5

@taris taki zawodnik to zawsze wartość dodana.

17

@Bobo25 jak nie rozumiesz, to nie ma po co Ci tłumaczyć.

1

@Kusco15 bieganie robi dobrze na lepsze samopoczucie

0

@bartekvisca operacja i drugi rok stracony. To byłby prawdopodobnie koniec wielkiej kariery. Chciałbym się mylić, ale w tym wieku strata 2lat i to z powodu takich ciężkich kontuzji nie wróży dobrze.

2

@taris wszędzie tylko nie w Barcelonie :D

1

@Vebrol albo armia turystów z pakistanu

0

@Sulimo świat to nie tylko USA, Ukraina i Rosję. Są jeszcze inne miejsca, w których jest bardzo gęsto. A usrael wszystkiego nie obskoczy :) obrońcy demokracji

58

@Kapitan hawk spieprzyliście nam święta to top nad topami XD

1

@Kurkmen 1. Tak, tak.
2. Zdradzić nie, zakończyłem związek bo wiedziałem że za chwilę ja zdradzę. Miałem czyste sumienie, a związek i tak już się rozlatywał. W tamtym momencie przed rozstaniem jednak nie mogłem tego zrobić, sumienie mi nie pozwalało, więc the end.

1

@Colon jprdl komuś sufit spadł na łeb. W Szkocji mogą przestać się uczyć w wieku 15lat. Skutek? Większych głąbów nie widziałem. :) ale co ja tam wiem, jestem zaściankowym polaczkiem. XD

0

@Cwaniak4 Xavi > Guardiola :D

0

Ciekawe, czy Messi ogląda mecz razem z Ramosem :D

1

@Jakchcesz oczywiście, że tak. Obrońca na 10+lat.

0

@kuz pozdrooooo :D

0

@kuz a bolcowanko gdzie?

0

@Firestone mistrzostwa nam nie da. Nasz Suarez dał mistrzostwo Atleti więc.. :)

0

Pytanko do ekspertów, jak wykupię viaplay, będzie śmigać w UK? W UE na pewno, ale nie mogę znaleźć informacji o UK, a szkoda wykupić i nie móc oglądać xD

0

@Tasde sezon 4. to jest jakiś nieśmieszny żart. Katastrofa!!!
Taki spektakularny sezon F1, liczyłem na meeeeeeega Drive to Survive.. A tu co? Żenada

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@P33ck ale gdzie Utd, a gdzie p$g?

0

@AmigoBlancos 0:5 :D

0

@Zbyszard nie no, prędzej Gavi na '10' niż na spd :P

1

Sliczna jest dziewczyna Ferrana, factosssss

1

@DaPidejpi pidejpi na majku

11

@Luciano99 jak moje są już sztywne, to przekładam na lewo i lecę dalej.

25

@Woland10 OJO!!
wszyscy na to czekaliśmy, Woland TOP!!!

33

@Deviler a to skarpety się pierze?

1

Komentarz usunięty

2

@Comentateiro XXI wiek, a nie 21 Panie

5

@masq nie mam nic do Ciebie, w przeciwieństwie do dużej grupy LR, ale serio masz chyba jakiś kompleks :D CR strzelił hat-tricka, świetnie, niech gra jak najdłużej. Ale po co wplatujesz w to Messiego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?