ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka na zachodzie sobie poradzili :) do gp nie pójdziesz, diagnoza choroby przez google, paracetamol złotym środkiem. Hatfu
3
@kosiarz92 kwasy siadły za mocno
0
NieSzczęsny? Rynsztok
0
@michal26 taktyk na zas
0
@LeoMessiah 2.5-4 - _-
1
Komentarz usunięty
0
@NaFazieHitman to musiało się coś zmienić. Niedawno ludzie narzekali na drogie testy.
A może inaczej, tanie testy były tylko nie dało się ich kupić i trzeba bylo wydawać kwoty rzędu 100/150f
0
@Dojaar tylko i wyłącznie Worms World Party.
0
@Sandman21 musisz zrobić testy ma covid 2gi dzień i chyba 5ty. Takie testy niedawno kosztowały minimum 150f ;) testy oczywiście niezależne od szczepienia.
0
@skakun95 to nie prowo to fakty.
0
@LeoMessiah defensywny napastnik, wiadomo ktory
1
@LeoMessiah Dawid Janczyk
0
@Mixtape haaaaaaatfu
1
@Woland10 wez rozbieg i baranek
0
@Woland10 po co oglądasz piłkę? Przecież oni się pocą, to powoduje, że parują a to z kolei idzie do góry i powoduje deszcze i powodzie. Sumienie pozwala Ci spać spokojnie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@CuttingHead nie warto, daj spokój
0
@Borneo a ja leżę ujem do góry w pięknej Szkocji i co? Jajco
Artykuły z Interii XD nara gościu
5
@Dojaar Depaya za 40 tak, bo placek? A Olmo za 75 bo kocur. No tak xD
1
@Borneo no umierali, skoro wspaniali lekarza, którzy przysięgali że będą zawsze pomagać, wypieli się dupą do ludzi i odmawiali pomocy. No, chyba, że prywatnie. Wtedy to jak najbardziej.
Szkoda strzępić ryja na ciebie, nie pozdrawiam i nie życzę miłej niedzieli
6
@Borneo szczególnie widać to po Izrealu, 9mln mieszkańców - 13mln szpryc. Obecnie najwięcej zakażeń od POCZĄTKU plandemii. Współczuję Ci
6
@Borneo pewnie, że jest się z czego śmiać. Z Ciebie. Chociaż to trochę przykre (:
1
@szymon6847 po co siódmy środkowy obrońca?
1
@FC1899Barca to musi ebnąć.
8
Robert ciśnij ile fabryka dała!
Szkoda tego wypadku... Prawdopodobnie byłby mistrzem świata, co to był za wariat :3
1
@Kgorecki2500 Jaś Kapela nie lubi tego.
0
@stone80 moj tots Ymbape zaś jest wolniejszy od każdego obrońcy xD
0
@barcelonaLM CL nasza w ciągu 3 lat :D
0
@Rewolucja123 oczywiście, że dostał ofertę. I jest z niej niezadowolony bo inne kluby dają wincyj. Upsss
El Capita
0
@Adi123456789 najlepszy piłkarz na świecie obecnie :*