1

@TheMefju taki nasz ludzki żywot, doceniamy gdy tracimy, i tak w kółko. Wyrazy współczucia z powodu straty babci.

63

Nie kłóćcie się z bliskimi i starajcie się cieszyć i doceniać każdą chwilę.. 2 godziny temu dostałem telefon, że mama, 1. 5msc temu przeszła covida a teraz prawdopodobnie udar mózgu.. Nawet nie ma mnie w Polsce a dostać się teraz bezproblemowo do domu to jakiś dramat. Kochajmy bliskich i cieszmy się z małych rzeczy..
Nie wiem nawet czemu to tutaj to pisze, chyba musiałem się wyżalić. Trzymajcie się ciepło.

0

@LuisSalvano w Celticu by był dobry, może powtórzyłby historię jak z Porto :D

0

@itmustbejoke angole poziomem IQ dobijają do USA. Dno i 3 metry mułu xD

0

@socha albo ten co czytał nie skumał :P

0

@socha kto by pomyślał xD

0

@YNS obyście nie wygrali, ale LM baaaaardzo Wam życzę :) pozdro

2

@Khajio przecież Zachód sobie poradził :D

3

@Hubertusk ja również, całym bordowo-granatowym sercem.

1

@Jacu327 to chyba troll jakiś xD

0

@itmustbejoke oby, oby.. :).

0

@IronSanHybrid oby wygrał LM :)

1

@Ojciec5tkidzieci oko za oko, ząb za ząb :)

0

@Kamilos84 niech sama siebie ukarze i się rozwiąże :)

0

@Coutinho007 w tym tempie nigdy nie wróci.

0

@itmustbejoke #LaportaMusisz

0

@Chakalaka kolejne 'dobre' wieści. Spisałeś się, Byku

1

@tomek8756 'mimo swojego wieku' XD

Sliczna jest, ahhh

0

@Kusco15 Hahahaha, a to dobre XD made my day

3

@Kgorecki2500 legenda.

0

@Pawlak1992 Sol Campbell

0

@amanter ycardi XD

3

@Murazor to co zawsze, antyfutbol :P

1

@AmigoBlancos Pozdrowienia Amigos, najlepszy sezon w LaLidze od lat. Niech wygra lepszy! :)

0

To jest dramat i żart w jednym. Chłopak za chwilę straci przyszły sezon. A po tym karierę

0

@TSWKRK bo Polak Rodak króluje w Niemczech, jest Panem i ma szansę pobić legendarny rekord? To nie powód do dumy i uwielbienia? :)

0

@Daro-GucioFcB Dobrze wiedzieć, że Real ma pełną kadrę bez kontuzji, a Zizou jest mistrzem taktyki i dlatego w ćwierćfinale robi sobie taki eksperyment, a nuż się uda, z Fede na PO. :) pozdro byczku

1

@Daro-GucioFcB śmiem twierdzić, ze obecna Barcelona dostałaby oklep od Porto czy BVB. Ale co ja tam wiem :). Boli Cię wielki Real, rozumiem, ale drabinki niestety albo stety, łatwej nie mieli :)

0

@draxidox świetna rola w serialu.. Wielka strata

4

@Daro-GucioFcB Atalanta, Liverpool, Chelsea. No rzeczywiście łatwa XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?