ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro jesteś pewny, że to była 3.30, a nie 3.03?
0
@ranger3120 prawdy nie poznamy nigdy.
0
@Kitek1640 chemia to nie jest łatwy przedmiot, wnioskuję że raczej Ci nie wchodzi
0
@Kitek1640 dałeś radę napisać kartkówkę z chemii?
1
@IronSanHybrid pomalowałby te plecki do końca :v
0
@BorzyKrzys ale co ssała to jej xD.
Żenada
1
@urbipl na krzywy ryj najlepiej :)
5
@bartas97 a gracze FUT marudzą, że fifa to nie jest realna gra :) xD
1
@Woland10 treściwie i na temat, jednym slowem - TOP
0
@dariooo z tym odpadnięciem w grupie trochę odleciałeś :P
2
@Cochise bo wiesz, Niemców powinno się profilaktycznie bombardować co 40lat. :)
2
@macio_944 bbbbb
Messi został w Barcelonie, niestety
1
@osa91 dlaczego to ma być nielegalne? Nie pracujesz - nie jesz, w tym wypadku - pedałujesz. Miesięczny koszt utrzymania więźnia to około 2000zl(możliwe, że się mylę). To niech pedałują. Bo Kowalski zaiwania u prywaciarza za 2000zl cały miesiąc i jeszcze sam musi się utrzymać.
1
@osa91 zawsze można zamontować w więzieniach rowerki prądotwórcze, niech się darmozjady do czegoś przydadzą.
7
@BorzyKrzys stanowisko polskiego rządu odnośnie MIGów. TOP
0
@SinMistico jak bede Polakiem zabijającym pod flaga np niemiecka, to zabijam jako Polak czy Niemiec?
0
@MESSIah16 wtf Pakistan nawet ma atomówkę?
0
@Nano22 @Persyfl lecisz z tematem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@Mns21 nie mają kasy żeby mu dać adekwatna podwyżkę, ale 250/300mln na pewnego Norwega już się znajdzie XD
0
@Sysia11 putin zrobi louda
1
@DaPidejpi widac po mowie ciala ze juz nie jest taki twardy jak na poczatku, mowie o rozpoczęciu wojny.
Idi na chu.. putin
3
@BombowiecKrawczyk kibicuje mu mocno
2
@Suzu jak się rzuca Tyton?
- na prawo
1
@michal26 z deszczu pod rynne byku. Mamy to samo zdanie, po prostu nie chce się na ten temat rozpisywać byku, pozdro :D
PS. Black Mirror - TOP
0
@michal26 byku, po wojnie gwarantowany dochód podstawowy i cyfrowy pieniądz.
0
@Hubsao źródłem, ale nie autorem tych słów.
0
@Hubsao Naval, a nie Piotr Zychowicz.
0
@Abominacja XDDDD A potem się obudziłeś
0
@michal26 tzn? Rozwiń temat byku, nie orientowałem się w żadnym temacie woiny od piątku