1

@Yosemite po prostu wow :)

0

Piękne pierwsze 4 kolejki xD

1

@barcelonaLM to już Zbyszka z Bydgoszczy mogli by dać lepiej :D

0

Komentarz usunięty

0

@vangoor jakim cudem nikt tu nie wspomniał o Wandzie i Mauro :D

0

@FC1899Barca gile na podwieczorek, a na kolację gringle z wiadomego miejsca xD

1

@vangoor i kuzyn Dembele xD

0

Wczoraj w Kanadzie było 47.9 stopni Celsjusza :o

0

@Jacu327 3x@Jacu327 3x tak dla bezy

0

@matirix20 Łączy Nas Piłka kanał na YouTubie

1

@norbi77 czyżby piszczele dobrze Ci podpowiadały? :)

0

@EleanoR truskawka

2

Komentarz usunięty

2

Kurczak w sosie serowo-pieczarkowym i kwalifikacje do f1, czego chcieć więcej :D

1

@GeneralXavi Ale czego Ty nie rozumiesz, musimy się zaszczepić żeby pokonać wirusa! :D

0

@Peszko07 kwestia godzin xD.

0

@MaTt_BarcaFan półfinał MŚ, ile to jest meczy? 7? 3 gole w 7 meczach mając świetna reprezentację :D no to jak tak patrzymy to Lewy jest lepszy bo w 3 meczach na tych Euro strzelił 3 bramki :D śmieszne to, bo piszesz ze masz doceniać lewego za 3 gole, podczas gdy jarasz się 2 golami Suareza na etapie ćwierćfinałów xD Lewy TOP o obecnie zjada Suareza na śniadanie :) ale prime Suareza > prime Lewego, pozdro

0

@Criss18Barca piękna mokra Włoszka, 11/10

0

@MaTt_BarcaFan w takim razie nie ma o czym z Toba dyskutować :D

0

@MaTt_BarcaFan ale wiesz, że Urugwaj >Polska?

0

@Odcinkowy może to kwestia wieku, ja mam 25 i nie kojarzę :D

0

@Odcinkowy nie przypominam sobie gradu wielkości pieści byku

0

@Odcinkowy ale nie w Polsce :)

1

@Karzel Fabian > Szczęsny

0

@Colon Mancini.

1

@Janiama Niemcy 2 1
Francja 3 0

0

@slayer młodość rządzi się swoimi prawami :)

0

Polska mistrzem Polski!

1

@IronSanHybrid dawaj do Barcy Lewy, będziesz pasować :D

1

Puchacz i Jóźwiak, dwie wisienki na torcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?