ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@matirix20 co prawda mecz oglądałem do 20min, ale do tego momentu, skala nie do skruszenia. :)
23
Araujo będzie grajkiem w Barcelonie jak Varane w Realu :)
3
@BorzyKrzys ohhh, jakaż ona jest piękna.. Ideał.. Pamiętam jej rolę z GSE. Marzenie :)
2
@DaPi A co jeśli to sen, w którym śnimy o śnie, w którym to oglądamy 2:8 w pętli nieskończoności?
4
@Suzu szkoda :).
0
@DaPi a co jeśli kosmos to system komputerowy, a my jesteśmy zaprogramowani?
0
@FanBarca1899 w Polsce fortuna, ja używam b365 ale w Polsce jest on zablokowany.
2
@tommyVERceti k. Nie ludzie.
1
@kingorbit to na spokojnie trzeba usiąść i pomyśleć.
2
@NeroTFP tylko czosnek, a nie jakaś farbowana yerba.
0
@zadafcb wiadomo, że nie.
'pięknie' zmarnował swoją karierę, dramat.
0
@MESSIah16 Hochland :)
0
@zadafcb jest miejsca dla Robcia :D
0
@Bykunn tak chyba o to chodzi. Dobrze go porobił XD
0
@mikiiki w końcu odpali xd
2
Jak dzieci w piaskownicy.. Żenada panowie..
0
@Abominacja raczej: pójdzie tam za friko, podpisze kontrakt na 4 lata a my opłacimy całość pensji + kasę za rozwiązanie kontraktu.
I wtedy po tej akcji kupimy Depaya za 90+10.
Iks De
0
Thiago..
..Motta.:)
3
@masq jest nas więcej :d
0
@escarabajo tak samo jak "Milik w Romie za Dżeko'' xd
3
@MESSIah16 społeczeństwo już jest zgamoniaciale. Choroba postępuje ;)
0
@VenoM po konferencji Verattiego.
1
@IronSanHybrid Caster Semenya dałoby radę xD
0
@Kettger moim zdaniem nic dobrego z tego transferu nie wyjdzie. Dla każdej ze stron. Messi? Za chwilę skończy karierę, to się zbliża nieubłaganie. Messi to Barcelona, a Barcelona to Messi. Zawdzięcza Barcelonie wszystko. Czuję, że jeżeli odejdzie, to niemiło sie zaskoczy i nie będzie szczęśliwy. A Pep nie będzie w stanie mu pomóc. Bo szczęście, to dom.
A Jego domem jest Barcelona.
0
@Zip chce Guardiole bo tylko z nim się dogada :D
0
@BarcaInfo KDB + Jesus :D
1
@IronSanHybrid sepuku murowane xD
0
Messi odejdzie do City, żeby wygrać jeszcze LM. Odejdzie jak Buffon do PSG. Nie wygra jednak, w Barcelonie zmieni się zarząd, będzie projekt, Barcelona się podniesie, a Messi wtedy wróci na 1 sezon i skończy karierę z godnym pożegnaniem. Tak będzie xD
0
@Kondzix uważaj bo Cię zjedzą xD