1

@MesQueUnClub_87 i rozstrzygające karne, jak w pamiętnych finałach. Dudek Dance, pudło Terry'ego i Drogba vs Bayern ;)

26

Nie mogę się doczekać już dzisiejszego finału LM. Oby to był piękny mecz. Z jednej strony Pepito, nasza legenda, a z drugiej Tuchel, wyrzucony z P$G w trakcie sezonu. I całkiem serio, nieważne kto wygra, będę zadowolony, tak po prostu. Wielkiego meczu nam życzę. Pozdrawiam

3

@Don-Corleone uwielbiam Twoje komentarze kamracie :)

0

@AdiKingu96 no My Polacy to jesteśmy, mamy Mistrza w UFC :D

0

Amins Ronald!!!

1

Takich typow powinni zamykać xD

1

@jeyx77x byłem tylko na 1 wakacjach w ciepłych krajach, chorwacki Trogir. Coś pięknego, a ta woda... Nie zastanawiaj się :)

1

@iksajotien ależ te koszulki sa piękne.

1

@fantom102 UK dalo szczepionki, ale szczepionka nie zwalnia z kwarantanny XD

0

@ArterkHD żółta łódź podwodna zatopi Devils'ow :P

5

@BorzyKrzys pytam całkiem serio, o co tutaj chodzi? XD

0

@Ronmes Everton da 35 :D

1

@MaziFCB a to spoko, identyczny był post tam, treść i nawet dzień i godziny podobne :D tez jestem Michal, Michały dobre chłopaki :D

0

@MaziFCB Marcinku, widziałem Twój post na mordeczkach bejotta, już nie jesteś anonimowy :D

0

Niech Perez dojedzie na podium i będzie pięknie :D

0

Szkoda Eklerka..

4

@Zip cooooo xd?

1

@Barca1992 na LR? Ten od Donka pewnie xD

1

@vota owiniesz głowę folią aluminiową to odbiją promieniowanie 5G

0

@Encore no ta obrona to chyba gorsza niż u nas a to nie lada wyczyn :D chociaż mają usprawiedliwienie, że kontuzje.

3

@masq atencji, szukam atencji xD

0

@Joe_Pesci podciągnąłbym pod to jeszcze plaskoziemcow xD

0

@masq ja nawet nie widziałem jednego filmiku z jego udziałem :v

0

@Encore liczby TAA fajne ale sezony mimo wszystko słaby, tak mi się wydaje

2

@Joe_Pesci pierdniesz bąka a on chrząka

3

@Danchos Borubara.

0

@tomek8756 rączka rączkę myje

1

@Cvzx czego nie zrozumiałeś, siedział zamknięty w klatce przez miesiąc a na koniec dostał do dzioba od kolegi XDDDDDD

0

@MaziFCB miałem tak półfinale draftu, ja białe stroje Francuzów, przeciwnik białe te R10 XD wyszedłem przy 0:1 w 5 minucie

5

@John_Doe niestety, juz rano post o Papieżu, foliarzach i Donku vol. 3583

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?