1

@Mundobjektivo na kafejkę smignij

18

Święta, magiczny czas a na LR dalej szczepionki, podsłuchy, foliarze, antyszczepy i oświeceni.

Miłej niedzieli dla Was wszystkich. :)

1

@Krystian1588 ja mam go dość na pewno. Memphis Delay

2

@Łukasz II a wez zapal bucha, serio mówię. Powodzenia

Zawsze zostaje kamagra

0

@Uukasz_93 Killuminati.

2

Dobry mecz Barcy, brawo! Oby w drugiej połowie nie zeszło powietrze.

1

@7black4 ten koleś to ewenement xD

0

@masq Real by go sprzedał za 50 :)

2

@FC1899Barca Robert Maszyna LewanGOALski

1

@Rewolucja123 jestem pod wrażeniem, kawał dobrej roboty. :) wrócę tu jutro w robocie

2

@masq kim jest JarekS? Na pewno kimś większym niż masq :)

0

@Encore niech spakuje Jadona do torby

2

@Pilka_jest_okragla piłkarze pokroju De Jonga i Matsa nie odbudują się w Barcelonie. Przeszli za dużo upokorzeń, MATS w szczególności. Za problemy w obronie odpowiada w dużej części właśnie on, wydaje mi się (oczywiście, że mogę się mylić) ale komunikacja na linii obrońcy-bramkarz nie istnieje, dobry bramkarz musi ryknąć na stoperów i ich ustawiać. Ja widzę Matsa ze spuszczoną głowalą, łapiącego się za biodra i poprawiającego getry. To nie jest nasz Mats, szczególnie po operacji. Bardzo go lubię, widziałem w nim przyszłego kapitana, ale boję się, że może mieć kłopoty jak Robert Enke. Psycha siada i siada co raz bardziej.

0

@Omoziu byku, zapomniałem o nim xD

0

Piękni są nasi małolaci. Gdyby tylko był w drużynie ktoś pokroju Puyol'a.. Vamos!

0

Marc Memstegen...

1

@masq nie można zmienić pozycji na karcie z śo na chociażby spd

0

@stone80 indoktrynacja pełna gębą, byku :)
Pewnie wyborca KO/Lewica Razem xD

1

@Bykunn idiota zadba o bezpieczeństwo rodziny i będzie walczyć o kraj, a tchórz będzie się mądrować z dala jaki to on nie jest bohater, że uciekł xD jak Ci do domu wejdzie jakiś zwyrol to uciekniesz przez najbliższe okno, trochę współczuję :D

4

Komentarz usunięty

8

@JarekS JarekS? TOP.
Pozdrawiam

2

Ale Wam covid, TV i propaganda pożarły rozumy. Pokój Waszym duszom, zostanie Wam wybaczone. :*

4

@michal26 Michale, Michale, mój imienniku. Zaraz się zlecą covidioci i reszta śmietanki i będzie hauhauhau.

0

Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, Panie Gerard

2

@MESSIah16 piona.

macio dajesz, czekamy na oświeconych xD

1

@MichalZZZ podobna tematyka, MMA, dalej nie będę Ci spojlerować. Obejrzyj i daj znać jak się podobał ;)

20

@Guevara fajny nick, taki nie za bystry

0

@MichalZZZ zarzuć Embattled z 2020 roku. Poobijana średnia ale ten mega mi się podoba

0

@inoks ten pociąg już odjechał

3

@barcowy1899 kabaret w stosunku do RB, masz rację Byczku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?