0

Hahaha, no tak. Przecież Bayern to europejski średniak, zapomniałem. Każdy rozsądny kibic, nie chciałby spotykać się z P$G prędko. Tak przynajmniej wygląda to w moim rozumowaniu. No, ale skoro Bayern jest średniakiem, bo jest 3 w lidze i przegrał 3;0 z PSG, Juve to przecież też średniak, przegrał z Barceloną. Tak w ogóle to wszystkie zespoły to średniaki, po za Realem i Barcą. Czym to tam są jakieś PSG, Bayern'y, Manchester'y , czy inne Chelsea etc.. :) Pozdrawiam

0

Zagrali wczoraj z silniejsza drużyną ;P

0

Bo mają z przodu takich grajków, że z każdego mogą zrobić MIELONE :)

0

A statystykę rzutów rożnych widzieliście..? 1;18 dla Bayernu

0

Kurde.. A ja postawiłem na Bayern i 1.5+ bramki ..

0

W sam raz na tę szarówę za oknami :)

6

Myślisz nad kuponem rozumiem ? ;D

0

Puszczą do Bayernu za 50baniek, od nas będą chcieli ze 120 xD

2

Koniec świata kwestią godzin :)

0

O to chodzi w tej zabawie hahaha :D

2

Możemy buka rozbić :D

1

Nice do przodu +1,5
Monaco do przodu +1,5

0

Pozdrawiam cieplutko z łóżka..:)

0

Jak się ma osłabione kolano to dużo nie trzeba, ja biegłem sam i nie miałem z nikim kontaktu, o ironio.. Skręcone ponoć.

0

Diagnoza bedzie jutro. Jutro się przejadę do szpitala, mam nadzieję że tylko mocniej podkręcone

0

No właśnie sucho, cały dzień sloneczko. Stopa została a kolano poszło jakoś krzywo i bum .. ehh ;d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czeka człowiek cały tydzień, żeby iść pokopać na orlika, idziesz, grasz i rozwalasz sobie kolano..

0

Kupon mi zepsuli .. miałem 1/-2.5

0

Chelsea myślę, że 2.5+

0

0

No chyba właśnie wykluczają.

1

Leć na grubo :D
LFC- Sevilla X2
Szachtar - Napoli 2/1,5+
Totki - BVB 2/1,5+
:D

0

Oby Seri, po tym co mu zrobili, wskoczył na niesamowity poziom.. :)

1

Welcome Back :)

0

Chodzi zapewne o to, że gdy Kylian dorastał, oglądał Rooniego grającego w PSG .. :P

0

Na Lecha i Legię dobre kursiki są.. Ale ja ekstraklapy nie obstawiam. Dałem czyste 2 na LFC,a co mi tam, 5zl to nie pieniądz :D

0

Jak się bawić to się bawić..:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?