0

@Kusco15 o nazistach z azov walczących w symbolach ss, to też ruska propaganda?

Śmiało nazywaj mnie ruskim trollem. :)

0

El Madrigal było wczoraj przepiękne.

2

@Songo91 żaden. Nie będziesz musiał oglądać tych parszywych mord w tv

17

@tomcruise pieczenie czterech liter hd? TOP

1

@Viajero 10 Czerwca

0

@msmsms kompletnie mnie nudzi, zasypiam po 3min oglądania. Ale oczywiście mogę powiedzieć, że zagrania zawodników z topu są genialne. Po prostu sport nie dla mnie :D

1

@Hubsao snooker pewniak.

0

@Nazio87 zacząłem oglądać ale coś mnie nie kręci. 1 sezon 3 odc ogladniete.

1

@GuerillaAthletic fernandesiłbym :v

0

@barcelonaLM wiem, oglądałem. Bartosiak i Wolski są TOP. Chciałbym obejrzeć debatę z ich udziałem.

2

@barcelonaLM takie zwiększenie armii tylko ją osłabi. A chyba nie o to powinno nam chodzić?

0

@osa91 zrób sobie research po telegramie.

1

@Rust_Cohle piękny jesteś. GSEEEEE

0

@masq myślę, że okaże się, że będą wadliwe albo z niepełnym wyposażeniem xD

1

@tomek8756 kto ich opłaca..

0

@GeneralXavi stano mem.

0

@IronSanHybrid ona dobra w te klocki jest xD

2

@zmiana_plana nie bez powodu podczas IIWŚ niemcy i ruskie powybijali polskie elity. Wiedzieli co robią. Teraz ich "spuscizna" rządzi i dzieli Polska. Dla Naszego narodu nie ma już ratunku.

1

@zmiana_plana w końcu jesteśmy "Polinem". Zaorac ich wszystkich.

1



Polecam obejrzeć każdemu. :)

0

Kostić nie lubi tego.

1

@AmigoBlancos w przyszłym sezonie Was gnieciemy, pozdro :D

0

@rademenes za Valverde było 37 meczy bez porażki :)

0

Pedri, kocham Cię

1

@Rust_Cohle gardze xD

1

Rollo zamówione, piwko schłodzone, dawać tą Seville i jedziemy z ogórkami!

0

@LeoMessi1994 jeść można, pić trzeba. Proste

4

@kabum235 Maestro Pirloo

0

0

@VegetaPolska Góral lubi to xD

Szkoda Moderka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?