ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Na ta chwile cały ten klub jest do zaorania. Zarząd, trener, piłkarzyki, lekarze.
W dekadę z najlepszego klubu na świecie do komedii Monthy Pythona.
Cyrk
0
Sergio "Sztanga" Busquets po meczu :
3
Laporta woli przepierd*olic cały sezon niż wylać Rudego.
Wstyd i hańba
0
@arasz1819 agenci piłkarscy to jedna z większych "mafii" ;)
0
@Barca1992 obczaj wielki reset na kanale BaldTV, youtube
2
@DaPidejpi dobre maroko zamyka oko
Nie myśl o piłce gdy mówię fifa xD
1
@Kgorecki2500 obejrzalem pierwsze 30min i wiem, że będzie kozak. Takie filmy to mój klimat :D
0
Legia, jak narazie, po prawie 12 kolejkach:
15 pozycja, 1pkt zapasu nad strefa spadkową i 18pkt straty do lidera.
OSTRO XD
0
#teamRuchała.!!
1
@DonMatteo901 mega podoba mi się Ajax, oby zaszli jak najdalej :D
1
@bartas97 może fryzjer na słuchawkach jest :)
0
@bartas97 czerwo.
0
@Bagsik88 porownuj politykę, lgbt i szczepienia do dyskusji randomów który kopacz jest lepszy. Jest 9.35 a Ty już made my day xD. Gratulacje, wygrałeś talon
2
@Bagsik88 a kogo to obchodzi? Nie macie co z życiem robić, że takie dyrdymały ? Przedszkole
1
1:0 bezpieczny wynik, oddamy inicjatywę. Koemanball
9
@HansFCB skrzydlo.
1
@AmigoBlancos w sumie to nie był taki zły xD posprzątał trochę śmieci :D
34
@krawczykPSG klękaj do Robcia
1
Legia > Man United
Zamykam dyskusje
0
@DLFCB jak dla mnie to serial ala 'dom z papieru', tylko, że w wydaniu koreańskim :D
2
@MesQueUnClub96 Brentford dobrze kopie w tym sezonie :D lubię takie beniaminki.
Roma, musisz!
0
Kiedyś to było, teraz to ni mo.
0
@dzefrej234 Raem kam tu Besziktas
0
@maroon pewnie kolejne black mirror reallife, sprawdźmy
0
@MesQueUnClub_87 mistrz patelni
4
@FC1899Barca ten tranzystor to pewnie pasowany homokomandos
1
@AmigoBlancos oglądałem to w zeszłym roku.. Spać nie mogłem po tym, co za k***
6
@FC1899Barca król Luksemburgu, San Marino, Gibraltaru za 3,2,1... XD
0
@Nazio87 wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)
0
@FCB24 tydzień temu położyłem wypowiedzenie po dwóch latach, następnego dnia przychodzę do pracy, szefostwo zaprasza mnie na rozmowę i proponuję podwyżkę z 12 na 15£ na godzinę :D