1

Będzie Rakitic - Sergio - de Jong :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Katalończyk 99 hehe Neymara hehe.

Żarcik

0

@Hushovt nie wiem jak ludzie mogą lubić monsterki, obrzydliwe są :D ale o guscikach się nie dyskutuje :D

0

@Imperius1992 na necie a nie Polsat.
Też by mi się przydał

0

@msmsms posmakuj dobrą szkocką, Glenfiddich mistrzostwo świata

0

@marcinnikt dodał bym jeszcze You i The Sinner (pierwszy sezon, drugiego nie sprawdzałem :))

0

@Rewolucja123 też jestem ze Szkocji, jakie miasto? :D

0

Taktyczny.

0

Teatr Marzeń w końcu :)

11

kebab na ostrym

1

Tak samo jak Xboxy haha :D

1

Wyrzucilo mnie z rozgrywki, Xbox live też mi siadło :)

0

No to mamy Krula Dnia haha

0

Mam dokładnie to samo. Twój post uratował mojego Xboxa bo już miał kończyć na ścianie albo chodniku :)

1

Dawaj adres, też zamulam sam w pokoju, tylko że za granicą. Przylece Hugokopterem! :D

0

212 Carolina Herrera, szary :)

0

Taktyczny.

0

Taktyczny.

0

Wiadomo, Mistrzem Polski jest Legia!

5

Bo nie jest :)

2

Strasznie bezjajeczna jest nasza Barcelona..

2

Lechu Polskę zbaw! xD

1

Napiszesz coś więcej Kolego?

11

Czym się różni blondynka od żarówki?
Żarówka ciągnie napięcie, a blondynka na kolanach.
xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Winda na 40 osób? Spora. XD

2

'ja nie jestem taka! Ja się szanuje!' a 2 godziny później.. If you know what I mean xDD

19

To szon (najwyżej dostanę bana :D)

1

Zapraszam do Warszawy na Marsz! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?