0

@fcb keres

zgadzam się. jestem za tym żeby Real przeszedł jak najdalej a w finale dostał łomot od Barcy:) To też zmusi ich do wysiłku i walki na dwóch frontach. a tak skupią się na lidze i potem powiedzą, że przez cały sezon grali najrówiej i im sie należało:)

0

A ja wyrażam niezadowolenie z postawy Hleba gdy już dostaje szanse. Gra do tyłu, zwalnia akcje. Potrafi grać lepiej. Nie to, że chciałbym żeby odszedł, ale niech ciężko pracuje to może w przyszłym sezonie pogra więcej. (tak w duchu Pepa). :)

0

Coś El Flaco w tym tygodniu nie w formie:) Albo zbyt dużo zdań wyciągnietych z kontekstu:)

0

Oczywiście, że zostanie zniszczona murawa. 4 lata temu zmieniano murawę po koncercie. Chyba po poerwszym meczu po koncercie.

Zeby tylko nam nie zadeptali w Polsce naszej murawy bo do Euro taki syf zostanie:)

0

@markes

masz calkowita rację. Nie umiejszam wyczynu ani Borussi, ani Porto. No ale okazali sie sezonowym objawieniem, niestety - tak jak Porto - z różnych przyczyn - pieniądze, exodus zawodników itd.

Bardziej mi chodzilo o to, ze wszelkie porównania nie mają wiekszego sensu zwłaszcza po tylu latach. Deco moze i czuje rzeczywiscie, że tamto Porto było silniejsze niż ta Barca. Tylko, że to są jego przeczucia. Ja mam wrazenie, że ta wypowiedź była lekceważąca a wg mnie jemu akurat takie wypowiedzi nie przystoją. Sam świetnie wie, że akie porównania to bzdura. Sam był jednym z liderów, jesli nie liderem Barcy i sam wielokrotnie mówił, że wszelkie prownania nie mają sensu (nawet gdy pytano go porównanie Porto Tłumacza i Barcy Rijkarda). Uff:)

0

Tak się zastanawiam na jakiej podstawie tak twierdzi. Nie mówie, że sie myli tylko zawsze mi sie wydawało, ze jest się tak dobrym jak ostatni mecz i tylko bezpośrednie pojedynki mogą o tym jednoznacznie przesądzić kto jest lepszy. A tego się już nie da zrobić. Porównywanie nie ma sensu. To prawda, że Porto wygrało LM i było fantastyczne. Ale nic wiecej nie osiagneło. Zreszta dziwny to był sezon. Monaco w finale. Moim zdaniem tamten sezon jest wyjątkiem od reguły. Czasami tak się zdarza, że kopciuszek trafia na bal:) Borussia też kiedyś wygrała:)

A poza tym - niech gada co chce. My i tak wiemy kto jest najlepszy - nie?

Ceniłem go i cenię.

0

No dobrze, Valdes daje ciała ostatnio szczególnie. Pinto pokazał sie w CdR ale jakoś nie wyobrażam go sobie jako nr1 w Barcelonie. To teraz: kto za Valdesa? Cesar? Doni? Boruc:D? Kto jest godzien zastąpic Victora?

0

ej, ej, ej:) nie tak prędko - to co będzie grał w Man City?:))) No chyba nie?;) raczej mówił o tym w kontekście "trenerki"

A swoją drogą czy ktoś kiedyś pokusił się o taki news jak stoczyli sie byli pilkarze Barcy? ja wiem, ze nie ma sie czym chwalic ale...

0

Dzizas!!!!!!!!!! Jak mozna mówić o Maradonie jak o fachowcu!

0

Bardzo lubię naszą Czarną Perłę. Oj baaaardzo. Zawsze uważałaem, że to jeden z najlepszych napastników na świecie (tu każdy może mieć inne zdanie - tak żeby uciąć :), ale jednocześnie nigdy mu do końca nie zaufałem. Tyle wypowiedzi ile on rzucił o przywiazaniu do barw, o miłości, o zatrudnieniu przypomina mi innego, byłego już naszego zawodnika:)

Widzę pomiędzy nimi pewną analogię: serce w innym klubie, praca w innym. De la Pena:) Ten to dopiero mistrz obłudy:)

Etoo zostanie!

0

Guti z tymi wąsami ostatnio wyglądał jak gwałciciel-domokrążca. Zobaczył u Brada Pitta i też zapuścił - GWIAZDOR (sic!). Ja nie wiem, że on się nigdy nie nauczy:) Jak mu raz wyszło i "przepowiednia" się sprawdziła to teraz myśli, że za każdym razem będzie dobrą wróżką. A potem mu nie wstyd???

0

Pamiętajcie że Majorka postawiła wszystko na CdR. Poza tym często sprawiali nam problremy. Moim zdaniem ten zespoł "zasługuje" na to, żeby być znacznie wyżej w lidze. Ten wynik przy takim składzie, przy takiej taktyce i w tym momencie to wcale nie jest zły wynik...ale na Lyon i Athletic to będzie za mało. W tej chwili Barca przypomina mi trochę samotnego uciekiniera w wyścigu kolarski. Jak peleton poczuje "krew" to go połyka. Oby Real nie okazał się peletonem.

A co do Pinto. Facet pokazuje, że zasługuje na grę w pierwszym składzie w tym momencie. Valdesowi przydałby sie przymusowy odpoczynek - 3-4 mecze, co by ochłonął, "wycenił swoją przyszłość" i w końcu zaczął bronić to co mozna wybronić (nie oczekuję że będzie wszystkie karne bronił).

0

Ale to tylko statystyki. Ja uważam, że jeśli to nie zaplanowana obniżka forrmy przed najwazniejszym momentem sezonu to wkalkulowana obnżka formy. Sami pisalismy jeszcze 3 tygodnie temu, że kiedyś passa zwycięztw się kończy. Na szczęście mieliśmy 12 pkt zapasu i było z czego tracić. Chociaz racja:) Już lepiej więcej nie traćmy:)

0

Lubię Valdesa, jestem jego fanem i daleko mi do tego żeby mowic ze nie nadaje sie do Barcy, ale...dwa ostatnie spotkania, dwie bramki...jedna po fatalnym bledzie (nie pierwszym i obawiam sie ze nie ostatnim) no i druga moim zdaniem tez obciaza VV. No przeciez on nawet rak nie wyciagnal do góry. A co biedny Pep ma mowic...Zreszta widac bylo potem praktycznie w kazdej sytuacji ze jest "obsrany". Nie szukam kozla ofiarnego bo zeby wygrac trzeba strzelac bramki. A z gra ofensywna tez bylo slabiutko. Reasumujac. No nie udawajmy! Valdes dal dupy dwukrotnie i mowienie ze nie mogl nic zrobic nic nie pomoze. On po prostu nie zrobil wszystkiego co mogl - nic nie zrobil. Wpadl do siatki! A ja oczekuje od bramkarza Barcy, ze bedzie jednak troszke bardziej skoncentrowany. A wynik? To jest wynik na miare naszych wczorajszych mozliwosci. Cieszy, ze pomimo bledow bramkarza i slabej gry jestesmy w stanie zremisowac z Lyonem. Nie wiem czy ten spadek formy byl obliczony, ale kiedys musial nastapic i dobrze ze teraz a nie za dwa miesiace jak bedzie sie wszystko rozstrzygac.

0

vares999: całkowicie sie z Toba zgadzam

0

Ja bardziej od wygrania ligi 15 pkt wolałbym 3 mistrzostwa z rzędu z 3 pkt przewagi nad Realem, który byłby w znakomitej formie:)

0

Daj Bóg!!!!

0

Wcale mnie nie dziwi jego wypowiedź. Przecież to piłkarz-profesjonalista. Gra w Barcelonie bo daje mu szanse na tytuły i duże pieniądze czyli satysfakcję z pracy. I chyba trochę przesadzamy z tą metafizycznością Barcy. Że niby wszyscy mieliby na sam widok NouCamp przysięgać dozgonną służbę w Barcelonie. Już wolę, żeby powiedział gdzie jest Jego serce szczerze niż miałby kłamać. Poza tym pamiętajmy, że dość nieładnie starano się z nim postąpić w przerwie letniej. To teraz raczej nie mamy co narzekać na jego postawę. Raczej powinniśmy być mu wdzięczni za szczerość, poświęcenie, pracę a nie pluć na Niego za to co mówi. :)

Chociaż ja bym chciał zakończyć karierę w Barcelonie :)

0

Jak dla mnie cała Barca zagrała dość przeciętnie, co spowodowane jest najprawodobniej zmęczeniem. A do tego Betis był dobrze zorganizowany. Cieszy natomiast to, że pomimo słabszej gry, dobrze dysponowanego rywala i straty dwóch bramek - udało się wywieźć pkt. Myślę, że ta "porażka" (bo już odzwycziliśmy się od utraty pkt i tak jakoś jest pojmowany ten remis) pokazała charakter.

0

Efektowna kompilacja:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?