ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Joe_Pesci a to lisek(hd) chytrusek
15
@arkasath jak się boją to #stayathome :)
0
@SinMistico ona nawet nie ruszy :D
2
@AmigoBlancos od grillowego nie można za wiele wymagać. :p
0
Nam też nie (: :c
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@anxted no, ale co on tu mówi?
0
@IronSanHybrid dorzuć te 50zl byczku, bedo fifa pojntsy ma startowe jak grasz altimejta :D
1
J**** u*** i p*g
3
@Lola120 okład z młodych piersi
4
@Peszko07 nie odbierać jak poleconego I cyk, po kłopocie :v
2
@tomek8756 pan trener xd
0
@busquets5 Xavi ma być naszym zbawieniem i prekursorem nowej Barcelony? Nie kupuje tego. Za 10lat jak się sprawdzi w innym klubie, śmiało. Teraz, za rok, za dwa - nie.
0
@busquets5 narzekaj na Koemana, chciej za niego Xaviego. To tak jakbyś miał zdecydować, śmierć przez powieszenie, czy rozstrzelanie :)
2
@Kusco15 ale jak to? Napoli narzeka? Przecież $sg ma się dobrze tak samo jak angielska.
0
@DaPidejpi w ogóle to wydaje mi się, że się nie odnajdzie w Paryżu.
9
@DaPidejpi reszta to już historia.
6
Koeman ja za Tobą stalem. Ale po tym co zobaczyłem z Bayernem, zero taktyki. Dramat. Czas się rozstać, dzięki za wszystko :)
0
@FCB24 chyba ze odpali xD zresztą, każdy grosz się liczy.
0
@7black4 Anglia nie wprowadza, Szkocja oczywiście, że musi zrobić odwrotnie i wchodzą te gówna.
0
@Kettger homoniewiadomo bleh
0
@msmsms jeszcze brakuje tu gulaszu afrykańskiego.
0
@bartek00717 lech X dzisiaj
1
Komentarz usunięty
1
@Herato daj znać jak zacznie grać. XD
0
@Mizander nie no pewnie, że tak. Mam na myśli ogólna sytuację, a nie konkretnie wczorajszy mecz. Niech próbuje Desta na PS, on ma strzal, drybling i technikę. PO niech gra Mingueza i próbujemy. No ale cóż, Rudy wie lepiej
:D
5
Czemu treneiro, skoro mamy tak słaby atak, nie spróbuje grać na PS Destem? Ach ten taktyczny geniusz. Na PO niech biega Cyrenejczyk, w lidze da radę i odda serducha maks.
1
@VamosGirl #teamsłodkabrzoskwinka
2
@JohnA stawiaj na szkopow. To sytuacja win to win. Jak wejdzie to masz siano, jak nie to Barca punkty :D
0
@Woland10 boli Cię wielki Ronaldo.