ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mathew86 jak to nasz zawodnik przegrał? Przecież Thiago wygrał, mało tego, był najlepszy na boisku :)
0
@barteq GoL jest na pewno na internetowa.tv. Polecał mi go Szkot w pracy, podobno jest świetny. W tym tygodniu zaczynam
0
@Crack18 mówisz ze to szlauf to odetnij doplyw wody xD
0
@kluivert99 1.09 pewnie xd
1
@fcbarcafan19 piękna jest ta Acura :)
0
@masq no to elegancko pasuje do pierwszej jedenastki ;)
3
@KamilZ Alphonsa :P
0
@Chakalaka to ten raper Tau?
0
@LuisSalvano Luisie, on juz u Nas nie zagra. Szczególnie po tej 'rewolucji' która ma tu nastąpić xD jak ma przyjść za frikasa to śmiało, ale to się nie stanie.
4
@LuisSalvano otóż Panie Louis, jeśli wygra w tym roku LM to gwarantuje Ci, ze na pewno przedłuży kontrakt. I już nigdy nie zagra w Barcelonie :). Mozesz robić screena.
1
@Comentateiro nie wiesz jak to jest z Nami, Polakami? :)
1
@PatrychoO żeby czasem nie okazał się gorszy. A po tym co dziś przeczytaliśmy, obswiam sie, xe może tak być :)
0
@FCBarcelonista za dużo, zdecydowanie za duzo :P
4
Font dzbanie...
2
@matelkoveb bo Robercik jest wielki :)
1
@barcelonaLM wyjdą po angielsku.. Oh wait mamy zajee.. pensje i kontrakty :)
1
@kerouac może chodziło o Cornella :P
1
@LuisSalvano farbowany lisek ;)
1
@Prezes_sycylijczyk footroll pewnie
1
@norbi77 głos rozsądku, zgadzam się z tym co mówisz w 100procentach.
0
@Deltta 1 bramka strata Busqetsa i gol, kryminal.
2 gol to co zrobił Roberto.. Szkoda gadać.
A o kolejnycj bramkach.. Kwintesencja naszej drużyny to to co Davies zrobił z Semedo.
1
@norbi77 po którymś takim wpi... tez bym chyba tak wyglądał, jak dwójka naszych kapitanów.
2
Ależ bym się ucieszył gdyby w drugiej połowie nasz Bombele wszedl i dał nam awans. Zamknął by wszystkim buzki.
2
@Mamrotek22 Święci na 5 miejscu. Ładnie pograli
2
@IronSanHybrid polać mu dobrze prawi.
1
@SeeleyBooth tylko łajt czoklet.
0
@Colon jak upal to...
3
@damianex10 zdmuchnąć wszystkie wspomnienia niczym zaległy kurz
0
@Mixtape to ja się napiję z Wami ale najpierw muszę dojechać do domu haha
1
@Coutinho007 ja się chyba nie przekonam do tego sportu. Tak samo jak do golfa :D chociaż w golfa chciałbym sobie pyknąć :D