7

Na ta chwile cały ten klub jest do zaorania. Zarząd, trener, piłkarzyki, lekarze.
W dekadę z najlepszego klubu na świecie do komedii Monthy Pythona.
Cyrk

0

Sergio "Sztanga" Busquets po meczu :


3

Laporta woli przepierd*olic cały sezon niż wylać Rudego.
Wstyd i hańba

0

@arasz1819 agenci piłkarscy to jedna z większych "mafii" ;)

0

@Barca1992 obczaj wielki reset na kanale BaldTV, youtube

2

@DaPidejpi dobre maroko zamyka oko
Nie myśl o piłce gdy mówię fifa xD

1

@Kgorecki2500 obejrzalem pierwsze 30min i wiem, że będzie kozak. Takie filmy to mój klimat :D

0

Legia, jak narazie, po prawie 12 kolejkach:
15 pozycja, 1pkt zapasu nad strefa spadkową i 18pkt straty do lidera.
OSTRO XD

0

#teamRuchała.!!

1

@DonMatteo901 mega podoba mi się Ajax, oby zaszli jak najdalej :D

1

@bartas97 może fryzjer na słuchawkach jest :)

0

@bartas97 czerwo.

0

@Bagsik88 porownuj politykę, lgbt i szczepienia do dyskusji randomów który kopacz jest lepszy. Jest 9.35 a Ty już made my day xD. Gratulacje, wygrałeś talon

2

@Bagsik88 a kogo to obchodzi? Nie macie co z życiem robić, że takie dyrdymały ? Przedszkole

1

1:0 bezpieczny wynik, oddamy inicjatywę. Koemanball

9

@HansFCB skrzydlo.

1

@AmigoBlancos w sumie to nie był taki zły xD posprzątał trochę śmieci :D

34

@krawczykPSG klękaj do Robcia

1

Legia > Man United
Zamykam dyskusje

0

@DLFCB jak dla mnie to serial ala 'dom z papieru', tylko, że w wydaniu koreańskim :D

2

@MesQueUnClub96 Brentford dobrze kopie w tym sezonie :D lubię takie beniaminki.

Roma, musisz!

0

Kiedyś to było, teraz to ni mo.

0

@dzefrej234 Raem kam tu Besziktas

0

@maroon pewnie kolejne black mirror reallife, sprawdźmy

0

@MesQueUnClub_87 mistrz patelni

4

@FC1899Barca ten tranzystor to pewnie pasowany homokomandos

1

@AmigoBlancos oglądałem to w zeszłym roku.. Spać nie mogłem po tym, co za k***

6

@FC1899Barca król Luksemburgu, San Marino, Gibraltaru za 3,2,1... XD

0

@Nazio87 wszędzie dobrze gdzie nas nie ma :)

0

@FCB24 tydzień temu położyłem wypowiedzenie po dwóch latach, następnego dnia przychodzę do pracy, szefostwo zaprasza mnie na rozmowę i proponuję podwyżkę z 12 na 15£ na godzinę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?