0

@Mathew86 jak to nasz zawodnik przegrał? Przecież Thiago wygrał, mało tego, był najlepszy na boisku :)

0

@barteq GoL jest na pewno na internetowa.tv. Polecał mi go Szkot w pracy, podobno jest świetny. W tym tygodniu zaczynam

0

@Crack18 mówisz ze to szlauf to odetnij doplyw wody xD

0

@kluivert99 1.09 pewnie xd

1

@fcbarcafan19 piękna jest ta Acura :)

0

@masq no to elegancko pasuje do pierwszej jedenastki ;)

3

@KamilZ Alphonsa :P

0

@Chakalaka to ten raper Tau?

0

@LuisSalvano Luisie, on juz u Nas nie zagra. Szczególnie po tej 'rewolucji' która ma tu nastąpić xD jak ma przyjść za frikasa to śmiało, ale to się nie stanie.

4

@LuisSalvano otóż Panie Louis, jeśli wygra w tym roku LM to gwarantuje Ci, ze na pewno przedłuży kontrakt. I już nigdy nie zagra w Barcelonie :). Mozesz robić screena.

1

@Comentateiro nie wiesz jak to jest z Nami, Polakami? :)

1

@PatrychoO żeby czasem nie okazał się gorszy. A po tym co dziś przeczytaliśmy, obswiam sie, xe może tak być :)

0

@FCBarcelonista za dużo, zdecydowanie za duzo :P

4

Font dzbanie...

2

@matelkoveb bo Robercik jest wielki :)

1

@barcelonaLM wyjdą po angielsku.. Oh wait mamy zajee.. pensje i kontrakty :)

1

@kerouac może chodziło o Cornella :P

1

@LuisSalvano farbowany lisek ;)

1

@Prezes_sycylijczyk footroll pewnie

1

@norbi77 głos rozsądku, zgadzam się z tym co mówisz w 100procentach.

0

@Deltta 1 bramka strata Busqetsa i gol, kryminal.
2 gol to co zrobił Roberto.. Szkoda gadać.
A o kolejnycj bramkach.. Kwintesencja naszej drużyny to to co Davies zrobił z Semedo.

1

@norbi77 po którymś takim wpi... tez bym chyba tak wyglądał, jak dwójka naszych kapitanów.

2

Ależ bym się ucieszył gdyby w drugiej połowie nasz Bombele wszedl i dał nam awans. Zamknął by wszystkim buzki.

2

@Mamrotek22 Święci na 5 miejscu. Ładnie pograli

2

@IronSanHybrid polać mu dobrze prawi.

1

@SeeleyBooth tylko łajt czoklet.

0

@Colon jak upal to...

Krzy Krzysztof

3

@damianex10 zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz

0

@Mixtape to ja się napiję z Wami ale najpierw muszę dojechać do domu haha

1

@Coutinho007 ja się chyba nie przekonam do tego sportu. Tak samo jak do golfa :D chociaż w golfa chciałbym sobie pyknąć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?