ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Fizzy Womack zagubieni w kosmosie
0
@Criss18Barca dragi, dragi, dragi 100% legit
1
@Kamil689 forma, a raczej jej brak
0
@Sulimo on może być nasza 9 pełną gębą, potencjał ogromny.
1
Mingueza i Netto ale wy byliście tragiczni. Oglądałem tylko druga połowę.
27
@SkyWalkerr śmiechy, śmiechy, ale dał nam 3pkt w ostatnim meczu :)
1
@AbelKabel ale Ty wiesz, że ceny za media czyt. gaz, prąd sa powiązane z rurociągiem Nordstream i rzutują na ceny w całej Europie? Nie, nie bronię PIS. Wszyscy politycy to jedno i to samo ***
5
Instaboy biega jak żyd po pustym sklepie XD
9
@Woland10 XDDDDDDDDDD
0
@DonMatteo901 chociaż strzelił :D
0
@DonMatteo901 to chyba nie widziałeś tej przewrotki z prawego sęka xD
3
Luuuuk, żyjesz?!
0
Lahoz gwiazda wieczoru xD
0
Samu come to Barca
1
Ciekawe co o tym powie Cluttenberg w Jej Wysokość Premier League :D
3
@Mario96w szkockie single ;)
0
@BARCA_FOR_EVER na pewno nienajlepszy, ale duet RoRo był świetny :) Rooney+CR7
0
@IronSanHybrid polski Głardiola? Łaj not
0
@draxidox cytat vol2
Jak byłem mały to jadłem zupe szczawiowa i zbierałem mirabelki
1
@FC1899Barca to dlatego, że nieszczepieni.. :)
1
To niech robią wymianę Dembele + 10 mln za De Ligta i Morate xD
152
@Comentateiro jak dziecko ma siusiorka to jest chlopcem, jak pipi to dziewczynką. Zamykam temat :v
1
@urbipl piguły xD
0
Te to fichado to tez prima aprylys? XD
1
@Rewolucja123 twoje analizy sa bardziej rzeczowe niz ich, czego się spodziewałeś :D
2
Vamos Ferran!
Vamos Barca!
1
@Colin94 wormsy xD
0
@Gaucho żaden z nich nie przyjdzie. Moze Christensen latem
2
@tbas a Ty rozumiesz co to sarkazm i szydera?
0
@Peszko07 zapraszam do mnie, niech wezmą ze sobą jehowych xD