ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheMefju taki nasz ludzki żywot, doceniamy gdy tracimy, i tak w kółko. Wyrazy współczucia z powodu straty babci.
63
Nie kłóćcie się z bliskimi i starajcie się cieszyć i doceniać każdą chwilę.. 2 godziny temu dostałem telefon, że mama, 1. 5msc temu przeszła covida a teraz prawdopodobnie udar mózgu.. Nawet nie ma mnie w Polsce a dostać się teraz bezproblemowo do domu to jakiś dramat. Kochajmy bliskich i cieszmy się z małych rzeczy..
Nie wiem nawet czemu to tutaj to pisze, chyba musiałem się wyżalić. Trzymajcie się ciepło.
0
@LuisSalvano w Celticu by był dobry, może powtórzyłby historię jak z Porto :D
0
@itmustbejoke angole poziomem IQ dobijają do USA. Dno i 3 metry mułu xD
0
@socha albo ten co czytał nie skumał :P
0
@socha kto by pomyślał xD
0
@YNS obyście nie wygrali, ale LM baaaaardzo Wam życzę :) pozdro
2
@Khajio przecież Zachód sobie poradził :D
3
@Hubertusk ja również, całym bordowo-granatowym sercem.
1
@Jacu327 to chyba troll jakiś xD
0
@itmustbejoke oby, oby.. :).
0
@IronSanHybrid oby wygrał LM :)
1
@Ojciec5tkidzieci oko za oko, ząb za ząb :)
0
@Kamilos84 niech sama siebie ukarze i się rozwiąże :)
0
@Coutinho007 w tym tempie nigdy nie wróci.
0
@itmustbejoke #LaportaMusisz
0
@Chakalaka kolejne 'dobre' wieści. Spisałeś się, Byku
1
@tomek8756 'mimo swojego wieku' XD
Sliczna jest, ahhh
0
@Kusco15 Hahahaha, a to dobre XD made my day
3
@Kgorecki2500 legenda.
0
@Pawlak1992 Sol Campbell
0
@amanter ycardi XD
3
@Murazor to co zawsze, antyfutbol :P
1
@AmigoBlancos Pozdrowienia Amigos, najlepszy sezon w LaLidze od lat. Niech wygra lepszy! :)
0
To jest dramat i żart w jednym. Chłopak za chwilę straci przyszły sezon. A po tym karierę
0
@TSWKRK bo Polak Rodak króluje w Niemczech, jest Panem i ma szansę pobić legendarny rekord? To nie powód do dumy i uwielbienia? :)
0
@Daro-GucioFcB Dobrze wiedzieć, że Real ma pełną kadrę bez kontuzji, a Zizou jest mistrzem taktyki i dlatego w ćwierćfinale robi sobie taki eksperyment, a nuż się uda, z Fede na PO. :) pozdro byczku
1
@Daro-GucioFcB śmiem twierdzić, ze obecna Barcelona dostałaby oklep od Porto czy BVB. Ale co ja tam wiem :). Boli Cię wielki Real, rozumiem, ale drabinki niestety albo stety, łatwej nie mieli :)
0
@draxidox świetna rola w serialu.. Wielka strata
4
@Daro-GucioFcB Atalanta, Liverpool, Chelsea. No rzeczywiście łatwa XD