ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamilo0066 chałwa na gastro omnomnomnomnom
2
@FC1899Barca to na pewno meteoryt, a nie kolejny bohater Marvela? :)
Świetne są Twoje wrzuty, pozdro
1
@Rust_Cohle jak 3/4 tej kadry
0
@Comentateiro xDDDDDD
2
@Comentateiro uff, całe szczęście, że Twoje standardy są so high :)
0
@NaFazieHitman ale jak to, przecież wszyscy musimy się zaszczepić żeby być bezpieczni i zdrowi xD
10
@MSN1998 podbijasz do zajętej, jesteś na tym samym poziomie co ona :D
0
@Rokita oglądam, oglądam :D najgorsze są wylewy i podania, gram piłkę w dół a oni cyk, w drugą stronę. :D
0
@Oskar00 na jakim poziomie grasz? W poprzedniej Fifie wbijałem regularnie g3 i g2 w FC, w styczniu wbilem nawet swoją życiówke - 18/12. W F20 byłem poziom s1. Czyli wydawać by się mogło, że co raz lepiej gram. A tu cyk, fifa22 skład uważam za co najmniej dobry a gra mi się katastrofalnie. Wczoraj utknąłem na jakieś 15 meczy w 8 dywizji na 2 randze, i nie mogłem kompletnie nic zrobić. Przegrywałem albo remis owalem każdy mecz, nawet takie które do 80min wygrywałem przewaga 2 goli. Nie wiem od czego to zależy, przecież nie zapomniałem jak się gra XD jak to tak ma wyglądać to w tym roku FC nie pogram xD pominę fakt z że EA wydymali mnie na nagrody i nie dostałem za sbc paczki za 50k..
0
@deyna2018 bundes + laliga sklad, wszystkie sbc
0
@Criss18Barca 22, jest masakryczna jeśli chodzi o FUT. Gram od fify19 i takiej ilości błędów i wylewów jeszcze nie widziałem.
1
@AmigoBlancos ta 10 przy nicku to liczba IQ
0
@Transu96 całe szczęście bo mi wyleciał potężny Cunha
1
@Oskar00 oznaczaj mnie ziom :D
5
Legia Warszawa! Legia Warszawa!!!
Co za wieczór, lider zostaje w Warszawie!!!
17
@arcziFCB skalę by wyebao
1
Araujo jesteś piękny.
2
Co Roberto robi jeszcze na boisku?? Ma chyba jakieś haki na grillowego
0
Roberto XD ja pier*ole co za dno xD
0
Co on wystawił za skład XD boże laporta zrób cos
1
@TR3YWAY szooooooooonnn
0
@barcelonaLM potwierdzona, większość stacji w Aberdeen pusta. Znaczy się ropa jest, benzyny brak xD
0
DESTINHOOOOO!!! :D
1
Gavi, piękny jesteś
2
@Szreko smary :v.
1
Legenda Barcelony, ale Ty się hańbisz.
0
@barcelonaLM xDDDDDDDDDD cules ich na taczkach wywiozą.. Oh wait, jacy kibice, w Barcelonie same pikniki.
0
@barcelonaLM cyrk, kur*a, Laporta co Ty robisz?!
0
Nie mogę na to patrzeć, serce pęka. Ale my nisko upadliśmy.
Bardzo długa droga nas czeka, żeby wrócić na przyzwoity europejski poziom.
0
@Ascend taktyczny