2

@barcelonaLM jestem tego samego zdania.

6

@Onie a chciałbyś, w wypadku wojny, żeby ktoś zamknął drzwi przed oczyma i odmówił pomocy?

2

@Rastafarnianin aż mi łzy poleciały. A jestem silnym i dorosłym mężczyzna..

0

@JimMorrisonFCB imperialistyczne zapędy chorego człowieka do spółki z komunistycznymi Chinami.

2

@KochamInieste codziennie nie wybucha wojna za płotem u sąsiada.

8

@FC1899Barca zapłacił za to najwyższa cenę.

0

@osa91 dzięki byku.
'cieszy', że wracają walczyć...
Okropna tragedia, Matko Boska

0

@4drian0 z Ukr zostanie plama krwi..

2

Atak z południa i północy na Odesse i Kijów, dzielą ich na pół, okrążają i pozamiatane..

0

@osa91 oznacz proszę

6

@Encore mi to wygląda na Blitzkrieg Putina, zanim Zachód się zbierze Ukrainy już nie będzie.

0

@Encore oglądam jego przemowienie na tvn24, ostro zryty łeb.

0

Komentarz usunięty

0

@DaPidejpi gratuluję, właśnie zakończyłeś życie na ziemi. Atomowa pustynia na 3/4 globu

6

Komentarz usunięty

0

@DaPidejpi kilku gości rządzi całym światem, także niestety byczku, ale jeden człowiek jest w stanie straszyć świat.

0

@Destroyer_of_Worlds Władimirowi Put-in to nie przeszkadza :p

0

@Destroyer_of_Worlds jak to, ratował by morską florę i faunę należącą do FR xD

0

@puyol_presidend5 a to nie wiem, ale podobnie pewnie. :p

0

@puyol_presidend5 ustawienia > ogólne > personalizacja > moja domowa konsola.

Jakoś tak to jest, w sobotę miałem ten sam problem. Musisz sobie tak ustawić i będzie śmigać. Ustawienia konsoli oczywiście

0

@Adamski69 Putin wali go na dziurę, koniec w trzynastej sekundzie

0

@DamianBarcaCule to Fake Taxi kręci bidenem

1

@DaPidejpi Erdogan od południa, na Dalekim Wschodzie wjeżdża Chinol po daleką Syberię

2

@AssisMoreira @Comentateiro @Abominacja @Persyfl wchodzicie panowie, będę Was osłaniać :)

3

@szela1899 jesteśmy dla nich Lechistanem, bardzo nas szanują. :)

0

@FC1899Barca nagle wszyscy ściągają :D

Śmierdzi na kilometr

2

@Wizz777 podszczypywanie za ucho jak Chiellini :P

0

@Clue niech biorą Lafonta

2

Alba klasa wiadomo, ale bardzo dobry mecz Desta :)

0

@Barca1992 postępowy zachód, a Ty siedź dalej w zaściankowej Polsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?