ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha, no tak. Przecież Bayern to europejski średniak, zapomniałem. Każdy rozsądny kibic, nie chciałby spotykać się z P$G prędko. Tak przynajmniej wygląda to w moim rozumowaniu. No, ale skoro Bayern jest średniakiem, bo jest 3 w lidze i przegrał 3;0 z PSG, Juve to przecież też średniak, przegrał z Barceloną. Tak w ogóle to wszystkie zespoły to średniaki, po za Realem i Barcą. Czym to tam są jakieś PSG, Bayern'y, Manchester'y , czy inne Chelsea etc.. :) Pozdrawiam
0
Zagrali wczoraj z silniejsza drużyną ;P
0
Bo mają z przodu takich grajków, że z każdego mogą zrobić MIELONE :)
0
A statystykę rzutów rożnych widzieliście..? 1;18 dla Bayernu
0
Kurde.. A ja postawiłem na Bayern i 1.5+ bramki ..
0
W sam raz na tę szarówę za oknami :)
6
Myślisz nad kuponem rozumiem ? ;D
0
Puszczą do Bayernu za 50baniek, od nas będą chcieli ze 120 xD
2
Koniec świata kwestią godzin :)
0
O to chodzi w tej zabawie hahaha :D
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3NjY1ODYxMTIwMDplk6dUhhAuzasYvuA%3D&kind=MAIN
Hahaha bawmy się ... :D :D
2
Możemy buka rozbić :D
1
Nice do przodu +1,5
Monaco do przodu +1,5
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjY0ODU5OTYwMDq%2BsCgwjXri8Kxuk%2Fk%3D&kind=MAIN a co mi tam xD
0
Pozdrawiam cieplutko z łóżka..:)
0
Jak się ma osłabione kolano to dużo nie trzeba, ja biegłem sam i nie miałem z nikim kontaktu, o ironio.. Skręcone ponoć.
0
Diagnoza bedzie jutro. Jutro się przejadę do szpitala, mam nadzieję że tylko mocniej podkręcone
0
No właśnie sucho, cały dzień sloneczko. Stopa została a kolano poszło jakoś krzywo i bum .. ehh ;d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czeka człowiek cały tydzień, żeby iść pokopać na orlika, idziesz, grasz i rozwalasz sobie kolano..
0
Kupon mi zepsuli .. miałem 1/-2.5
0
Chelsea myślę, że 2.5+
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE3NjYyMDIwMzQwMDqKuBAnpZ%2FmmIp3j%2Fo%3D&kind=MAIN
A ja sobie coś takiego rzuciłem, zacznę się bawić tym maxikombi :)
0
No chyba właśnie wykluczają.
1
Leć na grubo :D
LFC- Sevilla X2
Szachtar - Napoli 2/1,5+
Totki - BVB 2/1,5+
:D
0
Oby Seri, po tym co mu zrobili, wskoczył na niesamowity poziom.. :)
1
Welcome Back :)
0
Chodzi zapewne o to, że gdy Kylian dorastał, oglądał Rooniego grającego w PSG .. :P
0
Na Lecha i Legię dobre kursiki są.. Ale ja ekstraklapy nie obstawiam. Dałem czyste 2 na LFC,a co mi tam, 5zl to nie pieniądz :D
0
Jak się bawić to się bawić..:D