0

Komentarz usunięty

0

Nie chcieliście Busqetsa to macie..

0

@barcelonaLM cyrk trwa xD

3

@Messibestplayerintheworld ale z następnym trenerem już na pewno odpali :)

0

@Woland10 w punkt, jak zawsze.

3

@HERORICH2 a Wy za chwilę nawet tam nie będziecie grać :D bez spiny byku

18

@PatrychoO maskotka klubu xddd

0

@Hubsao to nie wina internetu na pewno, dotyczy to kanałów Eleven, i Ligi Mistrzów przy okazji np psg real, albo ufc z Jankiem..

0

@Hubsao internetowa mocno szwankuje, zawsze laguje czy większych meczach

0

@Maker0 no nie, bo gdyby nie asysta to gola by nie było :P

0

@Momals11 najgorszy? Real w czapkę, dobrze jest :)

0

@talizmo z pół metra xddd

0

@msmsms proste, że Polska. LoL

2

@-barca4ever- złoto.

0

@BART97 spale po pracy, się nie bój byczku

1

@Lola120 poswietujmy razem Lolka :3

0

@DLFCB @Persyfl co Ty na to obrońco demokracji XD

6

@Rust_Cohle Peaky, zamykam :D

1

@Kapitan hawk Detektywie Monk, oznaczaj :D

0

@Kluivert_P ciekawe kiedy wyjdą jej leaks'y xD

0

@axegrinder uważaj żebyś bana nie wyłapał :)

0

Kolega pyta o link do tej dziewczyny spidermana :D ^^

1

@FafitFCB kto to i o co chodzi xd

2

Prawdziwy 'Generał' :)

0

@Dembouz1899 bez Haalanda zdecydowanie. Świetny zawodnik, ale nie jestem zwolennikiem tego transferu.

2

@macio_944 bulu i nadzieji

0

@Worny Ter Stegen, imo za 2 lata Araujo

0

@kamilo0066 taktyczny na powrot

0

@Majkel34 a nazywane sa bandytami i zbrodniarzami.. Hatfu

3

@Majkel34 taka nasza dola, komuchy siedzą dalej na stołkach i się z nas śmieją. Tzw "elyty"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?