ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kusco15 o nazistach z azov walczących w symbolach ss, to też ruska propaganda?
Śmiało nazywaj mnie ruskim trollem. :)
0
El Madrigal było wczoraj przepiękne.
2
@Songo91 żaden. Nie będziesz musiał oglądać tych parszywych mord w tv
17
@tomcruise pieczenie czterech liter hd? TOP
1
@Viajero 10 Czerwca
0
@msmsms kompletnie mnie nudzi, zasypiam po 3min oglądania. Ale oczywiście mogę powiedzieć, że zagrania zawodników z topu są genialne. Po prostu sport nie dla mnie :D
1
@Hubsao snooker pewniak.
0
@Nazio87 zacząłem oglądać ale coś mnie nie kręci. 1 sezon 3 odc ogladniete.
1
@GuerillaAthletic fernandesiłbym :v
0
@barcelonaLM wiem, oglądałem. Bartosiak i Wolski są TOP. Chciałbym obejrzeć debatę z ich udziałem.
2
@barcelonaLM takie zwiększenie armii tylko ją osłabi. A chyba nie o to powinno nam chodzić?
0
@osa91 zrób sobie research po telegramie.
1
@Rust_Cohle piękny jesteś. GSEEEEE
0
@masq myślę, że okaże się, że będą wadliwe albo z niepełnym wyposażeniem xD
1
@tomek8756 kto ich opłaca..
0
@GeneralXavi stano mem.
0
@IronSanHybrid ona dobra w te klocki jest xD
2
@zmiana_plana nie bez powodu podczas IIWŚ niemcy i ruskie powybijali polskie elity. Wiedzieli co robią. Teraz ich "spuscizna" rządzi i dzieli Polska. Dla Naszego narodu nie ma już ratunku.
1
@zmiana_plana w końcu jesteśmy "Polinem". Zaorac ich wszystkich.
1
Polecam obejrzeć każdemu. :)
0
Kostić nie lubi tego.
1
@AmigoBlancos w przyszłym sezonie Was gnieciemy, pozdro :D
0
@rademenes za Valverde było 37 meczy bez porażki :)
0
Pedri, kocham Cię
1
@Rust_Cohle gardze xD
1
Rollo zamówione, piwko schłodzone, dawać tą Seville i jedziemy z ogórkami!
0
@LeoMessi1994 jeść można, pić trzeba. Proste
4
@kabum235 Maestro Pirloo
0
@ranger3120 @clyde to ona
0
@VegetaPolska Góral lubi to xD
Szkoda Moderka