2

@Comentateiro jesteś pewny, że to była 3.30, a nie 3.03?

0

@ranger3120 prawdy nie poznamy nigdy.

0

@Kitek1640 chemia to nie jest łatwy przedmiot, wnioskuję że raczej Ci nie wchodzi

0

@Kitek1640 dałeś radę napisać kartkówkę z chemii?

1

@IronSanHybrid pomalowałby te plecki do końca :v

0

@BorzyKrzys ale co ssała to jej xD.

Żenada

1

@urbipl na krzywy ryj najlepiej :)

5

@bartas97 a gracze FUT marudzą, że fifa to nie jest realna gra :) xD

1

@Woland10 treściwie i na temat, jednym slowem - TOP

0

@dariooo z tym odpadnięciem w grupie trochę odleciałeś :P

2

@Cochise bo wiesz, Niemców powinno się profilaktycznie bombardować co 40lat. :)

2

@macio_944 bbbbb
Messi został w Barcelonie, niestety

1

@osa91 dlaczego to ma być nielegalne? Nie pracujesz - nie jesz, w tym wypadku - pedałujesz. Miesięczny koszt utrzymania więźnia to około 2000zl(możliwe, że się mylę). To niech pedałują. Bo Kowalski zaiwania u prywaciarza za 2000zl cały miesiąc i jeszcze sam musi się utrzymać.

1

@osa91 zawsze można zamontować w więzieniach rowerki prądotwórcze, niech się darmozjady do czegoś przydadzą.

7

@BorzyKrzys stanowisko polskiego rządu odnośnie MIGów. TOP

0

@SinMistico jak bede Polakiem zabijającym pod flaga np niemiecka, to zabijam jako Polak czy Niemiec?

0

@MESSIah16 wtf Pakistan nawet ma atomówkę?

0

@Nano22 @Persyfl lecisz z tematem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Mns21 nie mają kasy żeby mu dać adekwatna podwyżkę, ale 250/300mln na pewnego Norwega już się znajdzie XD

0

@Sysia11 putin zrobi louda

1

@DaPidejpi widac po mowie ciala ze juz nie jest taki twardy jak na poczatku, mowie o rozpoczęciu wojny.

Idi na chu.. putin

3

@BombowiecKrawczyk kibicuje mu mocno

2

@Suzu jak się rzuca Tyton?
- na prawo

1

@michal26 z deszczu pod rynne byku. Mamy to samo zdanie, po prostu nie chce się na ten temat rozpisywać byku, pozdro :D

PS. Black Mirror - TOP

0

@michal26 byku, po wojnie gwarantowany dochód podstawowy i cyfrowy pieniądz.

0

@Hubsao źródłem, ale nie autorem tych słów.

0

@Hubsao Naval, a nie Piotr Zychowicz.

0

@Abominacja XDDDD A potem się obudziłeś

0

@michal26 tzn? Rozwiń temat byku, nie orientowałem się w żadnym temacie woiny od piątku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?