0

Szach-mat Atleti. Teraz zostaliśmy z dramatycznie słabym piłkarzem(w barwach Barcelony) wypychanym na siłę. Zgniłe jajo to kwadratu :D

Antułan, może jakiś film?

1

@meteo100 Moriba gra na PO? Nowe, nie wiedziałem.

Rozumiem twoją opinię, każdy chciałby kupić zawodnika za 50mln z klubu, który liczy każde euro. W dodatku ma rok kotraktu i może niedługo przyjść za podpis. Będziemy hojni, nie mają hajsu to będziemy miłosiernymi Samarytaninami i zapłacimy jak za zboże.

10

@meteo100 za ile mieli go sprzedać? Boże internet powinien być od testu na IQ

0

@NaFazieHitman o Panie co ich pokręcił :o

0

@stone80 o boskim Urusie, czego nie rozumiesz?

0

Jezusie, taki boski Urus, ale to by siadło pięknie na koniec.

0

La Bamba: Olmo jest cienko, po co nam On.
Dramat z Wami, dobrze, że już koniec tego okienka. Bo zaraz przeczytam, że w tym sezonie to nasz klub kokosa na pewno odpali XD

1

@frogiee collado? A kto to? On murawy nie powącha :) gra na poziomie 3ligi hiszpańskiej a szukał lluby, który gra w LM :DDDDDDD

1

@Pawel13sz f*ck nie wiem jak to się stało, naturalnie ze chodziło o Soldado

0

Roberto Soldano is coming xD

2

@Coutinho007 i zna się z Suarezem :>

2

@Deviler a w następne lato Pogba i Mbappe za podpis, ciekawie

0

@Sysia11 Real I Barcelona to marka. Największe kluby świata. :)

0

@Explode chodziło mi o Pereza, 200mln na przyszłe okienko zostanie w kabzie. Tak wiem premie za podpis etc :) ale znając mistrza Pereza, w przyszłe okienko, jeśli Mbappe przyjdzie za daemo, będzie nie jedna bomba w postaci żółwia, tylko jeszcze ze 2 myślę.

0

@bartas97 200mln@bartas97 200mln w kieszeni na przyszły rok. Nie wiem czy tak fajnie :p

0

@Encore Martin? TOP

1

@Borneo XDD przyjdą do mnie i zaklucza mi drzwi od mieszkania?

2

@Rewolucja123 hiper duo Lągle i ten od bramki na 6:1 i rajdu z Realen xD

0

@Kgorecki2500 ahh ci bohaterscy, waleczni i miłosierni sojusznicy z zachodu...

5

Komentarz usunięty

13

@Borneo obyś Ty był trolem xD

2

@michal26 szczepionki są dobre, covid jest śmiercionośny, czego Ty nie rozumiesz? :D

0

@Borneo Hahaha xD

1

@l0Messini zaraz przyleci naczelny Macio, mówiąc, ze to konieczne!

Agenda 2030 kolego.

0

@Ratamahatta dodatkowo, jeśli Mapet za rok to znaczy, że Perez nadal będzie mieć te 180mln na transfery. Żeby nie skończyło się tak, że za rok za podpis przyjdzie Mapet, Pogba i jeszcze jeden klasowy zawodnik.

0

@Deviler nie wiem co to i kto to, ale siadło, ale urwał, ale to było dobre!!! XD

7

@FC1899Barca posrał bym się jakbym to zobaczył w wodzie. plum

1

@Kapitan hawk witamy w domu :P

1

@Kapitan hawk Kapitanie, a gdzie byłeś tak długo, jak Cię nie było?

1

@HERORICH2 to są właśnie te detale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?