ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mundobjektivo na kafejkę smignij
18
Święta, magiczny czas a na LR dalej szczepionki, podsłuchy, foliarze, antyszczepy i oświeceni.
Miłej niedzieli dla Was wszystkich. :)
1
@Krystian1588 ja mam go dość na pewno. Memphis Delay
2
@Łukasz II a wez zapal bucha, serio mówię. Powodzenia
Zawsze zostaje kamagra
0
@Uukasz_93 Killuminati.
2
Dobry mecz Barcy, brawo! Oby w drugiej połowie nie zeszło powietrze.
1
@7black4 ten koleś to ewenement xD
0
@masq Real by go sprzedał za 50 :)
2
@FC1899Barca Robert Maszyna LewanGOALski
1
@Rewolucja123 jestem pod wrażeniem, kawał dobrej roboty. :) wrócę tu jutro w robocie
2
@masq kim jest JarekS? Na pewno kimś większym niż masq :)
0
@Encore niech spakuje Jadona do torby
2
@Pilka_jest_okragla piłkarze pokroju De Jonga i Matsa nie odbudują się w Barcelonie. Przeszli za dużo upokorzeń, MATS w szczególności. Za problemy w obronie odpowiada w dużej części właśnie on, wydaje mi się (oczywiście, że mogę się mylić) ale komunikacja na linii obrońcy-bramkarz nie istnieje, dobry bramkarz musi ryknąć na stoperów i ich ustawiać. Ja widzę Matsa ze spuszczoną głowalą, łapiącego się za biodra i poprawiającego getry. To nie jest nasz Mats, szczególnie po operacji. Bardzo go lubię, widziałem w nim przyszłego kapitana, ale boję się, że może mieć kłopoty jak Robert Enke. Psycha siada i siada co raz bardziej.
0
@Omoziu byku, zapomniałem o nim xD
0
Piękni są nasi małolaci. Gdyby tylko był w drużynie ktoś pokroju Puyol'a.. Vamos!
0
Marc Memstegen...
1
@masq nie można zmienić pozycji na karcie z śo na chociażby spd
0
@stone80 indoktrynacja pełna gębą, byku :)
Pewnie wyborca KO/Lewica Razem xD
1
@Bykunn idiota zadba o bezpieczeństwo rodziny i będzie walczyć o kraj, a tchórz będzie się mądrować z dala jaki to on nie jest bohater, że uciekł xD jak Ci do domu wejdzie jakiś zwyrol to uciekniesz przez najbliższe okno, trochę współczuję :D
4
Komentarz usunięty
8
@JarekS JarekS? TOP.
Pozdrawiam
2
Ale Wam covid, TV i propaganda pożarły rozumy. Pokój Waszym duszom, zostanie Wam wybaczone. :*
4
@michal26 Michale, Michale, mój imienniku. Zaraz się zlecą covidioci i reszta śmietanki i będzie hauhauhau.
0
Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, Panie Gerard
2
@MESSIah16 piona.
macio dajesz, czekamy na oświeconych xD
1
@MichalZZZ podobna tematyka, MMA, dalej nie będę Ci spojlerować. Obejrzyj i daj znać jak się podobał ;)
20
@Guevara fajny nick, taki nie za bystry
0
@MichalZZZ zarzuć Embattled z 2020 roku. Poobijana średnia ale ten mega mi się podoba
0
@inoks ten pociąg już odjechał
3
@barcowy1899 kabaret w stosunku do RB, masz rację Byczku :)