1

@kamilo0066 chałwa na gastro omnomnomnomnom

2

@FC1899Barca to na pewno meteoryt, a nie kolejny bohater Marvela? :)

Świetne są Twoje wrzuty, pozdro

1

@Rust_Cohle jak 3/4 tej kadry

0

@Comentateiro xDDDDDD

2

@Comentateiro uff, całe szczęście, że Twoje standardy są so high :)

0

@NaFazieHitman ale jak to, przecież wszyscy musimy się zaszczepić żeby być bezpieczni i zdrowi xD

10

@MSN1998 podbijasz do zajętej, jesteś na tym samym poziomie co ona :D

0

@Rokita oglądam, oglądam :D najgorsze są wylewy i podania, gram piłkę w dół a oni cyk, w drugą stronę. :D

0

@Oskar00 na jakim poziomie grasz? W poprzedniej Fifie wbijałem regularnie g3 i g2 w FC, w styczniu wbilem nawet swoją życiówke - 18/12. W F20 byłem poziom s1. Czyli wydawać by się mogło, że co raz lepiej gram. A tu cyk, fifa22 skład uważam za co najmniej dobry a gra mi się katastrofalnie. Wczoraj utknąłem na jakieś 15 meczy w 8 dywizji na 2 randze, i nie mogłem kompletnie nic zrobić. Przegrywałem albo remis owalem każdy mecz, nawet takie które do 80min wygrywałem przewaga 2 goli. Nie wiem od czego to zależy, przecież nie zapomniałem jak się gra XD jak to tak ma wyglądać to w tym roku FC nie pogram xD pominę fakt z że EA wydymali mnie na nagrody i nie dostałem za sbc paczki za 50k..

0

@deyna2018 bundes + laliga sklad, wszystkie sbc

0

@Criss18Barca 22, jest masakryczna jeśli chodzi o FUT. Gram od fify19 i takiej ilości błędów i wylewów jeszcze nie widziałem.

1

@AmigoBlancos ta 10 przy nicku to liczba IQ

0

@Transu96 całe szczęście bo mi wyleciał potężny Cunha

1

@Oskar00 oznaczaj mnie ziom :D

5

Legia Warszawa! Legia Warszawa!!!
Co za wieczór, lider zostaje w Warszawie!!!

17

@arcziFCB skalę by wyebao

1

Araujo jesteś piękny.

2

Co Roberto robi jeszcze na boisku?? Ma chyba jakieś haki na grillowego

0

Roberto XD ja pier*ole co za dno xD

0

Co on wystawił za skład XD boże laporta zrób cos

1

@TR3YWAY szooooooooonnn

0

@barcelonaLM potwierdzona, większość stacji w Aberdeen pusta. Znaczy się ropa jest, benzyny brak xD

0

DESTINHOOOOO!!! :D

1

Gavi, piękny jesteś

2

@Szreko smary :v.

1

Legenda Barcelony, ale Ty się hańbisz.

0

@barcelonaLM xDDDDDDDDDD cules ich na taczkach wywiozą.. Oh wait, jacy kibice, w Barcelonie same pikniki.

0

@barcelonaLM cyrk, kur*a, Laporta co Ty robisz?!

0

Nie mogę na to patrzeć, serce pęka. Ale my nisko upadliśmy.
Bardzo długa droga nas czeka, żeby wrócić na przyzwoity europejski poziom.

0

@Ascend taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?