La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

4

To prawda, że od dwóch lat Marc zaliczył większy zjazd niż jest na Wielkiej Krokwi i skoro wie to La Rambla, to tym bardziej Xavi i jego sztab. Jednak trzeba zachować zimną głowę i starać się odbudować chłopaka jeśli to możliwe, bo Barce dziś nie stać na nowego super bramkarza, tym bardziej, że są inne potrzebniejsze transfery do przeprowadzenia. Liczę na to, że Marc jednak wróci do swej najlepszej formy. Nie wiem czy jednak to problem fizyczny po operacji kolana, sprawia ten zjazd, czy może jednak sprawa psychiki? Tak czy owak warto być cierpliwym i wraz ze wzrostem jakości drużyny liczyć na to, że również Andre wskoczy na swój poprzedni wysoki poziom, choć mam duże wątpliwości, że tak się stanie.


konto usunięte

2

@Pilka_jest_okragla stać - Onana.

Ter Stegena się nie odbuduje , bo od początku był traktowany jak święta krowa, gwiazdorski kontrakt, zero rywalizacji. W reprezentacji zaczął podskakiwac ale Loew szybko go wyjaśnił.

1

@Pilka_jest_okragla Myślę że możemy wziąć za darmo Onane i jeszcze zarobić na ter Stegenie który nie wrócił jeszcze do nas po meczu z Bayernem 8:2.

2

@Pilka_jest_okragla prawda jest taka że powinien teraz albo bronić Neto bądź Pena bo postawienie Ter Stegena za słupkami obecnie to jak mnie postawić na budzie xD

konto usunięte

6

@horang Gwiazdorski kontrakt? W primie zarabiał dużo mniej niż Roberto.

1

@Pilka_jest_okragla Nie da się tego naprawić, ta forma wynika z kontuzji kolana. Ter Stegen nie wybija się z właściwej nogi, przez to ma mniejszy zasięg i traci sekundy. Tej deformacji nie da się już raczej zmienić.

konto usunięte

1

@horang Onana idzie do Interu. Nie da się go wyjąć

2

@Pilka_jest_okragla piłkarze pokroju De Jonga i Matsa nie odbudują się w Barcelonie. Przeszli za dużo upokorzeń, MATS w szczególności. Za problemy w obronie odpowiada w dużej części właśnie on, wydaje mi się (oczywiście, że mogę się mylić) ale komunikacja na linii obrońcy-bramkarz nie istnieje, dobry bramkarz musi ryknąć na stoperów i ich ustawiać. Ja widzę Matsa ze spuszczoną głowalą, łapiącego się za biodra i poprawiającego getry. To nie jest nasz Mats, szczególnie po operacji. Bardzo go lubię, widziałem w nim przyszłego kapitana, ale boję się, że może mieć kłopoty jak Robert Enke. Psycha siada i siada co raz bardziej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?