ElPistolero
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
równie dobry co kontrowersyjny i niesforny!
0
A po meczu Realu z Milanem jest jeszcze bardziej prawdziwy
0
Brawo!!!!
0
juz ich widze schodzacych na sniadanie w dresach, krótkich spodenkach i klapkach i oczywiscie bialych skarpetkach :)
elegancja Francja:)
0
Tylko co to wszystko oznacza dla Barcelony?
0
A ja proponuję, zeby zabrał się za treningi bo w tym sezonie jest prawdziwym hamulcowym Barcy
0
Że też subiektywne oceny Szumiego mogą narobic tyle zamieszania. Wystawcie swoje, podliczymy średnią i będzie ok :)
Przyznac trzeba jednak, że Szumi się raczej nie myli. Nie wystawia ocen z kosmosu, ani bardzo zaniżonych, ani bardzo zawyżonych. Odpowiadają one generalnie postawie pilkarzy na boisku.
Najsmieszniejsze jest to, ze ktos pisze jak to sie nie zgadza z ocenami JEDNEGO PILKARZA zwykle i stara sie zdyskredytowac cala ocene Szumiego. Ludzie, Barca zagrała przeciętnie i takie oceny wystawil Szumi.
@Szumi
WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU - choc ja bym w kilku miejscach tez pewnie troszke inne oceny wystawil :)
0
Dziwna sprawa z Wellingtonem.
0
Byłem i widziałem wiele pełnych samochodówi spoza Warszawy! BRAWO KIBICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czarna Wołga nie wywiesiła tramsparentu jeśli była:) Słabo tak krytykowac, a kiedy sie ma okazję zamanifestiwac to schowac sie i cicho siedziec:)
;)
0
Szkoda chłopa. Casus Rivaldo połączony z casusem Anelki
0
@skolmann
oj szerokim szerokim :(
0
Ehhhh, nasz El Pistolero:)
W owym czasie był moim ulubionym piłkarzem w ogóle, nie tylko w Barcelonie.
Facet z charakterem, niesamowity nos strzelecki, nie strzelał na oślep, byle mocniej tylko z finezją.
Koszulkę z jego nazwiskiem zakładam od święta przez duże Ś:)
0
A jaką to ideologię ma Espanyol?:)
Menys un club :) ?
;)
0
Tylko Ferrer. Zapewnia ciągłośc polityki FCB, a to w tej chwili jest najważniejsze. Rosell mógłby byc dobry gdyby nie jego chore ambicje. Moim zdaniem nie ma szans. Jest swietnym opozycjinista ale na bank na niego nie zagosuję :)
0
A ja podzielam zdanie autora!
Już pokazują się znaki, że jednak to okno transeferowe nie było udane dla Barcy. Świadczą chocby o tym częste wypowiedzi Txikiego, Laporty czy samego Guardioli o tym, że kadra jest ok, że mamy wychowanków i w nich wierzymy. Tak jakby chciano zaprzeczyc, że kadra jest niepełna.
Obawiam się też, że w perspektywie MŚ jednak nie wszyscy zawodnicy zachowają jak mawia Pep "własciwą koncentrację i jakośc gry". MŚ to MŚ!
0
@Conrado
sorry, że capslokiem, ale nie mogę już tego znieśc.
Nie meczy tylko MECZÓW!!!! ME-CZÓW!!! Stary jesteś w redakcji!!!
Ja rozumiem, że na forum to się zdarza, ale Tobie...????
Ludzie, to jest język polski, Wasz ojczysty!!! Ehhh...
0
@blaugranacule19
kiedy Bojan we wczorajszym meczu dobrze zastąpił Henryego? Strzelił bramkę, ale grał skandalicznie. W większości przypadków wybierał złe rozwiązania i tracił pilkę. W drugiej połowie trochę się poprawił, ale próby strzałów?...z kazdej pozycji, byle udowodnic ze potrafi strzelac bramki?
0
Ale brakuje mu najwazniejszego! :)
0
Alves to jeden z najlepszych transferów w historii Barcy.
0
I miss you Czarna Perło!
Zlatan ma baaaardzo dużo do udowodnienia i mam nadzieję, że juz dzisiaj pokaże na co stac.
0
mega profeska:)
0
fuj, plujący Ibra to słabe zdjęcie :)
0
No to niedobrze!
To będzie cięzki sezon. Jeszcze się nie zaczął a już pierwsze kontuzje się pojawiają. Przydałoby się jeszcze ze 3 zawodników. I wcale nie muszą to byc gwiazdy. Wierzę, że Pep potrafi wybrac odpowiednie osoby.
Daleko mi do tego, zeby krytykowac Txikiego, ale coś mi się wydaje, że za duże nadzieje pokłada w La Masii na ten sezon.
0
nawet calkiem zabawne te wierszyki :)
0
DZIĘKUJĘ:)
0
Na początek: przepraszam, że capslockiem, ale nie mogę już tego znieśc...
MECZÓW, MECZÓW nie meczy. Ludzie nauczcie się
MECZÓW
MECZÓW
@CONRADO
stary jestes redakcji!!!!!!! MECZÓW, potem dzieciaki chodzą i mówią z błędami
MECZÓW!!!!!! TAK?
0
No no, Nietoperze mimo kolosalnych problemow mają jaja! Oczywiscie nie Toure:) Ale trzeba im przyznac, ze majac takie dlugi i niewiadoma przyszlosc poki co trzymaja najlepszych zawodnikow w ryzach. Kto tam w koncu tym prezesem jest?
Ciągle Llorente czy Soriano, bo sie juz pogubilem. To maja te pieniadze od tego konsorcjum czy nie?
Jak Llorente jest Preziem to chyba nie!?
0
@Marco87
Nie, usmiech nie jest wymigiwaniem sie. Ja to odczytalem ja potwierdzenie, ze chcialby zostac El Presidente, kazdy z nich chcialby nim zostac i gdyby mozna bylo wybrac Laporte raz jeszcze to tez by chcial startowac
Gdyby mowil, ze teraz nie czas na takie rozmowy, ze Laporta to geniusz i nie wypada mu o tym mowic itd...to byloby wymigiwanie sie.
To sa powazni ludzie...nie prezesunie polskich firemek tylko poteżnego przedsiębiorstwa...
0
@Loszo
38 NIEWYMUSZONYCH błędów - czytaj!
TAK! To całkiem sporo, zwłaszcza jak na Rogera!
@Challenger
Jak zwykle świetna robota. Hmmm ;)
0
Spoko nawet...
bez napinki - najważniejsze!
Mam nadzieję, że to ta sytuacja kiedy wszystkim wychodzi ona na dobre. I Barca - Zlatan i Inter-Eto'o.
@Rozwad - świetna robota! Dziękuję!