1

@JohnnyBarca Skywalker xD

0

@Yoshimitsu22 Baldeeee

4

Doktorki i trenerki od przygotowania fizycznego do zaorania na wczoraj.
Joan, musisz!

1

Halo, Xavi? Słuchaj, głupio wyszło.. :D

0

@udarpawarotam nikt normalny nie będzie mieć pretensji :)

18

Vamos, po 3pkt!

0

@Madridsta salud campeones madrid cabron

3

@Xwowrak tylko 30? Myślę, że z 50 lekko :)

2

@JustBarca jak Roma spuchnie, ku pocieszeniu, przed konferencja Berattiego :v

0

Upadek Barcelony to kara za chęć niepodleglosci Katalonii, fakt nie opinia :D

0

Ktoś ewidentnie sabotuje nasz klub. Pytanie tylko kto? Może to zemsta za dążenie do niepodleglosci Katalonii.?

0

@Cvbn Mein Diop czeka na upgrade :D

1

@Sensible oglądałem parę miesięcy temu. Mocne. Mieszkam w Szkocji, jak usłyszałem o barwionym łososiu.. Szkoda gadać.

0

@Kgorecki2500 chociaż raz powiedzieli prawdę :P

0

@Worny black duo

1

@maciar lepiej niż za Koemana :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Woland10 jasnowidz przemówił

0

@clyde partners in crime :v

0

@Kwiatek67 dlatego pytam o pomoc. Jakieś poradniki od kumatych na start nauki, etc

0

Są tu jacyś spece od krypto? Myślę, żeby coś poinwestować, ale jestem kompletnie zielony w te klocki. :D

2

@FC1899Barca zaraz Ci napiszą :
Rowerem miał jechać?
XD

0

@tadzik447 mówię o czasie teraźniejszym, nie przeszłym :)

1

@sergio5 Ibraaaaaaaa, przydałby się u Nas w szatni :)

3

@Kleps0n sprzedać od razu

0

@Aureczek sprawdź na stronie klubu na mecz którego chcesz iść :)

1

@macio_944 przecież z tą kadra nie da się nic zrobić, czego Ty nie rozumiesz? :D

55

Łap kolegę pod pachę i wyjazd z baru, Jordi

2

Gorzej nie będzie, Vamos Xavi!

0

Skywalker XDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?