ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szach-mat Atleti. Teraz zostaliśmy z dramatycznie słabym piłkarzem(w barwach Barcelony) wypychanym na siłę. Zgniłe jajo to kwadratu :D
Antułan, może jakiś film?
1
@meteo100 Moriba gra na PO? Nowe, nie wiedziałem.
Rozumiem twoją opinię, każdy chciałby kupić zawodnika za 50mln z klubu, który liczy każde euro. W dodatku ma rok kotraktu i może niedługo przyjść za podpis. Będziemy hojni, nie mają hajsu to będziemy miłosiernymi Samarytaninami i zapłacimy jak za zboże.
10
@meteo100 za ile mieli go sprzedać? Boże internet powinien być od testu na IQ
0
@NaFazieHitman o Panie co ich pokręcił :o
0
@stone80 o boskim Urusie, czego nie rozumiesz?
0
Jezusie, taki boski Urus, ale to by siadło pięknie na koniec.
0
La Bamba: Olmo jest cienko, po co nam On.
Dramat z Wami, dobrze, że już koniec tego okienka. Bo zaraz przeczytam, że w tym sezonie to nasz klub kokosa na pewno odpali XD
1
@frogiee collado? A kto to? On murawy nie powącha :) gra na poziomie 3ligi hiszpańskiej a szukał lluby, który gra w LM :DDDDDDD
1
@Pawel13sz f*ck nie wiem jak to się stało, naturalnie ze chodziło o Soldado
0
Roberto Soldano is coming xD
2
@Coutinho007 i zna się z Suarezem :>
2
@Deviler a w następne lato Pogba i Mbappe za podpis, ciekawie
0
@Sysia11 Real I Barcelona to marka. Największe kluby świata. :)
0
@Explode chodziło mi o Pereza, 200mln na przyszłe okienko zostanie w kabzie. Tak wiem premie za podpis etc :) ale znając mistrza Pereza, w przyszłe okienko, jeśli Mbappe przyjdzie za daemo, będzie nie jedna bomba w postaci żółwia, tylko jeszcze ze 2 myślę.
0
@bartas97 200mln@bartas97 200mln w kieszeni na przyszły rok. Nie wiem czy tak fajnie :p
0
@Encore Martin? TOP
1
@Borneo XDD przyjdą do mnie i zaklucza mi drzwi od mieszkania?
2
@Rewolucja123 hiper duo Lągle i ten od bramki na 6:1 i rajdu z Realen xD
0
@Kgorecki2500 ahh ci bohaterscy, waleczni i miłosierni sojusznicy z zachodu...
5
Komentarz usunięty
13
@Borneo obyś Ty był trolem xD
2
@michal26 szczepionki są dobre, covid jest śmiercionośny, czego Ty nie rozumiesz? :D
0
@Borneo Hahaha xD
1
@l0Messini zaraz przyleci naczelny Macio, mówiąc, ze to konieczne!
Agenda 2030 kolego.
0
@Ratamahatta dodatkowo, jeśli Mapet za rok to znaczy, że Perez nadal będzie mieć te 180mln na transfery. Żeby nie skończyło się tak, że za rok za podpis przyjdzie Mapet, Pogba i jeszcze jeden klasowy zawodnik.
0
@Deviler nie wiem co to i kto to, ale siadło, ale urwał, ale to było dobre!!! XD
7
@FC1899Barca posrał bym się jakbym to zobaczył w wodzie. plum
1
@Kapitan hawk witamy w domu :P
1
@Kapitan hawk Kapitanie, a gdzie byłeś tak długo, jak Cię nie było?
1
@HERORICH2 to są właśnie te detale