0

@Chakalaka na zachodzie sobie poradzili :) do gp nie pójdziesz, diagnoza choroby przez google, paracetamol złotym środkiem. Hatfu

3

@kosiarz92 kwasy siadły za mocno

0

NieSzczęsny? Rynsztok

0

@michal26 taktyk na zas

0

@LeoMessiah 2.5-4 - _-

1

Komentarz usunięty

0

@NaFazieHitman to musiało się coś zmienić. Niedawno ludzie narzekali na drogie testy.
A może inaczej, tanie testy były tylko nie dało się ich kupić i trzeba bylo wydawać kwoty rzędu 100/150f

0

@Dojaar tylko i wyłącznie Worms World Party.

0

@Sandman21 musisz zrobić testy ma covid 2gi dzień i chyba 5ty. Takie testy niedawno kosztowały minimum 150f ;) testy oczywiście niezależne od szczepienia.

0

@skakun95 to nie prowo to fakty.

0

@LeoMessiah defensywny napastnik, wiadomo ktory

1

@LeoMessiah Dawid Janczyk

0

@Mixtape haaaaaaatfu

1

@Woland10 wez rozbieg i baranek

0

@Woland10 po co oglądasz piłkę? Przecież oni się pocą, to powoduje, że parują a to z kolei idzie do góry i powoduje deszcze i powodzie. Sumienie pozwala Ci spać spokojnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@CuttingHead nie warto, daj spokój

0

@Borneo a ja leżę ujem do góry w pięknej Szkocji i co? Jajco
Artykuły z Interii XD nara gościu

5

@Dojaar Depaya za 40 tak, bo placek? A Olmo za 75 bo kocur. No tak xD

1

@Borneo no umierali, skoro wspaniali lekarza, którzy przysięgali że będą zawsze pomagać, wypieli się dupą do ludzi i odmawiali pomocy. No, chyba, że prywatnie. Wtedy to jak najbardziej.
Szkoda strzępić ryja na ciebie, nie pozdrawiam i nie życzę miłej niedzieli

6

@Borneo szczególnie widać to po Izrealu, 9mln mieszkańców - 13mln szpryc. Obecnie najwięcej zakażeń od POCZĄTKU plandemii. Współczuję Ci

6

@Borneo pewnie, że jest się z czego śmiać. Z Ciebie. Chociaż to trochę przykre (:

1

@szymon6847 po co siódmy środkowy obrońca?

1

@FC1899Barca to musi ebnąć.

8

Robert ciśnij ile fabryka dała!
Szkoda tego wypadku... Prawdopodobnie byłby mistrzem świata, co to był za wariat :3

1

@Kgorecki2500 Jaś Kapela nie lubi tego.

0

@stone80 moj tots Ymbape zaś jest wolniejszy od każdego obrońcy xD

0

@barcelonaLM CL nasza w ciągu 3 lat :D

0

@Rewolucja123 oczywiście, że dostał ofertę. I jest z niej niezadowolony bo inne kluby dają wincyj. Upsss
El Capita

0

@Adi123456789 najlepszy piłkarz na świecie obecnie :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?