0

Komentarz usunięty

0

@matirix20 co prawda mecz oglądałem do 20min, ale do tego momentu, skala nie do skruszenia. :)

23

Araujo będzie grajkiem w Barcelonie jak Varane w Realu :)

3

@BorzyKrzys ohhh, jakaż ona jest piękna.. Ideał.. Pamiętam jej rolę z GSE. Marzenie :)

2

@DaPi A co jeśli to sen, w którym śnimy o śnie, w którym to oglądamy 2:8 w pętli nieskończoności?

4

@Suzu szkoda :).

0

@DaPi a co jeśli kosmos to system komputerowy, a my jesteśmy zaprogramowani?

0

@FanBarca1899 w Polsce fortuna, ja używam b365 ale w Polsce jest on zablokowany.

2

@tommyVERceti k. Nie ludzie.

1

@kingorbit to na spokojnie trzeba usiąść i pomyśleć.

2

@NeroTFP tylko czosnek, a nie jakaś farbowana yerba.

0

@zadafcb wiadomo, że nie.
'pięknie' zmarnował swoją karierę, dramat.

0

@MESSIah16 Hochland :)

0

@zadafcb jest miejsca dla Robcia :D

0

@Bykunn tak chyba o to chodzi. Dobrze go porobił XD

0

@mikiiki w końcu odpali xd

2

Jak dzieci w piaskownicy.. Żenada panowie..

0

@Abominacja raczej: pójdzie tam za friko, podpisze kontrakt na 4 lata a my opłacimy całość pensji + kasę za rozwiązanie kontraktu.

I wtedy po tej akcji kupimy Depaya za 90+10.

Iks De

0

Thiago..

..Motta.:)

3

@masq jest nas więcej :d

0

@escarabajo tak samo jak "Milik w Romie za Dżeko'' xd

3

@MESSIah16 społeczeństwo już jest zgamoniaciale. Choroba postępuje ;)

0

@VenoM po konferencji Verattiego.

1

@IronSanHybrid Caster Semenya dałoby radę xD

0

@Kettger moim zdaniem nic dobrego z tego transferu nie wyjdzie. Dla każdej ze stron. Messi? Za chwilę skończy karierę, to się zbliża nieubłaganie. Messi to Barcelona, a Barcelona to Messi. Zawdzięcza Barcelonie wszystko. Czuję, że jeżeli odejdzie, to niemiło sie zaskoczy i nie będzie szczęśliwy. A Pep nie będzie w stanie mu pomóc. Bo szczęście, to dom.
A Jego domem jest Barcelona.

0

@Zip chce Guardiole bo tylko z nim się dogada :D

0

@BarcaInfo KDB + Jesus :D

1

@IronSanHybrid sepuku murowane xD

0

Messi odejdzie do City, żeby wygrać jeszcze LM. Odejdzie jak Buffon do PSG. Nie wygra jednak, w Barcelonie zmieni się zarząd, będzie projekt, Barcelona się podniesie, a Messi wtedy wróci na 1 sezon i skończy karierę z godnym pożegnaniem. Tak będzie xD

0

@Kondzix uważaj bo Cię zjedzą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?