ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Geble in the shadows omgggg :3
0
@Peszko07 Bill zbawca narodu
1
@Coutinho007 ale Leo nie ma w Barcelonie :v
0
@Dembouz1899 Borubar miał oldschool'owe podejście do piłki :) :D najlepszy polski GK w historii.
0
@Katalonbar zapomniałeś o Artur Boruc King
0
@matirix20 masakra.. Ciekawe który to..
1
Komentarz usunięty
0
@Yosemite Donnaruma stał się potworem. Nie oglądałem jego meczy w Milanie ale to co bronił na Euro to jest coś nieeeeesamowitego jak na chłopaka 3lata młodszego ode mnie :o
20
@SeWo77 średni to ty jesteś
16
@wojopancer większa siara to mieć 34lata i zadawać takie pytania ^^
0
@SaulGoodman sportowo na tem moment Neymar, wiadomo. Ale wziąłem pod uwagę jego podatność na kontuzje i wiek, wszystko ze wzoru Hajty :D
0
@FCB24 mbappe.
2
@Gomess tylko prezesem ATM nie jest Wałtomeu :c
0
@Trexas nie wiem czy by pasował. Ale jest piękny Fede, zakochałem się w jego grze :3
2
@clyde no gdzie to tak bez zrazika, schabowego albo dewolaja, akysz :D
3
@amanter to już jest nowa normalność byku
2
@doc gdzie podpisać????
25
Gwiazdeczka się znalazła :D dwa razy kopnął prosto piłkę i wielki pan piłkarz :D przydałby się w szatni Puyol
2
@kuz daj mu spokój, szkoda klawiatury xD
2
@FC1899Barca ale jak to?! Przecież zachód sobie poradził :v
1
Kaaaane? TOP :O.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kejdzi :O co ja napisałem, oczywiście że chodziło mi o lewą nogę XD mindfucked
0
@scotti prawonożny napastnik na prawej obronie XD
2
Emocje póki co jak na grzybobraniu XD
0
@LeoMessi1994 Gryzak to świetny materiał na środkowego pomocnika biorąc pod uwagę nasze problemy w kreacji. Wtedy można by grać np: Frenkie - Pedri - Gryzak. Nie wiem czemu sztab nie chce spróbować takiego rozwiązania. Z przodu Messi, Depay i Fati. A biorąc pod uwagę cofanie się Messiego do pomocy, w trakcie meczu Antek i Leo śmiało mogli by się na luzie zmieniać pozycjami.
0
@SteuerFreiMoney mmmmm moje 2.8 v6 260km lubi to :D
1
@PatrychoO było coś w których doniesieniach transferowych
0
@DaPidejpi to ten typ co w FUT champions gra w obronie 4/5 bocznymi obroncami, hatfu
0
@RobiS tworzą razem królestwo UK ale są osobnymi państwami XD