ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mahrez jak Robben vs United na Old Trafford swego czasu :)
0
@kiper09 nie bardziej niż Twój komentarz :)
0
@Jaca96 kumpel realowiec spuść go w kiblu
1
@Janiama 1 3
Dla Nas: Dembele, Gavi, Alves
0
@Tom0VeB no szwagier jego brata, a kto?
1
@Sau_Ron Messi. A jeśli chodzi o obecnych zawodników Barcy, Pique zdecydowanie.
0
@draxidox Daria :)
0
@draxidox chodziłem z nią do klasy hahahhahahaha ona jest potrzaskana ostro
0
@Piernik no to już by była wojna totalna, raczej nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania. Lepiej niech wyślą swoją armię 'ochotników' i niech ich dojeżdżają w terenie :)
1
Pytanie do Was, bo czegoś nie rozumiem :D
O co chodzi z zakazem lotów nad Ukrainą? Tam lata coś innego oprócz ruskich i ukraińskich samolotów?
6
@vangoor a widziałeś ile kosztuje barylka ropy? Z 85 dolarów przed wojna, do 102 w trakcie wybuchu wojny, dziś było już 114 dolarów za baryłkę.
2
@michal26 a to dlatego, że Trump był silnym przywódca i nie dał sobie dmuchać w kaszę. Pozdro
2
@Antimadridista~ jedna z gorszych rzeczy, jaką może zrobić Zachód, to bagatelizowanie ruskich przez to, że nie pykła im wojna z Ukraina. Także, wstrzymałbym się z takimi komentarzami, jak Twoje.
2
@JohnPrice bo wtedy ich okręty zatoną :P
13
@Kondziubarca Mati, rozkład jazdy znany!!!
11
@damianex10 mózg wielkości nosa. W ogóle to jakiś asymetryczny, może cierpi na wodogłowie, a Ty się z niego śmiejesz. Takim ludziom trzeba pomagać, np odcinać internet xD
1
@AssisMoreira raz, że nic nie słychać.
Dwa, mcgregor ma sobowtóra, którego mega ciężko odróżnić.
Trzy, conor to debil
0
@Cataloniec94 agenda hatffu
0
@Momals11 wyjdz z domu, tam tak jest zawsze XD
A serio, żenada. Dla niektórych na tej stronie białe jest czarne. Oplujesz to powiedzą, że deszcz pada.
0
@Mazi jak to co, sprzęt przejmie Rosja.. Niestety
3
@msmsms nie robi, rosja to nie jest zachodnia cywilizacja.
1
@sledzik nigdzie, bo Rudy dalej byłby trenerem.
5
@MichalZZZ niech Auba zostanie na przyszły sezon, wzmocnić obronę, sprowadzić perspektywicznego napastnika i silnego pomocnika.
I rozklad jazdy - jazda z... :D
1
Xavi tworzy potwora.
0
@FCB_dimiC spoko byku, pozdro :)
0
@FCB_dimiC no twoja wypowiedź nie wygląda na cytat, a na twoja opinie.
3
@FCB_dimiC jakim cudem uchowałeś się tutaj przez 10lat, ruski trolu?
18
@peetwithbarca dostaje takie lanie na Ukrainie, że nie odważy się pójść dalej. A jak to zrobi to zostanie zmielony. Pozdrawiam
6
@Dieselzor trwa wojna. Zaopatrzenie, rozstawienie.
1
@Kurkmen kozak. Dzięki za odpowiedz Panowie