ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah Robert Lewandowski RL9 = GOAT
4
@paweldunajecfcb Endriu coach of the year
0
@LS dinozaury były tą cywilizacją :D
5
@Zoker to na spokojnie trza usiąść i pomyśleć.
0
@Aaron10 i co teraz?
1
@IronSanHybrid @PjanićSIILaportaFuerra!!!
1
@PatrychoO ja chyba też nie kupuje, kupię 22 a może później nowego X
0
@PatrychoO kupiłeś konsole nowej generacji??
1
@qbuteq legancko jest dobrze robią chłopaki. :D powodzenia, oznacz mnie w relacji :D
0
@Criss18Barca nie słyszałeś chyba o Yebesukinastajaka
1
@Kapitan hawk noc noc noc
I obsrany koc
0
@LeoMessiah a mnie głowa
I nie mogę spać
0
@Sysia11 no bo nie potrafi xd.
0
@cimonek nie zadawaj takich pytań na la bambie. Tip na przyszłość :p
0
@demsi1707 futties.
2
@Kgorecki2500 @Kapitan hawk żyjesz amigosie??
0
@BarcaInfo niech Laporta dzwoni do Netflixa i niech nakręca coś na styl 'Sunderland aż po grób'. Ale to by było sztosiwo :)
1
@JarekS zgadzam się w 100%. Świetnie czyta się Twoje komentarze, jasno i merytorycznie, mega. :)
0
@Piorun Szaman ma obniżyć do 5mln, a Pijanic o 50%
0
@Wilczeq a najgorsze, że przy Sowietach, Auschwitz to była igraszka..
0
@Piorun Pijanic, jak już zostaje i obniża pensje, to niech się weźmie za siebie, przeprosi się z treneiro i zasuwa to pokopie coś przy tej kadrze.
Ale to trzeba mieć ambicji trochę xD
1
@Katalonbar Lyon mial słabsza a zaszedł do półfinału LM :D
0
@Qexi nie sprzedaliśmy żadnego napatnika byczku
0
@Piorun w Rosji do października CHYBA
2
@Qexi kto normalny oczekuje pięknej gry mając taką kadrę :D
0
@FCMichalo Roberto, Fati i Pedri se queda
0
@Sulimo biedne masz kubeczki smakowe :)
0
@nitey puścił Viva la vida, odpalił tiki-take i powiedział, że to wszystko to on. Tak bylo
1
Martin Braveheart Nazario & Luuk de Jong |Joga Bonito |Samba de Janeiro titanic soundtrack 2021
0
@Derean Dawid Janczyk