1

@zodiak_10 Lahoz

0

@Mario96w bezapelacyjnie Drive Home for Christmas!

0

@BigDaglas remis

10

@Kapitan hawk Polak Rodak

0

@MesQueUnClub_87 popcorn, zapomnieliście o popcornie!

1

@LuisSalvano żyjesz na krawędzi wariacie

0

@Suzu właśnie o to mi chodziło, dzięki!

1

Ludki macie gdzieś statystyki Leo za zeszły sezon? Mam na myśli z poszczególnymi rozpiskami, typu najlepszy asystent etc.. Bo mi kumpel próbuje udowodnić że Van dijk złota piłka i Lewy ma takie same statystyki jak Messi xD

0

5pkt dla Sidzej xD

0

Ogląda ktoś Bilbao z Granada? Brakuje mi jednego gola do kuponu. Wpadnie coś u jednych albo drugich? :D

1

@IronSanHybrid z gołąbka też dobry :D

0

@budel17 tera to już nowet na autobus ni mo xD

1

Dzięki City za kupon, nici z Malediwow xD

0

@msmsms no tak, to jest idealna pogoda na grę w piłkę :D

0

@msmsms oj taaak, pokopaloby się. Szczególnie na bramce :D

0

@AmigoBlancos wyślę Ci pocztówkę xD

0

@MarioVeB! Mordeczko wszystko zawsze się tu źle kończy xD pomarzyć można haha

1

@Kajtek77 to raczej ja dziękuję za urozmaicenie LR! :)

3

@SHIBA najlepsze ciekawostki, no i oczywiście @Kajtek77

0

@Socjopata #jakzwyklejeden no dramat xD

0

@Socjopata Chelsea wczoraj zlamiła, było by 200 za 5zl xD

0

Gracie dziś coś na Ligę Europy? Jakieś pomysły? :D

0

@ArterkHD przy strzale lewy dolny przytrzymaj, powinno siąść myślę?

1

@daro22 damy radę :D

1

@JimMorrisonFCB żółwik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?