La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1275 Culés

konto usunięte

3

Leo (być może w parze z Albą) zrobią genialną akcję, wpadnie w końcu gol i skończycie lamentować. Oczywiście tylko przez parę minut, bo narzekanie to macie we krwi. Przez pierwsze 18-20min Real nie istniał, chodzili po boisku jakby dopiero z łóżka wstali. Później przycisnęli przez 10-15min, a im dalej w las tym bardziej wyrównana gra. W drugiej połowie ich pociśniemy. Już w tej niewiele brakowało.

0

1

@LuisSalvano Real może i nie istniał, ale przez pierwsze 5 minut. Pozostałe 40 to nie istniała Barcelona, poza kilkoma pierdnięciami.

konto usunięte

1

@ElPonczato Uwielbiam takie odpowiedzi. Czuję się jakbym z ułomnym rozmawiał haha.

konto usunięte

1

@Striker Jak nasze akcje są pierdnięciami, to jak nazwać te 100 bezużytecznych wrzutek Realu? Wyszły im 1-2 strzały tego Valverde. U nas okazję miał Leo.

0

@LuisSalvano Alba to niech lepiej nie strzela bo już dzisiaj pokazał, lepiej niech poda celnie i wystarczy. Wybicie Pique było pierwsze więc to oni powinni prowadzić

konto usunięte

0

@sebo939 Był bardzo bliski gola. Akcja podobna do tej w finale SPH, kiedy właśnie taką brameczkę władował Sevilli. Podanie też miał świetne, po którym Suarez mógł strzelić, ale źle przyjął piłkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?