0

@Geble in the shadows omgggg :3

0

@Peszko07 Bill zbawca narodu

1

@Coutinho007 ale Leo nie ma w Barcelonie :v

0

@Dembouz1899 Borubar miał oldschool'owe podejście do piłki :) :D najlepszy polski GK w historii.

0

@Katalonbar zapomniałeś o Artur Boruc King

0

@matirix20 masakra.. Ciekawe który to..

1

Komentarz usunięty

0

@Yosemite Donnaruma stał się potworem. Nie oglądałem jego meczy w Milanie ale to co bronił na Euro to jest coś nieeeeesamowitego jak na chłopaka 3lata młodszego ode mnie :o

20

@SeWo77 średni to ty jesteś

16

@wojopancer większa siara to mieć 34lata i zadawać takie pytania ^^

0

@SaulGoodman sportowo na tem moment Neymar, wiadomo. Ale wziąłem pod uwagę jego podatność na kontuzje i wiek, wszystko ze wzoru Hajty :D

0

@FCB24 mbappe.

2

@Gomess tylko prezesem ATM nie jest Wałtomeu :c

0

@Trexas nie wiem czy by pasował. Ale jest piękny Fede, zakochałem się w jego grze :3

2

@clyde no gdzie to tak bez zrazika, schabowego albo dewolaja, akysz :D

3

@amanter to już jest nowa normalność byku

2

@doc gdzie podpisać????

25

Gwiazdeczka się znalazła :D dwa razy kopnął prosto piłkę i wielki pan piłkarz :D przydałby się w szatni Puyol

2

@kuz daj mu spokój, szkoda klawiatury xD

2

@FC1899Barca ale jak to?! Przecież zachód sobie poradził :v

1

Kaaaane? TOP :O.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kejdzi :O co ja napisałem, oczywiście że chodziło mi o lewą nogę XD mindfucked

0

@scotti prawonożny napastnik na prawej obronie XD

2

Emocje póki co jak na grzybobraniu XD

0

@LeoMessi1994 Gryzak to świetny materiał na środkowego pomocnika biorąc pod uwagę nasze problemy w kreacji. Wtedy można by grać np: Frenkie - Pedri - Gryzak. Nie wiem czemu sztab nie chce spróbować takiego rozwiązania. Z przodu Messi, Depay i Fati. A biorąc pod uwagę cofanie się Messiego do pomocy, w trakcie meczu Antek i Leo śmiało mogli by się na luzie zmieniać pozycjami.

0

@SteuerFreiMoney mmmmm moje 2.8 v6 260km lubi to :D

1

@PatrychoO było coś w których doniesieniach transferowych

0

@DaPidejpi to ten typ co w FUT champions gra w obronie 4/5 bocznymi obroncami, hatfu

0

@RobiS tworzą razem królestwo UK ale są osobnymi państwami XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?