0

@neymarjr_143 w której grasz dywizji? Mam ustawione wszystkie wytyczne na SPD i bocznych. Gram 41212 wąsko a robią takie placki, że w głowie się nie mieści. Nieważne czy wbija się Auba czy jakiś no name 75ov

0

@neymarjr_143 byku, powiedz mi, jak ogarnąć tą grę w obronie no bo to jest coś niesamowitego co oni e grze obronnej porobili...

1

@Transu96 czy tylko mi się wydaje, że 21 jest gorsza od 20?

0

@LionelM95 wolę jednak smary w półfinale :P

0

@MatiSkrzacior oj tak byczku, 5zl za podpowiedź

3

Messi i De Jong do zmiany :P

1

@Mns21 wow, świetny deal dla Kolejorza :)

0

@Pogba znafca xD

0

@krefi10 no i uciszył XD

1

@Klaudia30 fajne profilowe

0

@Tomello489 te żałosne napompowane pajace w większości klubów w Polsce, sa gorsze od zwierząt :)

0

@tadzik447 ale tylko 'pire' na mleku i masełku mam rozumieć?

0

Co obstawiacie na weekend?

0

@Sergio_Devils kupować na siłę to lepiej nie kupować wcale :)

0

@Dari0G taktyczny.

0

@viscajasiek nie zmienia to faktu, że wszystkie finały wygrane :)

0

@Kamiloza91 dałem remis xd

2

@konrad1661 wyschlo mięsko. Zawsze czymś przykrywaj, pazłotko albo folia spozywcza.

7

@kamiVeB jeszcze moment, jeszcze chwila

0

@333tricampeones333 czytaj, ze zrozumieniem

0

@BaroPodertos Ronald go ogarnie.

0

@Pepiko ja zadowolony jestem ;)

0

@Pepiko internrtowa.tv 3msc za 14f. Eleveny, canal +, polsaty sport etc

0

@bixmix dzięki byczku

0

@Lincolm ojojojoj. Coś się pozmienialo? Z tego co Janek publikował 2 dni temu widziałem, że podawał 4.

0

@wojopancer ja mam internetowa.tv

0

Panowie, wiecie mniej więcej o której ma być walka Janka?

0

@Encore chyba odpuszczę sobotnie. Mam tam jakiś kupon za 2f 9 meczy :V xd

0

@Encore Valencia, United, Sociedad za 20f. Co myślisz? 140 do wyjecia

0

@Encore Utd remis czuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?