ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 mam już przed oczyma ten przyszły wywiad ze zwycięzca Złotej Piłki fcb.com :D
1
@AmigoBlancos lepiej późno niż później, niech wraca do Realu :D
9
@Encore no pewnie, zawsze można to wrzucić pod wyśmiewanie i szydzenie z osób o innych poglądach :D
3
@Ansufati123 wrzucaj Byku
22
@Encore A ja się nie skarżę
44
@Redakcja @Moderacja apeluję o ukaranie @Chakalaka i banicję za ciągłe prowokacje. Pozdrawiam Amigosss
1
@lukas10 Camavinge chciał Florek, a Camavinga chce do Realu podobno.
0
@Hansiasty Busquets koniec kariery, Pique koniec kariery i/lub FC Andora. Jessica mógłby jeszcze gdzieś pograć, ale on raczej zostanie.
0
@Encore paint level master XD
4
@Colin94 'chłopaki sa w burdelach my jesteśmy mlode wilki' :D
0
@Transu96 u mnie z pickow Kounde, Vazquez, Moreno i Benzzzz :D
0
@nuter27 Puiq tu nie pogra.
0
@LeoMessi1994 1@LeoMessi1994 1 i 6 ohhh
2
@amanter i tak by pomiętolił
0
@ptrx myślałem, że chociaz wypierdnik będzie, a tu sama klata xD
0
@LuisSalvano Luis, co Ty zrobisz jak on skończy karierę? :D
0
@LuisSalvano :D.
0
@LuisSalvano a tak zapytam, bez żadnych uszczypliwości, kiedyś mnie mega drażniłeś, teraz w sumie czasami się uśmiecham :D jak to jest w życiu realnym? Też jesteś taki podekscytowany? Czy trzymasz to w sobie i udzielasz się tylko na LR w jego temacie? :D
1
@LuisSalvano chyba jesteś psychofanem :P
2
@Wilczeq a pis to kiedykolwiek była prawica? :D
0
@xxKrysztalekxx Leo.
0
@sintesox istny FUT xD
6
Alba jakby miał pustaka to i tak by podawał do Messiego XD
0
@Encore podbija cenę :D
2
@LuisSalvano Neymar co roku jest na 100% w Barcelonie :D oh sh*t here we go again :)
0
@saczers438 Król Artur, najlepszy Polski bramkarz w historii :3
0
@kingorbit poczekaj do 38 kolejki :)
0
@MrShakira dawac Maszynę do Barcy! :D
3
Meczu nie oglądałem, ale gdyby zamiast Minguezy taką asystę zaliczył Busi, pisane byłoby, że 'oh,ah tylko on zagrywa takie piłki', a przy Oscarze tylko 'ładnie'. Popraw się, Redakcjo. Chociaż to i tak jak grochem o ścianę :P
1
@Fawrf podobnie jak chemia, takie fajne przedmioty a jestem do nich przez te prukwy zrażony. :D