1

@Mario96w leć dalej Byku, ja jutro zaczynam sezon drugi. Osobiście lubię oglądać sobie po chmurce, szczególnie teraz jak ogladam drugi raz. Rozkminiam sobie wtedy jak oni zyli, ich tradycje i zwyczaje. Świetny serial

2

@Joe_Pesci właśnie dlatego czasami wolę deszczową Szkocję :D

2

@Mario96w No i kręcą mnie szachy, może snooker też zacznie :D

2

@Mario96w Mario, jak Wikingowie? Dzięki Tobie zacząłem oglądać od nowa :D

2

@kerouac właśnie w moim przypadku, idealny materiał do snu to Historia bez cenzury. Mimo całej mojej sympatii do prowadzącego, i ogólnie do ciekawostek historycznych, momentalnie gdy włączam odcinek po chwili zasyoiam :D

1

@Coutinho007 Nigdy nie oglądałem meczu ani nawet kompilacji, wydaje mi się nudny. Aczkolwiek widzę , że oststnio LR bardzo aktywna w tym temacie :D

3

Panowie, wytłumaczy mi ktoś fenomen tego snookera? :D

1

@BarcaInfo Villareal się zbroi. Oby namieszali w przyszłym sezonie :)

0

@Szicek10 dlatego stoją zamiast biegać

0

@volume4443 pilot wp

0

Dramat. Dramat co się z nami stalo.

1

@Pilka_jest_okragla dlatego dziś wejdzie w 86 minucie bo trzeba bronić wyniku.. Oby nie.

1

@DaPi jakby zagrał na City, to wszedł by Real #pewniaczek xd

1

@Szicek10 ma czym oddychać

7

@Mario96w Wikingowie są świetni! Trochę Ci zazdroszczę, ze będziesz oglądać pierwszy raz :D

2

@SHIBA tak, jest świetny. Dawno go nie oglądałem, muszę sobie chyba wrócić do niego :)

3

@SHIBA za 50 lat to już Black Mirror s3e1e3

5

Hahahhahahaha pilka reczna. Poziom sędziowania la cabaret

0

Chelsea to wygra. Abraham bohaterem

2

@Hiacynk Jak w Fifie :o

1

@Pogba A ja za 6 dopiero do roboty.. Xd

0

@MichalZZZ ok szef

2

@MichalZZZ jak to się stsko, ze nikt nie zagłosował na tę Panią?
Przed Państwem, Nathalie Kelley, ubóstwiam od Tokio Drift.
Tak, wiem głos juz sie nie liczy

https://www.google.com/amp/s/deadline.com/2019/03/nathalie-kelley-star-the-baker-and-the-beauty-abc-comedy-pilot-1202569310/amp/

1

@okiemtypera_lucaxx95 nie dziękuję, pewnie #TJMMNW XD

1

@okiemtypera_lucaxx95 ja obstawiłem 6 meczy na over 3.5 kartki, 720f za 10. Zobaczymy. Wszystkie mecze o utrzymania i top4

1

@okiemtypera_lucaxx95 co myślisz over 3.5 kartek?

1

@cules100pro wczoraj oglądałem Insade Man z Washingtonem i Oven'em. Fajny :)

0

@Pilka_jest_okragla drugiego Seven Up'a od Niemca nie przełknę.

0

@kkbarca przyjemnie..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?