1

@MesQueUnClub96 no to słucham, kto jest lepszy na tę chwilę? KDB to wiadomo :)

0

@MesQueUnClub96 coś mu to ujmuje, że strzela bramki z karnych? Karny to jeszcze nie bramka :) a Bruno na ten moment, dla mnie jest w top3 pomocników na świecie

0

@Naturopata był karny :) miękki, ale miał prawo go podyktować. Real dostaje takie co chwila :)

0

@VeB77 to krótko oglądasz xD

0

@aligator ja go bardzo lubię. Martin Waleczne Serce :)

0

@IronSanHybrid te PA i FT to kiedyś było :D

1

Kto przedłużal indywidualnie? Coś mi się wydaje, że Mats, de Jong, Roberto i Grizu?

0

433 z kim na N?

0

@MaziFCB dzięki! A właśnie ja Ci powiem, ze nie mogę narzekać, w pierwszym 1.5msc gry wypadli mi wymienni: Varane x2, Son, ikona Hagiego, Mendy, Bruno :D z niewymiennyxh to np KDB, Gomez. Ale w ciągu ostatnich 2,3tygodni na jakieś 80 paczek najlepszym trafem był Partey 84 :D i wtedy wleciał Mesiasz :D

0

@MaziFCB paczka za mistrzowska edycję Fify, noc z niedzieli ns poniedziałek, Messi TOTGS :D

0

@Maniek9444 Boski Jose :D

0

@thecreativepl dmuchają na zimne pewnie

0

@marcin62 Do wiadomo czego to geeeeeenialny serial, później zjazd to prawda.

1

@MesQueUnClub96 epika, liryka, Barcelona.

0

@DaPi kogo znowu okradki skoro za wtorkowe mecze nie ma ifów? I po co w to gracie skoro ta gra jest taka beznadziejna?

0

@tobiasson92 ale nie mają i jest 1 0 dla nas :)

2

Przecież kochają klub to na pewno się zgodzą na cięcia, nawet 3/4 :v

0

@DaPi która dywizja kolego?

0

@pinasmeister gorączka nie oznacza, że to korona ;)

1

@IronSanHybrid pięknie :)
Against modern football

0

@VenoM uważaj, zaraz się zacznie xD

0

@Mazeri dobre to bylo, elegansior, że zdążyłem zalukac xD

0

@PatrykBarca dostali, pewnie. Ale włoska robi się co raz bardziej atrakcyjniejsza dla oka ;)

0

@PatrykBarca xD to co powiedziec o LL

0

@Janiama Kaczka to sobie zaplanowała, wiedział, że sa nieprzygotowani do tego, dlatego poszła afera z tą ustawą aborcyjną i protesty. Bo właśnie tego chciał. Teraz będzie można zgodzić na protestujących, że jest jak jest i to wszystko przez nich. A najlepsze jest w tym wszystkim to, że lepszy sort w to uwierzy..

0

Ależ piękny jest Pedri. Zakochałem się :)

6

@DaPi a co to za różnica, wyleci Muslera albo inny Lamela xD

11

@Chakalaka Kto wie, może to dziennikarz Wybiórczej ;)

1

@ReBorN nie działa nic od EA. Nawet Simsow nie może moja odpalić xD

0

@Fabik no nie zgodzę się z Tobą kolego. Jest to trudne, ale nie niemożliwe :D chociaż, 30+ to już jest niemożliwe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?