ElPonczato
Dołączył/a: lipiec 2017
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzięki BVB xDDDD
2
@NorbiTBOB nie myśl o piłce gdy mówię Fifa
0
Zawaliliscie mi kupon wczoraj xd
6
@NeroTFP tylko nie bierz z niego przykładu xD
1
@xVENUMx nie pasuje mu ten dresik xd
0
@Hosh ale hawajska to Ty szanuj!
0
@deszczyk89 odwiedź Szkocje, tu to dopiero wieje :3
1
4 strzelone bramki w czterech rozegranych meczach.. Barcelono, gdzie się podziałaś?!
0
@dniel w UK podatek na cukry jest nałożony bodajże od 1.5roku xd
0
@Grzesior667 dzięki chłopaki
To se nie otworze przed urlopem xD
0
O której wejdą nagrody za FUTa? Ktoś coś wie?
0
@Grzesior667 to dobrze. Wypadł mi Bergwijn i zastanawiam się czy sprzedać
0
Pytanko odnośnie FUTa. Jak wypadł mi zawodnik z TOTW to mam tą kartę już na stałe? Czy w momencie wejścia kolejnego TOTW tracę jego wartość i zostaje sam zawodnik?
1
@VEB931 a jak zaczynałem to mi wypadł Ederson.. I go wymieniłem na SBC bo nie wiedziałem o co chodzi XDD
2
Wchodzę do FUTa a tu złota paczka za SBC, otwieram paczkę, a tam... Agueroooooo :DDDDD!!!
Miłego dnia :D
0
@olejtm jak Semedo ma grać tak jak dzisiaj, a Alba tak jak przed urazem to niech nie wraca :D
0
@Bykunn tryplet? :D
0
@zodiak_10 hattrick i asysta :D
1
@Grzesior667 ja pierwszy raz gram dopiero FUTa :D ranga Gold 2 a skladzik taki: Moya - Roberto, Nacho, Djene, Firpo - Arthur, Illaramendi - Canales, Sarabia, James - Aspas
I całkiem całkiem się tym gra :D xbox
1
@jeyx77x mocno się wahałem czy w tym roku nie kupić nowego PESa zamiast Fify,ale jednak sięgnąłem po Fifke. No i chyba jednak trzeba było przerzucić się na konkurencję :v
1
@patrykzmc2000 mam wrażenie że póki co ta Fifa 20 to dziadostwo :)
1
@Asbecbda dzięki, zobaczymy co z tego będzie :D
0
Jakieś porady dla zoltodzioba odnośnie FUTa? Chcę zacząć się bawić w to coś :D
0
Wague na rozgrzewce?
0
Cucurella co zagrał..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Najlepszy opis gry Suareza to XD
0
@shinthps pewnie grał, ale w fife xD
0
@borys27 już mam, póki co śmiga dobrze :)
0
@VegasVeB sprawdzę zaraz xd dzięki