ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czym sa te Starlinki od Musk'a?
10
@BartqRKO nie każdy siedzi tu 24/7
2
@Kusco15 napisałbym co o nich myślę, ale szkoda bana
5
@Zoker Pan Jakub. Wspaniały piłkarz i człowiek
0
Mam do udostępnienia pomieszczenie przeznaczone na mieszkanie, 40m2 z łazienką, sypialnia i dużym 'salonem'. Okolice Bydgoszczy. Oczywiście dla rodzin z Ukrainy.
Wiecie może gdzie mogę zaczerpnąć informacji i pomóc ogarnąć to mojej mamie, niestety nie przebywam w Polsce i serio nie wiem jak podejść do tego tematu. Dziękuję.
0
@Chaoss o kosmitach śmigał taki dziad stary z 10lat temu mocno
0
@Hubert102 gadałem oststnio z Litwinka w pracy, zapytałem czy jest gotowa na putina, odpowiedziała 'mam to w dupie, nie obchodzi mnie to'
Pani menager.
1
@Szreko Szkocja, Aberdeen.
3
@Mati90fcb nie zapomnij zrzec się obywatelstwa.
1
@Szreko same, mate. Gdzie siedzisz?
3
@Mati90fcb nie myl kraju z rządzącymi.
16
https://mobile.twitter.com/peterslens1/status/1497315652993966085?s=20&t=hRur88-9LlrTRFLK72wSdw
I niech to spotka każdego agresora. W każdym miejscu na świecie.
Walcz Ukraino
10
@Kgorecki2500 Johnsona nie lubię, ale bardzo dużo działa w tej wojnie.
0
@RobiS pięknie z nimi jadą!
0
@michal26 podpinam się
0
@klemens100 taktyczny
0
@DaPidejpi wzięli by na wstrzymanie. Poczekali co się stanie dalej. To zrobiłoby polskie wojsko. Chyba..
3
@okiemtypera_lucaxx95 neokidy. XXI wiek.
1
@IronSanHybrid ruska swolocz
1
@Emhyr armia opiera się na łączności. To ich hakuja. Może coś jak enigma przy 2WŚ, nie wiem.
0
@michal26 może to mityczne Qnon czy jak to się pisze
0
@michal26 fajnie się czyta Twoje komentarze, pewnie dlatego, że jesteśmy imiennikami :D:D
2
@Danny Gaucho myślę, że tak. Tak funkcjonuje obecny świat. Udajemy/działamy z jedną akcja dla zmyłki, po cichu szykując prawdziwy zamiar.
0
@Deviler nie wyśle. Nie może i to popieram bo wtedy wojna totalna.
Po prostu wyznaje w życiu zasadę stara jak świat : umiesz liczyć, licz na siebie. Pozdro Kolego, uciekam kończyć robotę jeszcze 2h. I nocne czuwanie.
0
@Criss18Barca NATO nas obroni! No przecież! Po co nam własna, silna, nowoczesna armia. Przecież mamy NATO, któremu płacimy, na pewno nas obronią.
Tak jak w '39. :)
Obym się mylił.
0
@Emhyr kończę pracę o 2 czasu polskiego, o 3 będę w domu. Chyba wyłączę telefon, kolejna nieprzespana noc się szykuje.
3
@michal26 bo demokracja jest słaba. Jest piękna i słaba.
2
@barcelonaLM Trump jest jaki jest, ale ja go lubię + uważam, że gdyby cały czas był prezydentem to Putin nie odważyłby się na taki akt agresji.
6
Ukraina odbiła lotnisko w Kijowie!
Podobno..
0
@kiper09 xD hahahaha