ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w leć dalej Byku, ja jutro zaczynam sezon drugi. Osobiście lubię oglądać sobie po chmurce, szczególnie teraz jak ogladam drugi raz. Rozkminiam sobie wtedy jak oni zyli, ich tradycje i zwyczaje. Świetny serial
2
@Joe_Pesci właśnie dlatego czasami wolę deszczową Szkocję :D
2
@Mario96w No i kręcą mnie szachy, może snooker też zacznie :D
2
@Mario96w Mario, jak Wikingowie? Dzięki Tobie zacząłem oglądać od nowa :D
2
@kerouac właśnie w moim przypadku, idealny materiał do snu to Historia bez cenzury. Mimo całej mojej sympatii do prowadzącego, i ogólnie do ciekawostek historycznych, momentalnie gdy włączam odcinek po chwili zasyoiam :D
1
@Coutinho007 Nigdy nie oglądałem meczu ani nawet kompilacji, wydaje mi się nudny. Aczkolwiek widzę , że oststnio LR bardzo aktywna w tym temacie :D
3
Panowie, wytłumaczy mi ktoś fenomen tego snookera? :D
1
@BarcaInfo Villareal się zbroi. Oby namieszali w przyszłym sezonie :)
0
@Szicek10 dlatego stoją zamiast biegać
0
@volume4443 pilot wp
0
Dramat. Dramat co się z nami stalo.
1
@Pilka_jest_okragla dlatego dziś wejdzie w 86 minucie bo trzeba bronić wyniku.. Oby nie.
1
@DaPi jakby zagrał na City, to wszedł by Real #pewniaczek xd
1
@Szicek10 ma czym oddychać
7
@Mario96w Wikingowie są świetni! Trochę Ci zazdroszczę, ze będziesz oglądać pierwszy raz :D
2
@SHIBA tak, jest świetny. Dawno go nie oglądałem, muszę sobie chyba wrócić do niego :)
3
@SHIBA za 50 lat to już Black Mirror s3e1e3
5
Hahahhahahaha pilka reczna. Poziom sędziowania la cabaret
0
Chelsea to wygra. Abraham bohaterem
2
@Hiacynk Jak w Fifie :o
1
@Pogba A ja za 6 dopiero do roboty.. Xd
0
@MichalZZZ ok szef
2
@MichalZZZ no to cyk, Dorotka Rabczewska hehe
https://www.kozaczek.pl/doda-pokazala-kreacje-na-gale-empiku-rozciecie-siega-talii/
2
@MichalZZZ jak to się stsko, ze nikt nie zagłosował na tę Panią?
Przed Państwem, Nathalie Kelley, ubóstwiam od Tokio Drift.
Tak, wiem głos juz sie nie liczy
https://www.google.com/amp/s/deadline.com/2019/03/nathalie-kelley-star-the-baker-and-the-beauty-abc-comedy-pilot-1202569310/amp/
1
@okiemtypera_lucaxx95 nie dziękuję, pewnie #TJMMNW XD
1
@okiemtypera_lucaxx95 ja obstawiłem 6 meczy na over 3.5 kartki, 720f za 10. Zobaczymy. Wszystkie mecze o utrzymania i top4
1
@okiemtypera_lucaxx95 co myślisz over 3.5 kartek?
1
@cules100pro wczoraj oglądałem Insade Man z Washingtonem i Oven'em. Fajny :)
0
@Pilka_jest_okragla drugiego Seven Up'a od Niemca nie przełknę.
0
@kkbarca przyjemnie..