ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM jestem tego samego zdania.
6
@Onie a chciałbyś, w wypadku wojny, żeby ktoś zamknął drzwi przed oczyma i odmówił pomocy?
2
@Rastafarnianin aż mi łzy poleciały. A jestem silnym i dorosłym mężczyzna..
0
@JimMorrisonFCB imperialistyczne zapędy chorego człowieka do spółki z komunistycznymi Chinami.
2
@KochamInieste codziennie nie wybucha wojna za płotem u sąsiada.
8
@FC1899Barca zapłacił za to najwyższa cenę.
0
@osa91 dzięki byku.
'cieszy', że wracają walczyć...
Okropna tragedia, Matko Boska
0
@4drian0 z Ukr zostanie plama krwi..
2
Atak z południa i północy na Odesse i Kijów, dzielą ich na pół, okrążają i pozamiatane..
0
@osa91 oznacz proszę
6
@Encore mi to wygląda na Blitzkrieg Putina, zanim Zachód się zbierze Ukrainy już nie będzie.
0
@Encore oglądam jego przemowienie na tvn24, ostro zryty łeb.
0
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi gratuluję, właśnie zakończyłeś życie na ziemi. Atomowa pustynia na 3/4 globu
6
Komentarz usunięty
0
@DaPidejpi kilku gości rządzi całym światem, także niestety byczku, ale jeden człowiek jest w stanie straszyć świat.
0
@Destroyer_of_Worlds Władimirowi Put-in to nie przeszkadza :p
0
@Destroyer_of_Worlds jak to, ratował by morską florę i faunę należącą do FR xD
0
@puyol_presidend5 a to nie wiem, ale podobnie pewnie. :p
0
@puyol_presidend5 ustawienia > ogólne > personalizacja > moja domowa konsola.
Jakoś tak to jest, w sobotę miałem ten sam problem. Musisz sobie tak ustawić i będzie śmigać. Ustawienia konsoli oczywiście
0
@Adamski69 Putin wali go na dziurę, koniec w trzynastej sekundzie
0
@DamianBarcaCule to Fake Taxi kręci bidenem
1
@DaPidejpi Erdogan od południa, na Dalekim Wschodzie wjeżdża Chinol po daleką Syberię
2
@AssisMoreira @Comentateiro @Abominacja @Persyfl wchodzicie panowie, będę Was osłaniać :)
3
@szela1899 jesteśmy dla nich Lechistanem, bardzo nas szanują. :)
0
@FC1899Barca nagle wszyscy ściągają :D
Śmierdzi na kilometr
2
@Wizz777 podszczypywanie za ucho jak Chiellini :P
0
@Clue niech biorą Lafonta
2
Alba klasa wiadomo, ale bardzo dobry mecz Desta :)
0
@Barca1992 postępowy zachód, a Ty siedź dalej w zaściankowej Polsce.