1

@badej60 kimka w trasie :)

0

@cat_r37 xd dobre

1

@KSSniper To prawda, niech grają jak najdłużej. ;)

0

@KSSniper Krzysiu Ibisz v2?

0

@KSSniper smutno będzie jak przestanie.

0

@Stoiczkow mecz bez udziału publiczności?

0

@Luki 10 dziwny zbieg okoliczności :)

1

@sebo939 piękne to jest xD

2

@Pilka_jest_okragla a bramki są dwie.

0

@piotrek1315 gorzej jak nie będziesz miał wyboru :) :P

0

@Draks[FCB]
1. Real Barcelona 3:4
2. Ronaldinho vs Sevilla i vs Villareal
3. Liverpool Milan 3 3,
4. Argentyna - Francja,
5. Iker, Puyol, Iniesta, Roonie, Messi i Cristiano

0

0

@Zieliniak gorzej niż gorzej.

1

@El dominatore Dundee znaczy się xd

0

@El dominatore jakie miasto?

0

@ShinobiQWE Co ma być to będzie. Mamy z dziewczyną porobione zapasy na jakieś 3msc, po za wychodzeniem do pracy nie będziemy się raczej nigdzie ruszac. Plus mamy ten komfort, że nie musimy poruszać się komunikacją publiczna. Strach jest to oczywiste, ale trzeba być dobrej myśli. Zdaje sobie jednak sprawę, że sytuacja może byc tu bardzo poważna, nawet gorsza niż we Włoszech, a to szczerze mnie martwi.

0

@ShinobiQWE 2 tygodnie max, klękną jak Włosi, niestety. Będę Wam mógł zdawać relację live "haha" :)

0

@ShinobiQWE Mieszkam w Szkocji, Aberdeen. Co tu się wyprawia to nie mam pytań. Nie robią kompletnie nic, wszystko pootwierane, szkoły, puby, dyskoteki etc. Wczoraj odwołano mecze. Ale szkoły są wciąż otwarte. Ja osobiście odczuwam strach, mimo że jestem raczej odporny na choroby i młody. Ale obawiam się, że będą tu drugie Włochy...

1

@lucca87 jeśli dobrze kojarzę to Chelsea po wygraniu LM, w kolejnej edycji, w ogóle nie wyszła z grupy :)

0

@TheNekro94 taktyk

1

@pluszek Łysy z Danii. Tylko.

2

@BarcaInfo nie no to jest k*** coś nieprawdopodobnego.

Źródło AS więc podchodzę do tego z dystansem, aczkolwiek jeśli to prawda to... Nie będę jakoś specjalnie zaskoczony obserwując co się dzieje ostatnimi czasy wokół Naszego klubu..

1

@kerouac zdecydowanie, jest świetny. Mimo, że mam kilka fajnych zapachów, to ten jest jednym z moich dwóch ulubionych. :)

1

@kerouac Sprawdzałeś może firmę Azaro i perfum 'Wanted'? Szyk i elegancja. I do tego prawdziwie męska fiołka.

3

Nie marudźcie, w końcu nie jest nudno :D Sergio wrócił! :D

1

@Hushovt wyjmij kij z wiadomego miejsca :P :)

0

@Veb1233 a to nie pomogę, to fifa xD

1

@Veb1233 musisz wygrać mecz.nieważne jak wrzucisz i kim, ważne żebyś wygrał mecz

0

@NorbiTBOB słabo mi się gralo tym 4312. Bardzo słabo. No ale ja też słaby jestem xD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?