0

@pele1282 piękny cytat pięknego Polaka.

0

@Chakalaka #GrzesiuMusisz :)

0

@Gwyn fabryczne, saab 2007

1

@michal26 trochę mnie choroba podłapała, wziąłem Nke z roboty bo jutro mam ćwiartkę i wyjazd na weekend, muszę się uleczyć xD

0

@michal26 a ja burgerek z wczorajszego schabowego, zimne piwko i zaraz butla :v

0

@Phoenixx @Iniesta8i sprawdzony drugi aux na drugim telefonie, to samo jest

0

@Janas11224 #ValverdeBartomeuIN!!!!!

0

Pytanie Pany, przestało mi działać nagłośnienie w samochodzie, dotyczy to AUX gdy podłączony jest telefon. Działa tylko jeden głośnik na aux, na radio wszystko pięknie gra. Sprawdziłem 2 inne kable aux i jest tak samo. Jakieś porady?

1

@Sulimo oznaczaj mnie Byku, uwielbiam mitologię grecką :D

0

@Janas11224 ja go lubiłem i w niego wierzyłem. Ale. Po dzisiejszym wywiadzie: tam są drzwi i out! :)

2

@fart ale bym sobie ukraińskiego Jezusa na śo pooglądał :v

0

@Janas11224 to ile ma lat xD?

2

@masq akcja Manu ze Smolarkiem to był hit xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Heheszek71 kaganca nie zapomnij :D

2

@Mizander w czwartek Wini a piętek Depay :D

2

@Heheszek71 Ty i te twoje teorie spiskowe! Won do piekła foliarzu :v

0

@sebasek99 kocham moją kotkę Bertę

1

@DaPidejpi jacek kurski ujj ci w dziąsło

0

@LeoMessiah StartUp

0

@LeoMessi1994 chodzi mi o to, że tego karnego trzeba jeszcze trafić Byku :)

0

@LeoMessi1994 karny to nie gol :P

0

Ciekawe co na to w City. Myślicie, że spływa po nich to, że bardzo często Pepito wyznaje miłość do swojego byłego klubu?

1

@fart miał czas na wakacjach do przemyśleń, teraz będzie strzelać z każdej strony :P trzeba nadrobić

13

@Redakcja @Moderacja błagam zróbcie coś z Nim, tak pięknie było w zeszłym tygodniu.

0

@izabella to neszcze fiku miku i po krzyku

2

@PatrychoO i w finale na ławce XD

2

@Xenomorph Stones według mnie jest cieniutki i nie mówię tylko o tym meczu.

0

@Gaucho to nie był finał.

0

@KapiFCB w jakim finale z Liverpoolem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?