ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pogba PDW byku
3
@Pogba hej Pogba, pierdzieliśmy za to samo :D
2
@Essos Tomek Muller
0
@Azacca zostałeś zaorany :v
18
@Peszko07 masowa psychoza trwa w najlepsze
0
@ChiChi Tobie nie dają bo masz haki na wszystkich ^^
4
@Janas11224 takiego nauczyciela z Warszawy xD
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
@paweldunajecfcb fajną ma rodzinkę XD i ta gra aktorska mamusi
0
@Pilka_jest_okragla szanuje postawę. Totti tez został w Rzymie jak się zgłosił Real
2
@Wossi61FCB drugi najlepszy strzelec w drugiej lidze angielskiej, według mnie bardzo ciekawy transfer
2
Wanda na Camp Nou, tego już za wiele...
1
Sedlak jest żałosny.
1
@Comentateiro Maszyna, tak po prostu
0
@SamuraJack to niech rocznik 2006 będzie dla Barcy tym, czym był rocznik 1987 :3
0
@LioMessi10 czekali na vana z teściem
0
@Transu96 Wood, Trippier, Bruno i nie wiem xd
1
@FC1899Barca oh shit, here we go again
0
@GeraltzKatalonii mówisz, ze Betis spuchnie jak Roma :v
1
@Rust_Cohle Peaky Blinders, Wikingowie, Black Mirror, Gra o Tron, Narcos
15
A żeby Wam Adama zamknął buzki :*
0
@Krystian1588 bleeeeeh niedobry ten bażant
1
@sdg też zawijam xD
1
@igor69 Pruszków zaczynał od 'rzucania tematu', każdy żołnierz od tego zaczyna także nie trafiłeś ze swoją diagnozą. Kryminał to kryminał
0
@Rewolucja123 co Ty analizujesz jak tu nie ma co analizować. Wysłać ich na miesiąc do Czeresowa
1
Zmieniam mecz na film z wspaniałym Robertem de Niro 'Wojna z dziadkiem'
0
Emocje jak na grzybobraniu
4
Serce i oczy krwawią od tego meczu.
1
Niech trenuje, najlepiej w Lyonie.
106
Najlepiej to niech go wyrejestrują z klubu.