ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AntekGriezmann el Presidente!
6
Martinowi nigdy nie brakowało serca o ambicji, techniki owszem. Ale co on wczoraj zagrał Mamma Mia! Visca Nazario!
0
@Don-Corleone Don jak zawsze w punkt
3
Najlepsze: drużyna! (tak wiem, pierwszy mecz blablabla, ale ja się JARAM MOCNO - 41 odbiorów w pierwszej połowie na połowie Sociedad, miazga!)
Najgorsze: klasyka :D nerwówka musiała być + komentatorzy, dno :)
Piękny wieczór, piękny start
Visca Barca!!
0
Czy ja oglądam mecz Barcelony?? Miazga jakas :o
7
@Kgorecki2500 naczelna chorągiewka znowu w akcji :F
3
@paweldunajecfcb akcyza, cena ropy na świecie
0
@Pilka_jest_okragla :DDDDDDDDDDDD
0
@Mixtape coś mi to przypomina :P
0
@DonAndrzejos do wygrania głowa Bartomeu?? Wchodzę w to :D
3
@doc "Barcelona wierzy", "Wszystko idzie zgodnie z planem". Oczekiwanie na oficjalkę regosterki:v Kto by pomyślał 5lat temu.. :D
2
@norbi77 Szybcy i Wściekli skończyli się na Tokyo Drift :D
29
"Wszystko idzie zgodnie z planem" :v
2
100% zaufania Ronald, prowadź nasza Barce przez te ciężkie czasy, jak na legendę przystało:).
0
@Lucassito a kto ma grac? Pomoc Roberto Busqets Pjanic?
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@IronSanHybrid wspaniałe bylo, gdy usłyszałem 'puta Barca', od razu wiedziałem, ze to miejsce w którym chce być.
0
@DaPidejpi i wróć za te 688dni :v
9
@Pilka_jest_okragla xDDDDDDDDDD
0
@escarabajo przegięcie straszne, poziom żenady zrównał się z afrykańskim gulaszem
0
@Encore LM nie wygrają, zespół trzeba stworzyć a nie kupić :)
0
Dobrze, że zdążyłem zobaczyć tego tweeta hahahaha hahahaha XDDDDDD
0
@4drian0 pan nauczyciel, nic tylko współczuć małżonce.
0
Bez kitu, ze LS będzie codziennie dawac post-przypominajkę o tym, ile Messiemu zostalo kontaktu XD to się nie dzieje
3
@LuisSalvano skończ już ten urlop i idź do roboty
0
'takie będą Rzeczypospolite jak ich młodzieży chowanie' a teraz wyobraźcie sobie, że mają lekcje z tym od Xboxa, biletu, kierowcy, solówki za garażami i wielu innych. Dramat
0
@kiuba2000 FFP zamrożone do 2023 bo Katar organizuje MŚ xDDD
0
@LuisSalvano Ciebie złośliwy goblinie :)
0
@LuisSalvano ta żałość mi coś przypomina, a w zasadzie kogoś :)