1

Czym sa te Starlinki od Musk'a?

10

@BartqRKO nie każdy siedzi tu 24/7

2

@Kusco15 napisałbym co o nich myślę, ale szkoda bana

5

@Zoker Pan Jakub. Wspaniały piłkarz i człowiek

0

Mam do udostępnienia pomieszczenie przeznaczone na mieszkanie, 40m2 z łazienką, sypialnia i dużym 'salonem'. Okolice Bydgoszczy. Oczywiście dla rodzin z Ukrainy.

Wiecie może gdzie mogę zaczerpnąć informacji i pomóc ogarnąć to mojej mamie, niestety nie przebywam w Polsce i serio nie wiem jak podejść do tego tematu. Dziękuję.


0

@Chaoss o kosmitach śmigał taki dziad stary z 10lat temu mocno

0

@Hubert102 gadałem oststnio z Litwinka w pracy, zapytałem czy jest gotowa na putina, odpowiedziała 'mam to w dupie, nie obchodzi mnie to'
Pani menager.

1

@Szreko Szkocja, Aberdeen.

3

@Mati90fcb nie zapomnij zrzec się obywatelstwa.

1

@Szreko same, mate. Gdzie siedzisz?

3

@Mati90fcb nie myl kraju z rządzącymi.

16

https://mobile.twitter.com/peterslens1/status/1497315652993966085?s=20&t=hRur88-9LlrTRFLK72wSdw


I niech to spotka każdego agresora. W każdym miejscu na świecie.
Walcz Ukraino

10

@Kgorecki2500 Johnsona nie lubię, ale bardzo dużo działa w tej wojnie.

0

@RobiS pięknie z nimi jadą!

0

@michal26 podpinam się

0

@klemens100 taktyczny

0

@DaPidejpi wzięli by na wstrzymanie. Poczekali co się stanie dalej. To zrobiłoby polskie wojsko. Chyba..

3

@okiemtypera_lucaxx95 neokidy. XXI wiek.

1

@IronSanHybrid ruska swolocz

1

@Emhyr armia opiera się na łączności. To ich hakuja. Może coś jak enigma przy 2WŚ, nie wiem.

0

@michal26 może to mityczne Qnon czy jak to się pisze

0

@michal26 fajnie się czyta Twoje komentarze, pewnie dlatego, że jesteśmy imiennikami :D:D

2

@Danny Gaucho myślę, że tak. Tak funkcjonuje obecny świat. Udajemy/działamy z jedną akcja dla zmyłki, po cichu szykując prawdziwy zamiar.

0

@Deviler nie wyśle. Nie może i to popieram bo wtedy wojna totalna.
Po prostu wyznaje w życiu zasadę stara jak świat : umiesz liczyć, licz na siebie. Pozdro Kolego, uciekam kończyć robotę jeszcze 2h. I nocne czuwanie.

0

@Criss18Barca NATO nas obroni! No przecież! Po co nam własna, silna, nowoczesna armia. Przecież mamy NATO, któremu płacimy, na pewno nas obronią.

Tak jak w '39. :)
Obym się mylił.

0

@Emhyr kończę pracę o 2 czasu polskiego, o 3 będę w domu. Chyba wyłączę telefon, kolejna nieprzespana noc się szykuje.

3

@michal26 bo demokracja jest słaba. Jest piękna i słaba.

2

@barcelonaLM Trump jest jaki jest, ale ja go lubię + uważam, że gdyby cały czas był prezydentem to Putin nie odważyłby się na taki akt agresji.

6

Ukraina odbiła lotnisko w Kijowie!

Podobno..

0

@kiper09 xD hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?