2

Maxiu jestes WIELKI!!!!
A teraz Vamos Barca!

3

Oponiarz przepychany przez sędziów jak zawsze

1

@michal26 Ibrakadabra > RL9

1

@Emhyr to nie doceniajmy Messiego z czasów Xaviego, Iniesty :v

0

@Encore Tsunoda go jutro kasuje ;)

0

1

@Deco 20 stań na s5, będzie z tego niezły zastrzyk gotówki

0

@equwesta za dużo %%: chyba

0

@PatriBarca ten gałgan serio tak powiedział??? XD

1

@Barca1992 dobra zmiana, byczku :3

1

A żeby się ten Hamilton sfajdał na ostatnim okrążeniu w ostatnim GP.

0

@Azi uważaj bo zaraz stwierdzi, że jesteś siewcą śmierci i załatwi Ci izolatkę xD

1

@Persyfl zwroty grzecznościowe piszemy wielką literą, Myszko :*

1

@Azi przeczytaj sylabowo jego nick i zamknij dyskusje :D

0

@busquets5 a kto opłaca tych ekspertów?

3

@Comentateiro a po co ty do mnie rozmawiasz? Z takim ynteligentem jak Ty dyskutować nie zamierzam :* bez odbioru

2

@SelloutCrowd uważasz się za lepszego tylko dlatego że jesteś królikiem doświadczalnym? Gratuluję i współczuję

5

@SelloutCrowd jedynym ignorantem jesteś tutaj ty

1

@marcin62 im dalej w las tym więcej drzew :D Peaky fokin Blinders? TOP.

5

@SelloutCrowd a czemu mam nie korzystać typie?

1

@Mario96w po co oglądać, wystarczy spojrzeć za okno :v

3

@Tomo_95 największymi bandytami tego świata jest zydostwo :)

8

@norbi77 zaraz się zlecą covidioci :')

0

@deyna2018 llorente

1

@Kapitan hawk nie każdy bohater nosi pelerynę!
VAMOS KAPITANIE!
VAMOS BARCA!
VAMOS SOCIEDAD!

5

@Pawel13sz cytując klasyka 'gdzie to wy***ić? "

6

Dziwne gdyby City było zainteresowane Coutinho xD

0

@Emhyr właśnie nie byłem pewny, dzięki za poprawkę :D wniosek prosty Legia > Roma, Tottenham :D

0

@Emhyr Carles sieknął brameczkę w lidze europy :) :D

0

@BaroPodertos nie ma kto inny grać na prawej stronie na ten moment. A Abde daje rade, to nie obrońca. Potrzebny ktoś do asekuracji prawej strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?