ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adasko1998 Hamsik > belmondo
0
@DaPidejpi Męczy nas piłka
0
"Czego nauczyła mnie ośmiornica" piękny dokument na Netflixie. Polecam mocno
0
Ciekawe kiedy doczekamy się pokolenia piłkarzy, którzy z dumą i pazurem będą bronić polskiego Orła. Euro2016 to był piękny epizod polskiej piłki. Kiedy będzie następny? Czarno to widzę, co 4/5 lat to samo, czyli wstyd. Niepojęte jest dla mnie, że w 38milionowym kraju nie ma reprezentantów, którzy mają odpowiednią jakość aby wyjść z grupy na dużym turnieju. Mamy nadzieję, a zawsze jest tak samo: 3x smary i wakacje. Jedyne co wychodzi tej kadrze to filmiki na YouTubie. Dupa piecze, smary od takich potęg jak Senegal, Słowenia, Słowacja. Jak mawia klasyk, na tym etapie nie ma już słabych drużyn. Może powinniśmy stworzyć turniej kelnerów? Chociaż i tam mógłby być problem, Luksemburg, Estonia, Wyspy Owcze..
3
@DaPidejpi Sousa ich na Słowenię przygotował :)
1
Jeszcze tylko smary w dwóch meczach i wakacje :D żal na to patrzeć
0
@AmigoBlancos mieszkam w Szkocji, thats very good :D
5
@Rewolucja123 bardzo dobrze, jazda ze szkotami!
1
@PiotrR w robocie jestem, w Szkocji, własnie oglądam jak przegrywają :R
1
Dawac już ten mecz bo się nakręcam :D
0
@PiotrR gdzie Ty mecz ogladasz? :D
0
@PiotrR a o co chodzi?
4
@Vebrol Turbogrosik!
3
Dawac Hrvatska, cisnąć z bufonami!
2
@baczmus Ustka na propsie
0
@draxidox zgłaszam to do prokuratury!
0
@draxidox ale to ty dzwonisz
1
@AmigoBlancos 2008 i Król Artur.. A nie sorry, 2004. Pamiętam karne Portugalia Anglia, ajajajaja Ricardo zrobił show :)
13
@FC1899Barca zaraz się zlecą obrońcy ucieśnionych :D
1
@amanter podaje prawidłowe liczby: za dużo xD
0
@Colon ładna, nawet bardzo :D
5
Komentarz usunięty
0
@Hosh przynajmniej oddał klubowi trochę kolumbijskich pesos XD
1
@escarabajo oby wyniki były odwrotne :D
0
@escarabajo 1 1 ze Slowacja, 0 4 z Hiszpania i 0 3 ze Szwecja :)
1
@LioMessi10 chińczyk, Koreańczyk i Jankes xD
3
@blaugrana1980 w szpitalu :v..
0
@Ojciec5tkidzieci Keylorek do Nas niech przyjdzie, ja go lubię :D
1
@Sulimo oznaczaj mnie prośba
1
@ranger3120 cisza nocna jest od 22-6