1

@cules100pro a Basia i Renia się liczy? XD

1

@Kgorecki2500 za Laporta :D

33

Kiedyś to było.

0

@tobiasson92 Polska to nie USrael. A nie, czekaj.. :D

1

@Kgorecki2500 pewnie, ze tak. Bardziej chodzi mi o to, że dzień w dzień będziemy to czytać przez 2lata :D

6

Od 5 lat czytaliśmy, że Neymarito wróci za rok, a teraz będziemy czytać, że Messi za 2 lata i tak to się kręci z tym naszym kolegą. Może chociaż konto usunie :v

4

@Moderacja dziękuję za ostatniego bana na 48h. To najlepsze, co w obecnej sytuacji mogło mnie spotkać. Niewyobrażalna była ilość głupoty, jaką tu przeczytałem od momentu ogłoszenia smutnej nowiny.

Po za tym, czuję, jakby ktoś rozerwał mi serce i zabrał część bordowo-granatowych barw. Nie tak to wszystko miało się zakończyć. Wiem tylko, że będziemy dalej najlepszym klubem na świecie i wkrótce wrócimy zasiąść na tronie Olimpu.

Dzięki Leo za wszystko. Zawsze będziesz utożsamiany z Barceloną, a. Ona z Tobą. Idź dokąd musisz, wygrywaj to, co masz wygrać. Niech świat uklęknie przed Wielkim Leo z Rosario jeszcze raz. A gdy już to zrobisz, wróć do domu. Twoje miejsce jest w Barcelonie.

Gracies i AD10S!
Visca el Barca

0

@pt9 jaja XD...

3

Nie wyobrażam sobie widoku Naszego Leo w tej paryskiej sz(m) acie.

2

Ale fajne są te panie od skoków o tyczce :3

0

@koksik2700 w sam raz, taka moda dla powodzian rzekłbym

0

Komentarz usunięty

1

@lucas/catalan moja teoria jest taka, że w końcu pojawi się covid wariant XXX i serio nas pozamiata :D

1

@paweldunajecfcb jarek Polskę zbaw

0

@Felippe96 wszystkie :D

2

@lucas/catalan amnestia dla zaszczepionych!

7

@19cukier48 byku, nie warto tutaj tego pisać. ;)

4

Komentarz usunięty

6

@Seba_89_ niedzielni kibice czas start XD

0

@Wilczeq kilka postów niżej o niej pisałem hah xD

1

@Wilczeq Asiaaaaaa :3

1

@Zoker rację masz, te wszystkie Estery o inne raszple, które wyglądają tak samo. A idz pan szkoda gadać :D ale Aśka, no Aśka to mój sztosik, śliczny uśmiech i taka delikatność :D

0

@dv7wisnia a tego nie słyszałem xD

1

Joanna Jóźwik jest prześliczna, zamykam temat :3

0

@Borry :DDDDDDDDDDDD

2

@kuz i cyk w finale Kane na ławce :P

5

@kkbarca ładuj do zgona

2

@DanielVeB koledze bardzo zależy, żeby znaleźć się w goroncych :)

1

@clyde jesteś wielka, piękna, kocham Cię

1

Pytanie do muzycznych znawców :D pytanie z rodzaju ciężkich :D około 10-15lat temu bardzo popularna była piosenka z USA, za cholerę nie pamiętam tytułu ani nawet fragmentu. Jedyne co pamiętam to to, że na teledysku była para - murzyn/Latynos z taką samą dziewczyną. Byli oni parą, ona na klipie mu jęczała jaka jest niezadowolona, w międzyczasie robiąc dla niego pancakes'y, a on w dredach siedział przy stole, patrzył na nią, śpiewał i szamał naleśniki. Ktoś coś XD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?