ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lotnisko na prawej i Depay jak zawsze, Xavi działaj!
3
Jestem dumny z bycia foliarzem i nawet z tym nie dyskutujcie :*
3
@Vebrol Skywalker, Umtiti, Lenglet, Mingueza, Roberto, Coutinho
5
Jak będziesz podawać do przeciwników tak, jak dziś to z pewnością wygrasz, ale darmowy przejazd taczką po La Rambli.
24
Memphis Delay został oficjalnie najbardziej irytującym piłkarzem dzisiejszego meczu i ostatnich kilku tygodni.
Dembouz? TOP.
1
@fcbarcafan19 trudno żeby nie rosła liczba zgonów skoro są wyimaginowane problemy ze służba zdrowia :) odwoływane zabiegi, operacje, badania. Ale tak, pandemia!!!! XD
1
@tristan87 #muremzamundurem
3
@DaPidejpi zaraz przyleci oświecony, że jak będziesz chory to nie masz prawa się leczyć XD
0
@DonMatteo901 kto na takich ludzi głosuje.. Przodkowie się w grobie przewracają.
4
@Bocheno1 ja się rok prosiłem o podwyżkę. W końcu przegiął pałę, rzuciłem wypowiedzenie I cyk podwyżka z 12 ma £15/h :D
0
@Rhaan je***e *****
0
@Stagiryta Willingen skoczyło Małyszem
0
@PawkoFCB była aktualizacja. W DR od tygodnia jest to zupełnie inna gra.
0
I cyk, trzeba skrócić łańcuch
1
@Rewolucja123 witamy w Szkocji :)
12
@koksik2700 byłem w '18 i '19. Widok tych 80 letnich faszystów i 4 letnich nazistów śpiewających hymn.. Coś pięknego.
1
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 rozumiem, że tylko politycy dzielą Polaków? To chyba żyjemy w różnych światach, ale tłumaczyć Ci tego nie zamierzam. Pozdrawiam i ruszam do pracy :)
25
@Janiama większość to normalni ludzie, którzy są dzieleni przez Was.
14
Ale wstrętna jest dziś RaLambla.
Chwała Wielkiej Polsce!
0
@Janiama tych drugich jest zdecydowana większoooość, niestety...
0
@kuz albo ładuje Ci na 2,3:0 :)
3
@zmiter912576 mam 5 telefonów słyszę 5 dzwonków
Wiesz co jest 5 to pieści pięć dla ziomków
2
@zadafcb o co chodzi?? XD rozumiem, ze Bór i żona Stanowskiego to fejk? :D
0
@culinhofzg mocniejsza od podstawy, czymkolwiek ta podstawa jest xD
3
@DonMatteo901 jak będą niegrzeczni i zaczną broić to piff paff :)
6
Ale spójrzmy na taki West Ham David'a Moyes'a.
4
Depay gwiazdor odwróci się z fochem bo młodziakowi nie poszlo xD
0
Lenglet ty.....
5
Puć biega jak żyd po pustym sklepie