1

Dzięki BVB xDDDD

2

@NorbiTBOB nie myśl o piłce gdy mówię Fifa

0

Zawaliliscie mi kupon wczoraj xd

6

@NeroTFP tylko nie bierz z niego przykładu xD

1

@xVENUMx nie pasuje mu ten dresik xd

0

@Hosh ale hawajska to Ty szanuj!

0

@deszczyk89 odwiedź Szkocje, tu to dopiero wieje :3

1

4 strzelone bramki w czterech rozegranych meczach.. Barcelono, gdzie się podziałaś?!

0

@dniel w UK podatek na cukry jest nałożony bodajże od 1.5roku xd

0

@Grzesior667 dzięki chłopaki
To se nie otworze przed urlopem xD

0

O której wejdą nagrody za FUTa? Ktoś coś wie?

0

@Grzesior667 to dobrze. Wypadł mi Bergwijn i zastanawiam się czy sprzedać

0

Pytanko odnośnie FUTa. Jak wypadł mi zawodnik z TOTW to mam tą kartę już na stałe? Czy w momencie wejścia kolejnego TOTW tracę jego wartość i zostaje sam zawodnik?

1

@VEB931 a jak zaczynałem to mi wypadł Ederson.. I go wymieniłem na SBC bo nie wiedziałem o co chodzi XDD

2

Wchodzę do FUTa a tu złota paczka za SBC, otwieram paczkę, a tam... Agueroooooo :DDDDD!!!
Miłego dnia :D

0

@olejtm jak Semedo ma grać tak jak dzisiaj, a Alba tak jak przed urazem to niech nie wraca :D

0

@Bykunn tryplet? :D

0

@zodiak_10 hattrick i asysta :D

1

@Grzesior667 ja pierwszy raz gram dopiero FUTa :D ranga Gold 2 a skladzik taki: Moya - Roberto, Nacho, Djene, Firpo - Arthur, Illaramendi - Canales, Sarabia, James - Aspas

I całkiem całkiem się tym gra :D xbox

1

@jeyx77x mocno się wahałem czy w tym roku nie kupić nowego PESa zamiast Fify,ale jednak sięgnąłem po Fifke. No i chyba jednak trzeba było przerzucić się na konkurencję :v

1

@patrykzmc2000 mam wrażenie że póki co ta Fifa 20 to dziadostwo :)

1

@Asbecbda dzięki, zobaczymy co z tego będzie :D

0

Jakieś porady dla zoltodzioba odnośnie FUTa? Chcę zacząć się bawić w to coś :D

0

Wague na rozgrzewce?

0

Cucurella co zagrał..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najlepszy opis gry Suareza to XD

0

@shinthps pewnie grał, ale w fife xD

0

@borys27 już mam, póki co śmiga dobrze :)

0

@VegasVeB sprawdzę zaraz xd dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?