0

równie dobry co kontrowersyjny i niesforny!

0

A po meczu Realu z Milanem jest jeszcze bardziej prawdziwy

0

Brawo!!!!

0

juz ich widze schodzacych na sniadanie w dresach, krótkich spodenkach i klapkach i oczywiscie bialych skarpetkach :)

elegancja Francja:)

0

Tylko co to wszystko oznacza dla Barcelony?

0

A ja proponuję, zeby zabrał się za treningi bo w tym sezonie jest prawdziwym hamulcowym Barcy

0

Że też subiektywne oceny Szumiego mogą narobic tyle zamieszania. Wystawcie swoje, podliczymy średnią i będzie ok :)

Przyznac trzeba jednak, że Szumi się raczej nie myli. Nie wystawia ocen z kosmosu, ani bardzo zaniżonych, ani bardzo zawyżonych. Odpowiadają one generalnie postawie pilkarzy na boisku.

Najsmieszniejsze jest to, ze ktos pisze jak to sie nie zgadza z ocenami JEDNEGO PILKARZA zwykle i stara sie zdyskredytowac cala ocene Szumiego. Ludzie, Barca zagrała przeciętnie i takie oceny wystawil Szumi.

@Szumi

WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU - choc ja bym w kilku miejscach tez pewnie troszke inne oceny wystawil :)

0

Dziwna sprawa z Wellingtonem.

0

Byłem i widziałem wiele pełnych samochodówi spoza Warszawy! BRAWO KIBICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czarna Wołga nie wywiesiła tramsparentu jeśli była:) Słabo tak krytykowac, a kiedy sie ma okazję zamanifestiwac to schowac sie i cicho siedziec:)

;)

0

Szkoda chłopa. Casus Rivaldo połączony z casusem Anelki

0

@skolmann

oj szerokim szerokim :(

0

Ehhhh, nasz El Pistolero:)

W owym czasie był moim ulubionym piłkarzem w ogóle, nie tylko w Barcelonie.

Facet z charakterem, niesamowity nos strzelecki, nie strzelał na oślep, byle mocniej tylko z finezją.

Koszulkę z jego nazwiskiem zakładam od święta przez duże Ś:)

0

A jaką to ideologię ma Espanyol?:)

Menys un club :) ?

;)

0

Tylko Ferrer. Zapewnia ciągłośc polityki FCB, a to w tej chwili jest najważniejsze. Rosell mógłby byc dobry gdyby nie jego chore ambicje. Moim zdaniem nie ma szans. Jest swietnym opozycjinista ale na bank na niego nie zagosuję :)

0

A ja podzielam zdanie autora!

Już pokazują się znaki, że jednak to okno transeferowe nie było udane dla Barcy. Świadczą chocby o tym częste wypowiedzi Txikiego, Laporty czy samego Guardioli o tym, że kadra jest ok, że mamy wychowanków i w nich wierzymy. Tak jakby chciano zaprzeczyc, że kadra jest niepełna.

Obawiam się też, że w perspektywie MŚ jednak nie wszyscy zawodnicy zachowają jak mawia Pep "własciwą koncentrację i jakośc gry". MŚ to MŚ!

0

@Conrado

sorry, że capslokiem, ale nie mogę już tego znieśc.

Nie meczy tylko MECZÓW!!!! ME-CZÓW!!! Stary jesteś w redakcji!!!

Ja rozumiem, że na forum to się zdarza, ale Tobie...????

Ludzie, to jest język polski, Wasz ojczysty!!! Ehhh...

0

@blaugranacule19

kiedy Bojan we wczorajszym meczu dobrze zastąpił Henryego? Strzelił bramkę, ale grał skandalicznie. W większości przypadków wybierał złe rozwiązania i tracił pilkę. W drugiej połowie trochę się poprawił, ale próby strzałów?...z kazdej pozycji, byle udowodnic ze potrafi strzelac bramki?

0

Ale brakuje mu najwazniejszego! :)

0

Alves to jeden z najlepszych transferów w historii Barcy.

0

I miss you Czarna Perło!

Zlatan ma baaaardzo dużo do udowodnienia i mam nadzieję, że juz dzisiaj pokaże na co stac.

0

mega profeska:)

0

fuj, plujący Ibra to słabe zdjęcie :)

0

No to niedobrze!

To będzie cięzki sezon. Jeszcze się nie zaczął a już pierwsze kontuzje się pojawiają. Przydałoby się jeszcze ze 3 zawodników. I wcale nie muszą to byc gwiazdy. Wierzę, że Pep potrafi wybrac odpowiednie osoby.

Daleko mi do tego, zeby krytykowac Txikiego, ale coś mi się wydaje, że za duże nadzieje pokłada w La Masii na ten sezon.

0

nawet calkiem zabawne te wierszyki :)

0

DZIĘKUJĘ:)

0

Na początek: przepraszam, że capslockiem, ale nie mogę już tego znieśc...

MECZÓW, MECZÓW nie meczy. Ludzie nauczcie się

MECZÓW

MECZÓW

@CONRADO

stary jestes redakcji!!!!!!! MECZÓW, potem dzieciaki chodzą i mówią z błędami

MECZÓW!!!!!! TAK?

0

No no, Nietoperze mimo kolosalnych problemow mają jaja! Oczywiscie nie Toure:) Ale trzeba im przyznac, ze majac takie dlugi i niewiadoma przyszlosc poki co trzymaja najlepszych zawodnikow w ryzach. Kto tam w koncu tym prezesem jest?

Ciągle Llorente czy Soriano, bo sie juz pogubilem. To maja te pieniadze od tego konsorcjum czy nie?

Jak Llorente jest Preziem to chyba nie!?

0

@Marco87

Nie, usmiech nie jest wymigiwaniem sie. Ja to odczytalem ja potwierdzenie, ze chcialby zostac El Presidente, kazdy z nich chcialby nim zostac i gdyby mozna bylo wybrac Laporte raz jeszcze to tez by chcial startowac

Gdyby mowil, ze teraz nie czas na takie rozmowy, ze Laporta to geniusz i nie wypada mu o tym mowic itd...to byloby wymigiwanie sie.

To sa powazni ludzie...nie prezesunie polskich firemek tylko poteżnego przedsiębiorstwa...

0

@Loszo

38 NIEWYMUSZONYCH błędów - czytaj!

TAK! To całkiem sporo, zwłaszcza jak na Rogera!

@Challenger

Jak zwykle świetna robota. Hmmm ;)

0

Spoko nawet...

bez napinki - najważniejsze!

Mam nadzieję, że to ta sytuacja kiedy wszystkim wychodzi ona na dobre. I Barca - Zlatan i Inter-Eto'o.

@Rozwad - świetna robota! Dziękuję!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?