ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 i rozstrzygające karne, jak w pamiętnych finałach. Dudek Dance, pudło Terry'ego i Drogba vs Bayern ;)
26
Nie mogę się doczekać już dzisiejszego finału LM. Oby to był piękny mecz. Z jednej strony Pepito, nasza legenda, a z drugiej Tuchel, wyrzucony z P$G w trakcie sezonu. I całkiem serio, nieważne kto wygra, będę zadowolony, tak po prostu. Wielkiego meczu nam życzę. Pozdrawiam
3
@Don-Corleone uwielbiam Twoje komentarze kamracie :)
0
@AdiKingu96 no My Polacy to jesteśmy, mamy Mistrza w UFC :D
0
Amins Ronald!!!
1
Takich typow powinni zamykać xD
1
@jeyx77x byłem tylko na 1 wakacjach w ciepłych krajach, chorwacki Trogir. Coś pięknego, a ta woda... Nie zastanawiaj się :)
1
@iksajotien ależ te koszulki sa piękne.
1
@fantom102 UK dalo szczepionki, ale szczepionka nie zwalnia z kwarantanny XD
0
@ArterkHD żółta łódź podwodna zatopi Devils'ow :P
5
@BorzyKrzys pytam całkiem serio, o co tutaj chodzi? XD
0
@Ronmes Everton da 35 :D
1
@MaziFCB a to spoko, identyczny był post tam, treść i nawet dzień i godziny podobne :D tez jestem Michal, Michały dobre chłopaki :D
0
@MaziFCB Marcinku, widziałem Twój post na mordeczkach bejotta, już nie jesteś anonimowy :D
0
Niech Perez dojedzie na podium i będzie pięknie :D
0
Szkoda Eklerka..
4
@Zip cooooo xd?
1
@Barca1992 na LR? Ten od Donka pewnie xD
1
@vota owiniesz głowę folią aluminiową to odbiją promieniowanie 5G
0
@Encore no ta obrona to chyba gorsza niż u nas a to nie lada wyczyn :D chociaż mają usprawiedliwienie, że kontuzje.
3
@masq atencji, szukam atencji xD
0
@Joe_Pesci podciągnąłbym pod to jeszcze plaskoziemcow xD
0
@masq ja nawet nie widziałem jednego filmiku z jego udziałem :v
0
@Encore liczby TAA fajne ale sezony mimo wszystko słaby, tak mi się wydaje
2
@Joe_Pesci pierdniesz bąka a on chrząka
3
@Danchos Borubara.
0
@tomek8756 rączka rączkę myje
1
@Cvzx czego nie zrozumiałeś, siedział zamknięty w klatce przez miesiąc a na koniec dostał do dzioba od kolegi XDDDDDD
0
@MaziFCB miałem tak półfinale draftu, ja białe stroje Francuzów, przeciwnik białe te R10 XD wyszedłem przy 0:1 w 5 minucie
5
@John_Doe niestety, juz rano post o Papieżu, foliarzach i Donku vol. 3583