ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pele1282 piękny cytat pięknego Polaka.
0
@Chakalaka #GrzesiuMusisz :)
0
@Gwyn fabryczne, saab 2007
1
@michal26 trochę mnie choroba podłapała, wziąłem Nke z roboty bo jutro mam ćwiartkę i wyjazd na weekend, muszę się uleczyć xD
0
@michal26 a ja burgerek z wczorajszego schabowego, zimne piwko i zaraz butla :v
0
@Phoenixx @Iniesta8i sprawdzony drugi aux na drugim telefonie, to samo jest
0
@Janas11224 #ValverdeBartomeuIN!!!!!
0
Pytanie Pany, przestało mi działać nagłośnienie w samochodzie, dotyczy to AUX gdy podłączony jest telefon. Działa tylko jeden głośnik na aux, na radio wszystko pięknie gra. Sprawdziłem 2 inne kable aux i jest tak samo. Jakieś porady?
1
@Sulimo oznaczaj mnie Byku, uwielbiam mitologię grecką :D
0
@Janas11224 ja go lubiłem i w niego wierzyłem. Ale. Po dzisiejszym wywiadzie: tam są drzwi i out! :)
2
@fart ale bym sobie ukraińskiego Jezusa na śo pooglądał :v
0
@Janas11224 to ile ma lat xD?
2
@masq akcja Manu ze Smolarkiem to był hit xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Heheszek71 kaganca nie zapomnij :D
2
@Mizander w czwartek Wini a piętek Depay :D
2
@Heheszek71 Ty i te twoje teorie spiskowe! Won do piekła foliarzu :v
0
@sebasek99 kocham moją kotkę Bertę
1
@DaPidejpi jacek kurski ujj ci w dziąsło
0
@LeoMessiah StartUp
0
@LeoMessi1994 chodzi mi o to, że tego karnego trzeba jeszcze trafić Byku :)
0
@LeoMessi1994 karny to nie gol :P
0
Ciekawe co na to w City. Myślicie, że spływa po nich to, że bardzo często Pepito wyznaje miłość do swojego byłego klubu?
1
@fart miał czas na wakacjach do przemyśleń, teraz będzie strzelać z każdej strony :P trzeba nadrobić
13
@Redakcja @Moderacja błagam zróbcie coś z Nim, tak pięknie było w zeszłym tygodniu.
0
@izabella to neszcze fiku miku i po krzyku
2
@PatrychoO i w finale na ławce XD
2
@Xenomorph Stones według mnie jest cieniutki i nie mówię tylko o tym meczu.
0
@Gaucho to nie był finał.
0
@KapiFCB w jakim finale z Liverpoolem?