5

Mahrez jak Robben vs United na Old Trafford swego czasu :)

0

@kiper09 nie bardziej niż Twój komentarz :)

0

@Jaca96 kumpel realowiec spuść go w kiblu

1

@Janiama 1 3
Dla Nas: Dembele, Gavi, Alves

0

@Tom0VeB no szwagier jego brata, a kto?

1

@Sau_Ron Messi. A jeśli chodzi o obecnych zawodników Barcy, Pique zdecydowanie.

0

@draxidox Daria :)

0

@draxidox chodziłem z nią do klasy hahahhahahaha ona jest potrzaskana ostro

0

@Piernik no to już by była wojna totalna, raczej nie jestem zwolennikiem tego rozwiązania. Lepiej niech wyślą swoją armię 'ochotników' i niech ich dojeżdżają w terenie :)

1

Pytanie do Was, bo czegoś nie rozumiem :D
O co chodzi z zakazem lotów nad Ukrainą? Tam lata coś innego oprócz ruskich i ukraińskich samolotów?

6

@vangoor a widziałeś ile kosztuje barylka ropy? Z 85 dolarów przed wojna, do 102 w trakcie wybuchu wojny, dziś było już 114 dolarów za baryłkę.

2

@michal26 a to dlatego, że Trump był silnym przywódca i nie dał sobie dmuchać w kaszę. Pozdro

2

@Antimadridista~ jedna z gorszych rzeczy, jaką może zrobić Zachód, to bagatelizowanie ruskich przez to, że nie pykła im wojna z Ukraina. Także, wstrzymałbym się z takimi komentarzami, jak Twoje.

2

@JohnPrice bo wtedy ich okręty zatoną :P

13

@Kondziubarca Mati, rozkład jazdy znany!!!

11

@damianex10 mózg wielkości nosa. W ogóle to jakiś asymetryczny, może cierpi na wodogłowie, a Ty się z niego śmiejesz. Takim ludziom trzeba pomagać, np odcinać internet xD

1

@AssisMoreira raz, że nic nie słychać.
Dwa, mcgregor ma sobowtóra, którego mega ciężko odróżnić.
Trzy, conor to debil

0

@Cataloniec94 agenda hatffu

0

@Momals11 wyjdz z domu, tam tak jest zawsze XD

A serio, żenada. Dla niektórych na tej stronie białe jest czarne. Oplujesz to powiedzą, że deszcz pada.

0

@Mazi jak to co, sprzęt przejmie Rosja.. Niestety

3

@msmsms nie robi, rosja to nie jest zachodnia cywilizacja.

1

@sledzik nigdzie, bo Rudy dalej byłby trenerem.

5

@MichalZZZ niech Auba zostanie na przyszły sezon, wzmocnić obronę, sprowadzić perspektywicznego napastnika i silnego pomocnika.
I rozklad jazdy - jazda z... :D

1

Xavi tworzy potwora.

0

@FCB_dimiC spoko byku, pozdro :)

0

@FCB_dimiC no twoja wypowiedź nie wygląda na cytat, a na twoja opinie.

3

@FCB_dimiC jakim cudem uchowałeś się tutaj przez 10lat, ruski trolu?

18

@peetwithbarca dostaje takie lanie na Ukrainie, że nie odważy się pójść dalej. A jak to zrobi to zostanie zmielony. Pozdrawiam

6

@Dieselzor trwa wojna. Zaopatrzenie, rozstawienie.

1

@Kurkmen kozak. Dzięki za odpowiedz Panowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?