0

@waffel

a ja uważam, że nie do końca masz rację w tej kwestii, że sprzedaż gwiazd wiązała się finansami. Wenger po prostu w góle prowadzi politykę opartą na bardzo młodych zawodnikach czego dowiódł już w Monaco. Nie proponuje długich kontraktów zawodnikom, których kariery raczej dobiegają końca niż się rozpoczynają.

W wykluczam i wątku finasowego, ale nie jest napewno główny powód tego, że Arsenal gra młodymi zawodnikami z małym doświadczeniem.

Kolejna sprawa to Overmars- nieuważam, żeby się nie sprawdził. Trafił na słaby okres Barcy stąd nniewiele było o nim słychać.

A co do casusu Arsenalu w Barcelonie to mogę własnie podać kontr argumenty w postaci Henryego, Silvinho - który właśnie odszedł, Giovaniego van Bronkchorsta.

0

Moim zdaniem Gabi odejdzie. Zarówno klub jak i on wiedzą że nie wróci do formy sprzed kontuzji. Chciałbym sie mylić.

0

ocho....zaczyna się mieszanie polityki i sportu:) w komentarzach.

A niech gadaja co chca. Mówili też, że bedą mistrzem, ze ograją Barcelonę itd. Przypomnijcie mi jaki był wynik dwumeczu?:)

Nie pokażą co są warci na boisku.

0

Taki sobie:) Na youtube są lepsze:)

0

Nie rozumiem. to chodzi mu o kasę czy aspekt sportowy.

Coś mi się wydaje, że gdyby Barca mu zaoferowała mniej to i tak by przeszedł.

0

ja jednak będę wierzył fcbarca.com

nie chcę oczerniać konkurencji ale ten inny portal przypomina mi pudelka o Barcelonie.

Zreszta jego uzytkownicy tez sa na innym poziomie.

Sorry

0

Z Milito już nic nie będzie. Po ponad roku bez pilki i z takim dołem psychicznym nie da rady wrócić do pierwszego składu. Oczywiście nie wiem jaki ma dół ale mogę sobie wyobrazić, że blokada psychiczna nie pozwoli mu na grę na najwyzszych obrotach.

Mam nadzieję, że sie mylę.

0

Pep to mój ulubiony "zawodnik" tej ekipy. Pep czyni różnicę. :)

0

@aboutreka a raczej Aboutreika

skoro jako nick wziłąłeś sobie nazwisko miernego piłkarzyny i jest on Twoim idolem (jak sądzę) to wstrzymaj się z głupkowatymi komentarzami. I nie mówię o tym ciut niżej tylko w oógle. Piszesz jakiś bełkot. Jak nic nie zrobił to chociaż napisz co powinien był zrobić. Skoro piszesz, że Mou jest lepszym taktykiem to udowodnij to jakoś.

0

pamietam te czasy kidy wywieszalo sie sie tabliczki ;)

0

Drogi Challengerze...

Gratuluję znakomitego felietonu! Muszę przyznać, że początek budzi we mnie emocje, ale nie mogę powiedzieć, że się nie zgadzam. Pewnie kilka dodatkowych zdań o "zachwycie całym sezonem" i "erupcji krótkowzroczności" by mnie uspokoiło.

Mam na myśli to, że skoro każdy z nas ma prawo do swoich ocen to i do takiej również - choć rzeczywiście póki co jesteśmy w 1/3 drogi do ogromnego sukcesu i nie można się zachłysnąć poprzednimi 10 miesiącami bo kolejne mogą być bardzo smutne.

Ale prawdą jest też to, że Barca DO TEJ CHWILI ma fantastyczny sezon. i wierzę, że będzie to najlepszy sezon w jej historii.

Poza tym zgadzam się w pełni.

Co więcej by dobrze zrozumieć co napisałeś wydrukwałem sobie ów felieton i przeczytałem naprawdę dokładnie starając się do czegoś przyczepić. I bardzo się cieszę, że nie mam do czego!

WIELKIE BRAWA! Precz z Wołowskim z Gazety. Dać im Challengera!!!!!!!Albo nie - bo stracimy świetnego obserwatora!!!

;)

0

Jeśli Ibra do nas przyjdzie to na czas jego obecności zawieszam płacenie składek. Nie będę finansował ;) tego pacana!

0

Ja już to wielokrotnie pisałem. Chelsea nie zasłużyła na ten awans a Drogba powinien krzyczeć do lustra it's a fucking disgrace a nie do kamery :) miał 4 setki i dał po prostu ciała. A mówienie ze Hiddink przechytrzyl Pepa jest po prostu śmieszne. Taka taktykę to i ja potrafię wymyślić. A jestem w tym gorszy nawet od Marka Koniarka:) - skądinąd turbo buca :/

0

@tai-sho

Raczej chyba chciałeś napisać, ze "swoi pogonili frajera!"

Akurat kibice Athleticu zasłużyli na szacunek!

0

mam taka koszulkę z nazwiskiem Christo. :) znanego również jako El Pistolero ;) lub ... no właśnie...zróbmy konkurs na najglupsze przezwisko naszych piłkarzy. U mnie prym ostatnio wiedzie Atomowa Pchla :) Ale drugie z przezwisk Stoichkova też jest zabawne...vulgar bulgar:)

0

mam taka koszulkę z nazwiskiem Christo. :) znanego również jako El Pistolero ;) lub ... no właśnie...zróbmy konkurs na najglupsze przezwisko naszych piłkarzy. U mnie prym ostatnio wiedzie Atomowa Pchla :) Ale drugie z przezwisk Stoichkova też jest zabawne...vulgar bulgar:)

0

mam taka koszulkę z nazwiskiem Christo. :) znanego również jako El Pistolero ;) lub ... no właśnie...zróbmy konkurs na najglupsze przezwisko naszych piłkarzy. U mnie prym ostatnio wiedzie Atomowa Pchla :) Ale drugie z przezwisk Stoichkova też jest zabawne...vulgar bulgar:)

0

A ja w 98 miałem 23 lata. Oglądałem skrót na Eurosporcie. Od mniej więcej 13 lat kibicowałem Barcelonie. I nie lubiłem Hespa:)

0

@plocin

A na czy polega piłka. Oswiec nas! Ja zawsze myślałem że na strzelaniu bramek. A jeśli ktoś już chciał i robił to lepiej to była to Barca. Bramka Essiena była znacznie większym fuksem niż Iniesty.

A tak by the way to Drogba zamiast krzyczeć its a fucking disgrace di kamer powinien to robić do lustra. Miał 3 setki i nic nie strzelił. To dopiero hańba!

Także daj już spokój.

0

@bartopilkarz

to był raczej żart, spodziewam się że raczej nikt mi krzywdy nie zrobi:)))

0

Polecam

Mam nadzieję, że za link do rodzimej strony bana nie dostanę:)

http://www.fcbarcelona.com/web/english/noticies/futbol/temporada07-08/05/n080528104367.html

0

Chłopcu - nie chłopcowi ;)

0

chyba zgłupieli!!!

0

Wszyscy zwalają winę na tego biednego sędziego. To prawda: moze dosc niefortunny wybór. Mógł się lepiej zachować w niektórych momentach. A ręka Pique? Pewnie jeszcze z 50 innych sedziów nie gwizdnęłoby.

Drogba robi z siebie bohatera wytrzeszczając oczy jakby nie wiadomoc co mu obcinali. A przecież miał swoje okazje, mógł strzelić gola. I na CN i na SB. Nie zrobił tego - niech się drze do lustra.

Ze pominę już czerwoną dla Abidala. Przecież Barca grała w 10!!!! Trzeba było napierać a nie się schować i jak już gdzieś dzisiaj napisałem CZYCHAĆ. Bo nawet tego nie potrafili wykorzystać.

Wszysy mówią: Barca była słaba, Barca się bała, Barca była gorsza. OK. Była słabsza niż zwykle, bała się ale walczyła do końca o swoje, była gorsza od kogo? Przecież liczą się bramki. Barca atakowała a Chelsea skuliło ogon i czakali na swojej połowie. Pilka polega na strzelaiu bramek a nie na otrzymywaniu nagród na murowanie!!!

Przecież nikt nam tej bramki nie wylosował. Była jedna jedyna szansa i sie udało.

BRAWO!!! BARCA!!!!

Pokazali charakter i wolę walki. W 10!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro Chelsea nie potrafi wyeliminować osłabionej Barcy to znaczy, ze nie zasługuje na finał i tyle.

:)

0

@m4rriu5s_real

Sprzedaliśmy Wasze akcje.

0

Trzeba było strzelac a nie murować! Trzeba było grać jak przystało a nie narzekać na sędziego. Nam też nie podyktowano karnego na CN. Ballack nie dostał czerwonej kartki. Sedziowanie tez bylo skandaliczne.

0

Wczoraj było znakomicie widać ile Titi znaczy dla Barcelony. Zawodnicy poprzesuwali się trochę i z przodu brakowało chłopaków.

0

Ja też chcę do Barcelony!!!!!!!!

I obiecuję że nigdy nie przejdę do Madrytu, ani do Chelsea, ani innego klubu na świecie :)

Tylko czy ja uczynię - jak to mawia Pep - "różnicę" - nie jestem pewien :)))))

Ale pewien jestem, ze Ibra tego też nie zrobi.

0

@M_k

to nie jest raczej miejsce na politykierstwo...bo do tego sporwadziłeś ewentualną dyskusję na ten temat.

A tak poza tym to każdemu wolno kibicować komu się chce...skoro tego zabraniasz to właśnie Ty jesteś reprezentanem najbardziej zwyrodniałego systemu...:)

0

@pypec

zgadza sie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?