1

@AntekGriezmann el Presidente!

6

Martinowi nigdy nie brakowało serca o ambicji, techniki owszem. Ale co on wczoraj zagrał Mamma Mia! Visca Nazario!

0

@Don-Corleone Don jak zawsze w punkt

3

Najlepsze: drużyna! (tak wiem, pierwszy mecz blablabla, ale ja się JARAM MOCNO - 41 odbiorów w pierwszej połowie na połowie Sociedad, miazga!)
Najgorsze: klasyka :D nerwówka musiała być + komentatorzy, dno :)

Piękny wieczór, piękny start
Visca Barca!!

0

Czy ja oglądam mecz Barcelony?? Miazga jakas :o

7

@Kgorecki2500 naczelna chorągiewka znowu w akcji :F

3

@paweldunajecfcb akcyza, cena ropy na świecie

0

@Pilka_jest_okragla :DDDDDDDDDDDD

0

@Mixtape coś mi to przypomina :P

0

@DonAndrzejos do wygrania głowa Bartomeu?? Wchodzę w to :D

3

@doc "Barcelona wierzy", "Wszystko idzie zgodnie z planem". Oczekiwanie na oficjalkę regosterki:v Kto by pomyślał 5lat temu.. :D

2

@norbi77 Szybcy i Wściekli skończyli się na Tokyo Drift :D

29

"Wszystko idzie zgodnie z planem" :v

2

100% zaufania Ronald, prowadź nasza Barce przez te ciężkie czasy, jak na legendę przystało:).

0

@Lucassito a kto ma grac? Pomoc Roberto Busqets Pjanic?

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@IronSanHybrid wspaniałe bylo, gdy usłyszałem 'puta Barca', od razu wiedziałem, ze to miejsce w którym chce być.

0

@DaPidejpi i wróć za te 688dni :v

9

@Pilka_jest_okragla xDDDDDDDDDD

0

@escarabajo przegięcie straszne, poziom żenady zrównał się z afrykańskim gulaszem

0

@Encore LM nie wygrają, zespół trzeba stworzyć a nie kupić :)

0

Dobrze, że zdążyłem zobaczyć tego tweeta hahahaha hahahaha XDDDDDD

0

@4drian0 pan nauczyciel, nic tylko współczuć małżonce.

0

Bez kitu, ze LS będzie codziennie dawac post-przypominajkę o tym, ile Messiemu zostalo kontaktu XD to się nie dzieje

3

@LuisSalvano skończ już ten urlop i idź do roboty

0

'takie będą Rzeczypospolite jak ich młodzieży chowanie' a teraz wyobraźcie sobie, że mają lekcje z tym od Xboxa, biletu, kierowcy, solówki za garażami i wielu innych. Dramat

0

@kiuba2000 FFP zamrożone do 2023 bo Katar organizuje MŚ xDDD

0

@LuisSalvano Ciebie złośliwy goblinie :)

0

@LuisSalvano ta żałość mi coś przypomina, a w zasadzie kogoś :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?