1

@Joe_Pesci a to lisek(hd) chytrusek

15

@arkasath jak się boją to #stayathome :)

0

@SinMistico ona nawet nie ruszy :D

2

@AmigoBlancos od grillowego nie można za wiele wymagać. :p

0

Nam też nie (: :c

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@anxted no, ale co on tu mówi?

0

@IronSanHybrid dorzuć te 50zl byczku, bedo fifa pojntsy ma startowe jak grasz altimejta :D

1

J**** u*** i p*g

3

@Lola120 okład z młodych piersi

4

@Peszko07 nie odbierać jak poleconego I cyk, po kłopocie :v

2

@tomek8756 pan trener xd

0

@busquets5 Xavi ma być naszym zbawieniem i prekursorem nowej Barcelony? Nie kupuje tego. Za 10lat jak się sprawdzi w innym klubie, śmiało. Teraz, za rok, za dwa - nie.

0

@busquets5 narzekaj na Koemana, chciej za niego Xaviego. To tak jakbyś miał zdecydować, śmierć przez powieszenie, czy rozstrzelanie :)

2

@Kusco15 ale jak to? Napoli narzeka? Przecież $sg ma się dobrze tak samo jak angielska.

0

@DaPidejpi w ogóle to wydaje mi się, że się nie odnajdzie w Paryżu.

9

@DaPidejpi reszta to już historia.

6

Koeman ja za Tobą stalem. Ale po tym co zobaczyłem z Bayernem, zero taktyki. Dramat. Czas się rozstać, dzięki za wszystko :)

0

@FCB24 chyba ze odpali xD zresztą, każdy grosz się liczy.

0

@7black4 Anglia nie wprowadza, Szkocja oczywiście, że musi zrobić odwrotnie i wchodzą te gówna.

0

@Kettger homoniewiadomo bleh

0

@msmsms jeszcze brakuje tu gulaszu afrykańskiego.

0

@bartek00717 lech X dzisiaj

1

Komentarz usunięty

1

@Herato daj znać jak zacznie grać. XD

0

@Mizander nie no pewnie, że tak. Mam na myśli ogólna sytuację, a nie konkretnie wczorajszy mecz. Niech próbuje Desta na PS, on ma strzal, drybling i technikę. PO niech gra Mingueza i próbujemy. No ale cóż, Rudy wie lepiej
:D

5

Czemu treneiro, skoro mamy tak słaby atak, nie spróbuje grać na PS Destem? Ach ten taktyczny geniusz. Na PO niech biega Cyrenejczyk, w lidze da radę i odda serducha maks.

1

@VamosGirl #teamsłodkabrzoskwinka

2

@JohnA stawiaj na szkopow. To sytuacja win to win. Jak wejdzie to masz siano, jak nie to Barca punkty :D

0

@Woland10 boli Cię wielki Ronaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?