1

@Fizzy Womack zagubieni w kosmosie

0

@Criss18Barca dragi, dragi, dragi 100% legit

1

@Kamil689 forma, a raczej jej brak

0

@Sulimo on może być nasza 9 pełną gębą, potencjał ogromny.

1

Mingueza i Netto ale wy byliście tragiczni. Oglądałem tylko druga połowę.

27

@SkyWalkerr śmiechy, śmiechy, ale dał nam 3pkt w ostatnim meczu :)

1

@AbelKabel ale Ty wiesz, że ceny za media czyt. gaz, prąd sa powiązane z rurociągiem Nordstream i rzutują na ceny w całej Europie? Nie, nie bronię PIS. Wszyscy politycy to jedno i to samo ***

5

Instaboy biega jak żyd po pustym sklepie XD

9

@Woland10 XDDDDDDDDDD

0

@DonMatteo901 chociaż strzelił :D

0

@DonMatteo901 to chyba nie widziałeś tej przewrotki z prawego sęka xD

3

Luuuuk, żyjesz?!

0

Lahoz gwiazda wieczoru xD

0

Samu come to Barca

1

Ciekawe co o tym powie Cluttenberg w Jej Wysokość Premier League :D

3

@Mario96w szkockie single ;)

0

@BARCA_FOR_EVER na pewno nienajlepszy, ale duet RoRo był świetny :) Rooney+CR7

0

@IronSanHybrid polski Głardiola? Łaj not

0

@draxidox cytat vol2
Jak byłem mały to jadłem zupe szczawiowa i zbierałem mirabelki

1

@FC1899Barca to dlatego, że nieszczepieni.. :)

1

To niech robią wymianę Dembele + 10 mln za De Ligta i Morate xD

152

@Comentateiro jak dziecko ma siusiorka to jest chlopcem, jak pipi to dziewczynką. Zamykam temat :v

1

@urbipl piguły xD

0

Te to fichado to tez prima aprylys? XD

1

@Rewolucja123 twoje analizy sa bardziej rzeczowe niz ich, czego się spodziewałeś :D

2

Vamos Ferran!
Vamos Barca!

1

@Colin94 wormsy xD

0

@Gaucho żaden z nich nie przyjdzie. Moze Christensen latem

2

@tbas a Ty rozumiesz co to sarkazm i szydera?

0

@Peszko07 zapraszam do mnie, niech wezmą ze sobą jehowych xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?