0

@LeoMessiah Robert Lewandowski RL9 = GOAT

4

@paweldunajecfcb Endriu coach of the year

0

@LS dinozaury były tą cywilizacją :D

5

@Zoker to na spokojnie trza usiąść i pomyśleć.

0

@Aaron10 i co teraz?

1

@IronSanHybrid @PjanićSIILaportaFuerra!!!

1

@PatrychoO ja chyba też nie kupuje, kupię 22 a może później nowego X

0

@PatrychoO kupiłeś konsole nowej generacji??

1

@qbuteq legancko jest dobrze robią chłopaki. :D powodzenia, oznacz mnie w relacji :D

0

@Criss18Barca nie słyszałeś chyba o Yebesukinastajaka

1

@Kapitan hawk noc noc noc
I obsrany koc

0

@LeoMessiah a mnie głowa
I nie mogę spać

0

@Sysia11 no bo nie potrafi xd.

0

@cimonek nie zadawaj takich pytań na la bambie. Tip na przyszłość :p

0

@demsi1707 futties.

2

@Kgorecki2500 @Kapitan hawk żyjesz amigosie??

0

@BarcaInfo niech Laporta dzwoni do Netflixa i niech nakręca coś na styl 'Sunderland aż po grób'. Ale to by było sztosiwo :)

1

@JarekS zgadzam się w 100%. Świetnie czyta się Twoje komentarze, jasno i merytorycznie, mega. :)

0

@Piorun Szaman ma obniżyć do 5mln, a Pijanic o 50%

0

@Wilczeq a najgorsze, że przy Sowietach, Auschwitz to była igraszka..

0

@Piorun Pijanic, jak już zostaje i obniża pensje, to niech się weźmie za siebie, przeprosi się z treneiro i zasuwa to pokopie coś przy tej kadrze.
Ale to trzeba mieć ambicji trochę xD

1

@Katalonbar Lyon mial słabsza a zaszedł do półfinału LM :D

0

@Qexi nie sprzedaliśmy żadnego napatnika byczku

0

@Piorun w Rosji do października CHYBA

2

@Qexi kto normalny oczekuje pięknej gry mając taką kadrę :D

0

@FCMichalo Roberto, Fati i Pedri se queda

0

@Sulimo biedne masz kubeczki smakowe :)

0

@nitey puścił Viva la vida, odpalił tiki-take i powiedział, że to wszystko to on. Tak bylo

1

Martin Braveheart Nazario & Luuk de Jong |Joga Bonito |Samba de Janeiro titanic soundtrack 2021

0

@Derean Dawid Janczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?