koncentracji i próby obrony tego co może być do "wyjęcia". Mniej głupich błędów jak z Espanyolem i Lyonem (będę się upierał, że przy bramce Juninho zawiódł - nawet rąk nie podniósł, żeby spróbować obronić ten strzał, ze pominę to że wpadł do bramki jak wór ziemniaków) i będę w pełni usatysfakcjonowany Valdesem. To jest bardzo dobry bramkarz i ma "papiery" na grę w Barcelonie. Reasumując: więcej zdecydowania w sytuacjach jak z Espanyolem i większa koncentracja w sytuacjach jak z Lyonem i będzie dobrze:)
A skoro już krytykujemy Valdesa...to kto za niego? Asenjo, nie, za mlody, niedoświadczony...na drugiego? Tak.
0
Bojan ma dobrze poukładane w głowie bo się nad nim pracuje. Nie zostawiono go samopas to się nie wozi, fochów nie ma:) Stosunek rodziców do jego kariery, systematyczny rozwój, praca bez pośpiechu i PR składają się na to, że zna swoje miejsce w szeregu. Miło, że taką tendencję wykazują w zasadzie wszyscy nasi zawodnicy. Pełna profeska.
0
Cech to juz nie ten sam bramkarz co kilka sezonów temu. Ciągle bardzo dobry, a już nie najlepszy. Poza tym Laporta już wyjasnił kto będzie bramkarzem nr. 1 dopóki on jest El Presidente :)
To co: Cech na ławkę? :)))) Śmieszne raczej:)
Ale nic nigdy nie wiadomo...:)
0
Mecz. Mecz gigantów. :)
0
No no. Wyniki sondy ciekawe. Niby ManU jest potencjalnie najtrudniejszy to sporo ludzi chciałoby zobaczyć ten mecz już teraz. Ja też. Barca potrzebuje jeszcze chwilę żeby się upewnić, że forma wróciła, kilka dobrych starych opcji w obronie się pojawi i mógłby to być GIGANTÓW. Taki co to każda akcja powoduje ciarki! :) Ale zpunktu widzenia zysku i strat to PORTO!
0
I co w tym złego?
Masoni to byli/są światli ludzie! Zreztą myślę, że nikt nie ma nic przeciwko ich głównemu hasłu o konieczności pracy nad wewnętrznym rozwojem człowieka i społeczeństw. Tylko, że w Polsce komunizm wypaczył wizerunek masonerii.
Ja tam wolę, żeby historia klubu powiązana była z Masonerią niż z kardynałem Richelieu!!!
0
@Lonias
Tak jest!
0
Pep jest taka kwintesencja barcelonissmo, ze aż dziw bierze ze grał w jakimkolwiek innym klubie:)
0
@Looky
Gratuluję podsumowania!
0
@challenger
Zgadzam sie z Tobą w KAZDYM słowie!
0
Bardzo lubię Robina. Chciałbym go zobaczyć w trykocie Barcy, ale przyznaję, nie wiem czy pasuje tutaj - nie dlatego, że nie ma umiejętności, bo ma. Trochę tych bramek nastrzelał dla Arsenalu - chyba ze 40, ale troszkę za mało gra.
@misi0r
Wenger go mocno utemperował. Rzeczywiście był strasznym łobuzem, ale chyba wydoroślał.
0
Pep to ma łeb:) ćwiczenie musi być wbrew pozorom cholernie trudne - nie uważacie? A do tego śmiech i budowa team spirit :)