ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cules100pro a Basia i Renia się liczy? XD
1
@Kgorecki2500 za Laporta :D
33
Kiedyś to było.
0
@tobiasson92 Polska to nie USrael. A nie, czekaj.. :D
1
@Kgorecki2500 pewnie, ze tak. Bardziej chodzi mi o to, że dzień w dzień będziemy to czytać przez 2lata :D
6
Od 5 lat czytaliśmy, że Neymarito wróci za rok, a teraz będziemy czytać, że Messi za 2 lata i tak to się kręci z tym naszym kolegą. Może chociaż konto usunie :v
4
@Moderacja dziękuję za ostatniego bana na 48h. To najlepsze, co w obecnej sytuacji mogło mnie spotkać. Niewyobrażalna była ilość głupoty, jaką tu przeczytałem od momentu ogłoszenia smutnej nowiny.
Po za tym, czuję, jakby ktoś rozerwał mi serce i zabrał część bordowo-granatowych barw. Nie tak to wszystko miało się zakończyć. Wiem tylko, że będziemy dalej najlepszym klubem na świecie i wkrótce wrócimy zasiąść na tronie Olimpu.
Dzięki Leo za wszystko. Zawsze będziesz utożsamiany z Barceloną, a. Ona z Tobą. Idź dokąd musisz, wygrywaj to, co masz wygrać. Niech świat uklęknie przed Wielkim Leo z Rosario jeszcze raz. A gdy już to zrobisz, wróć do domu. Twoje miejsce jest w Barcelonie.
Gracies i AD10S!
Visca el Barca
0
@pt9 jaja XD...
3
Nie wyobrażam sobie widoku Naszego Leo w tej paryskiej sz(m) acie.
2
Ale fajne są te panie od skoków o tyczce :3
0
@koksik2700 w sam raz, taka moda dla powodzian rzekłbym
0
Komentarz usunięty
1
@lucas/catalan moja teoria jest taka, że w końcu pojawi się covid wariant XXX i serio nas pozamiata :D
1
@paweldunajecfcb jarek Polskę zbaw
0
@Felippe96 wszystkie :D
2
@lucas/catalan amnestia dla zaszczepionych!
7
@19cukier48 byku, nie warto tutaj tego pisać. ;)
4
Komentarz usunięty
6
@Seba_89_ niedzielni kibice czas start XD
0
@Wilczeq kilka postów niżej o niej pisałem hah xD
1
@Wilczeq Asiaaaaaa :3
1
@Zoker rację masz, te wszystkie Estery o inne raszple, które wyglądają tak samo. A idz pan szkoda gadać :D ale Aśka, no Aśka to mój sztosik, śliczny uśmiech i taka delikatność :D
0
@dv7wisnia a tego nie słyszałem xD
1
Joanna Jóźwik jest prześliczna, zamykam temat :3
0
@Borry :DDDDDDDDDDDD
2
@kuz i cyk w finale Kane na ławce :P
5
@kkbarca ładuj do zgona
2
@DanielVeB koledze bardzo zależy, żeby znaleźć się w goroncych :)
1
@clyde jesteś wielka, piękna, kocham Cię
1
Pytanie do muzycznych znawców :D pytanie z rodzaju ciężkich :D około 10-15lat temu bardzo popularna była piosenka z USA, za cholerę nie pamiętam tytułu ani nawet fragmentu. Jedyne co pamiętam to to, że na teledysku była para - murzyn/Latynos z taką samą dziewczyną. Byli oni parą, ona na klipie mu jęczała jaka jest niezadowolona, w międzyczasie robiąc dla niego pancakes'y, a on w dredach siedział przy stole, patrzył na nią, śpiewał i szamał naleśniki. Ktoś coś XD?