ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Yosemite po prostu wow :)
0
Piękne pierwsze 4 kolejki xD
1
@barcelonaLM to już Zbyszka z Bydgoszczy mogli by dać lepiej :D
0
Komentarz usunięty
0
@vangoor jakim cudem nikt tu nie wspomniał o Wandzie i Mauro :D
0
@FC1899Barca gile na podwieczorek, a na kolację gringle z wiadomego miejsca xD
1
@vangoor i kuzyn Dembele xD
0
Wczoraj w Kanadzie było 47.9 stopni Celsjusza :o
0
@Jacu327 3x@Jacu327 3x tak dla bezy
0
@matirix20 Łączy Nas Piłka kanał na YouTubie
1
@norbi77 czyżby piszczele dobrze Ci podpowiadały? :)
0
@EleanoR truskawka
2
Komentarz usunięty
2
Kurczak w sosie serowo-pieczarkowym i kwalifikacje do f1, czego chcieć więcej :D
1
@GeneralXavi Ale czego Ty nie rozumiesz, musimy się zaszczepić żeby pokonać wirusa! :D
0
@Peszko07 kwestia godzin xD.
0
@MaTt_BarcaFan półfinał MŚ, ile to jest meczy? 7? 3 gole w 7 meczach mając świetna reprezentację :D no to jak tak patrzymy to Lewy jest lepszy bo w 3 meczach na tych Euro strzelił 3 bramki :D śmieszne to, bo piszesz ze masz doceniać lewego za 3 gole, podczas gdy jarasz się 2 golami Suareza na etapie ćwierćfinałów xD Lewy TOP o obecnie zjada Suareza na śniadanie :) ale prime Suareza > prime Lewego, pozdro
0
@Criss18Barca piękna mokra Włoszka, 11/10
0
@MaTt_BarcaFan w takim razie nie ma o czym z Toba dyskutować :D
0
@MaTt_BarcaFan ale wiesz, że Urugwaj >Polska?
0
@Odcinkowy może to kwestia wieku, ja mam 25 i nie kojarzę :D
0
@Odcinkowy nie przypominam sobie gradu wielkości pieści byku
0
@Odcinkowy ale nie w Polsce :)
1
@Karzel Fabian > Szczęsny
0
@Colon Mancini.
1
@Janiama Niemcy 2 1
Francja 3 0
0
@slayer młodość rządzi się swoimi prawami :)
0
Polska mistrzem Polski!
1
@IronSanHybrid dawaj do Barcy Lewy, będziesz pasować :D
1
Puchacz i Jóźwiak, dwie wisienki na torcie