ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@taris taki zawodnik to zawsze wartość dodana.
17
@Bobo25 jak nie rozumiesz, to nie ma po co Ci tłumaczyć.
1
@Kusco15 bieganie robi dobrze na lepsze samopoczucie
0
@bartekvisca operacja i drugi rok stracony. To byłby prawdopodobnie koniec wielkiej kariery. Chciałbym się mylić, ale w tym wieku strata 2lat i to z powodu takich ciężkich kontuzji nie wróży dobrze.
2
@taris wszędzie tylko nie w Barcelonie :D
1
@Vebrol albo armia turystów z pakistanu
0
@Sulimo świat to nie tylko USA, Ukraina i Rosję. Są jeszcze inne miejsca, w których jest bardzo gęsto. A usrael wszystkiego nie obskoczy :) obrońcy demokracji
58
@Kapitan hawk spieprzyliście nam święta to top nad topami XD
1
@Kurkmen 1. Tak, tak.
2. Zdradzić nie, zakończyłem związek bo wiedziałem że za chwilę ja zdradzę. Miałem czyste sumienie, a związek i tak już się rozlatywał. W tamtym momencie przed rozstaniem jednak nie mogłem tego zrobić, sumienie mi nie pozwalało, więc the end.
1
@Colon jprdl komuś sufit spadł na łeb. W Szkocji mogą przestać się uczyć w wieku 15lat. Skutek? Większych głąbów nie widziałem. :) ale co ja tam wiem, jestem zaściankowym polaczkiem. XD
0
@Cwaniak4 Xavi > Guardiola :D
0
Ciekawe, czy Messi ogląda mecz razem z Ramosem :D
1
@Jakchcesz oczywiście, że tak. Obrońca na 10+lat.
0
@kuz pozdrooooo :D
0
@kuz a bolcowanko gdzie?
0
@Firestone mistrzostwa nam nie da. Nasz Suarez dał mistrzostwo Atleti więc.. :)
0
Pytanko do ekspertów, jak wykupię viaplay, będzie śmigać w UK? W UE na pewno, ale nie mogę znaleźć informacji o UK, a szkoda wykupić i nie móc oglądać xD
0
@Tasde sezon 4. to jest jakiś nieśmieszny żart. Katastrofa!!!
Taki spektakularny sezon F1, liczyłem na meeeeeeega Drive to Survive.. A tu co? Żenada
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@P33ck ale gdzie Utd, a gdzie p$g?
0
@AmigoBlancos 0:5 :D
0
@Zbyszard nie no, prędzej Gavi na '10' niż na spd :P
1
Sliczna jest dziewczyna Ferrana, factosssss
1
@DaPidejpi pidejpi na majku
11
@Luciano99 jak moje są już sztywne, to przekładam na lewo i lecę dalej.
25
@Woland10 OJO!!
wszyscy na to czekaliśmy, Woland TOP!!!
33
@Deviler a to skarpety się pierze?
1
Komentarz usunięty
2
@Comentateiro XXI wiek, a nie 21 Panie
5
@masq nie mam nic do Ciebie, w przeciwieństwie do dużej grupy LR, ale serio masz chyba jakiś kompleks :D CR strzelił hat-tricka, świetnie, niech gra jak najdłużej. Ale po co wplatujesz w to Messiego?