ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 no to słucham, kto jest lepszy na tę chwilę? KDB to wiadomo :)
0
@MesQueUnClub96 coś mu to ujmuje, że strzela bramki z karnych? Karny to jeszcze nie bramka :) a Bruno na ten moment, dla mnie jest w top3 pomocników na świecie
0
@Naturopata był karny :) miękki, ale miał prawo go podyktować. Real dostaje takie co chwila :)
0
@VeB77 to krótko oglądasz xD
0
@aligator ja go bardzo lubię. Martin Waleczne Serce :)
0
@IronSanHybrid te PA i FT to kiedyś było :D
1
Kto przedłużal indywidualnie? Coś mi się wydaje, że Mats, de Jong, Roberto i Grizu?
0
433 z kim na N?
0
@MaziFCB dzięki! A właśnie ja Ci powiem, ze nie mogę narzekać, w pierwszym 1.5msc gry wypadli mi wymienni: Varane x2, Son, ikona Hagiego, Mendy, Bruno :D z niewymiennyxh to np KDB, Gomez. Ale w ciągu ostatnich 2,3tygodni na jakieś 80 paczek najlepszym trafem był Partey 84 :D i wtedy wleciał Mesiasz :D
0
@MaziFCB paczka za mistrzowska edycję Fify, noc z niedzieli ns poniedziałek, Messi TOTGS :D
0
@Maniek9444 Boski Jose :D
0
@thecreativepl dmuchają na zimne pewnie
0
@marcin62 Do wiadomo czego to geeeeeenialny serial, później zjazd to prawda.
1
@MesQueUnClub96 epika, liryka, Barcelona.
0
@DaPi kogo znowu okradki skoro za wtorkowe mecze nie ma ifów? I po co w to gracie skoro ta gra jest taka beznadziejna?
0
@tobiasson92 ale nie mają i jest 1 0 dla nas :)
2
Przecież kochają klub to na pewno się zgodzą na cięcia, nawet 3/4 :v
0
@DaPi która dywizja kolego?
0
@pinasmeister gorączka nie oznacza, że to korona ;)
1
@IronSanHybrid pięknie :)
Against modern football
0
@VenoM uważaj, zaraz się zacznie xD
0
@Mazeri dobre to bylo, elegansior, że zdążyłem zalukac xD
0
@PatrykBarca dostali, pewnie. Ale włoska robi się co raz bardziej atrakcyjniejsza dla oka ;)
0
@PatrykBarca xD to co powiedziec o LL
0
@Janiama Kaczka to sobie zaplanowała, wiedział, że sa nieprzygotowani do tego, dlatego poszła afera z tą ustawą aborcyjną i protesty. Bo właśnie tego chciał. Teraz będzie można zgodzić na protestujących, że jest jak jest i to wszystko przez nich. A najlepsze jest w tym wszystkim to, że lepszy sort w to uwierzy..
0
Ależ piękny jest Pedri. Zakochałem się :)
6
@DaPi a co to za różnica, wyleci Muslera albo inny Lamela xD
11
@Chakalaka Kto wie, może to dziennikarz Wybiórczej ;)
1
@ReBorN nie działa nic od EA. Nawet Simsow nie może moja odpalić xD
0
@Fabik no nie zgodzę się z Tobą kolego. Jest to trudne, ale nie niemożliwe :D chociaż, 30+ to już jest niemożliwe :D